BatiGame-Survival -=-Emek Harita/Saf Survival/Açlık Oyunları/Görevler-=- [1.7.2]

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkili olarakmi ?

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle serverde rehberim ancak server stilini pek beğenmediğimi söyleyebilirim.Öncelikle adam 1001 türlü küfürü yetkiliye oyunculara ediyor sonra admin 20 dk fazla diyor 5 dk at diyor. (Mute)

Ayrıca saf survival la alakası yok.

Saf survivalda PvP açık olmaz insanlar keyiflerince yaşarlar milet yüzünden sıkıntıya düşmezler.

Ayrıca claim alanları çok sıkıntı daha iyi bir sistem getirilmeli ki claim block sayısı ayarlanmasıda bir seçenek çünkü 4-5 saat oyunda kaldım sadece evimi claimleyebildim.Bu arada saf survivalda parada olmaz takas sistemi konulabilir.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle serverde rehberim ancak server stilini pek beğenmediğimi söyleyebilirim.Öncelikle adam 1001 türlü küfürü yetkiliye oyunculara ediyor sonra admin 20 dk fazla diyor 5 dk at diyor. (Mute)

Ayrıca saf survival la alakası yok.

Saf survivalda PvP açık olmaz insanlar keyiflerince yaşarlar milet yüzünden sıkıntıya düşmezler.

Ayrıca claim alanları çok sıkıntı daha iyi bir sistem getirilmeli ki claim block sayısı ayarlanmasıda bir seçenek çünkü 4-5 saat oyunda kaldım sadece evimi claimleyebildim.Bu arada saf survivalda parada olmaz takas sistemi konulabilir.
1001 Türlü küfür dedigin ufacık bir argo söze 20 dakika mute atiyorsun. Bizim kurallarımız var
Saygı-Dürüstlük: Sunucumuzda saygı ve dürüstlük en önem verdigimiz kuraldır. Sonucta güvenli bir ortam sunmak istiyoruz. Ve ahlaklı,sayıgı ve dürüst olmak çok önemli.
(Cezalar)
Küfür-10 Dakika susturulmak. -Arttırılabilir.
Agır küfürler-20 Dakika susturulmak.-Arttırılabilir.
Devam edenler sınırsız sunucudan ve forumdan uzaklastırılacaktır.

Bunlar forumumuzda yaziyor. Biz sana sadece 10 dakika mute at dedik. Devam ederse arttır dedik. Rehberlik sistemini suclayamassın. Takas sistemine gelince dün gece saat 12-1 gibi yetkililerimiz tarafından takas sistemi getirildi. Fakat bir sorun oldugu için bakıma aldık plugini. Elestirileri kabul ederiz fakat sunucu sekilinde survival yazdik. Pvp Sunucu demessin pvp sunucular HungerGames felan oluyor. Survival da oyuncular kendileri ile savasamassa bunun bir eglencesi kalmaz.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle düşüncene saygı duyduğumu söylemek istiyorum.Mute konusunda ben en az on dakika Mute atıyorum.Diğer kurucumuzlada konusabilirim.Para konusunda ise oyunumuzda market yok parayı diğer oyuncularla aranızda kullanabilirsiniz.Oyuncu sayisi az olduğu için takas biraz sorun olacaktır.

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1397835017,1397746886][/DOUBLEPOST]BatiHost sunucusu artık kapandı.Türkiyedeki oyuncu kitlesinin kalitesi malum.Saçma sapan adminlerin oyuncuları kestiği küfürlü serverler full çekerken biz maksimum 20 oyuncuyu gördük..Elinde 20 lira olan herkes annesinden babasından izinsiz sunucu açabiliyor. Bu ülkedeki oyuncu kitlesinin seviyesini eksilere düşürdüler.
Yakında faction ve yobaz sisteme dönmek zorundayız.iyi günler.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de size görüşümü belirteyim diğer sunucular gibi en azından Pro IV ve ya Pro V set vermiyorlar :) VipSTR Demigod gibi özellikler de vermiyorlar.Vip hammadde ile tüm blokları emirlerine amade de etmiyorlar ki bence çok abartılı değil :)
Yok yine abartılı 80 elması ver 50 TL'ya pro IV seti bende dizerim ben açıkçası oyunun ticari amaçla kullanılmasına karşıyım.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Kayıtlı olan hesabım çalınmış sanırım. Giremiyorum, şifre hatalı diyor. Sıfırlayabilir misiniz şifremi acaba? k.adım: Executioner34 ya da var olan şifremi özelden atabilir misiniz? Teşekkürler.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypeden niyaziye ulasmalisin

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ileride açılacak serverimiz için bu konuyu editleyecegim kalsın lütfen.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Risk_Budur1 kesinlikle katılıyorum küfür eden ve iğreç adminleri olan serverler tutulurken doğru düzgün olan serverler tutulmamakta sebebini hala anlayamadım

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Risk_Budur1 kesinlikle katılıyorum küfür eden ve iğreç adminleri olan serverler tutulurken doğru düzgün olan serverler tutulmamakta sebebini hala anlayamadım
Malesef lapisli faction sistemine geri dönücez.İlerde hub projem var yeterli maddi desteği bu serverden alabilirsem güzel şeyler olacak türkiye malum büyük ihtimal oda tutmayacak.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hayırlı olsun sunucu güzele benziyor

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Malesef lapisli faction sistemine geri dönücez.İlerde hub projem var yeterli maddi desteği bu serverden alabilirsem güzel şeyler olacak türkiye malum büyük ihtimal oda tutmayacak.
tutmaz tabi ben açtımda noldu bebeler giriyor warp yok diyor çıkıyor ? adalet mi :D

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Lapisli çok fazla sunucu var. Bence asıl böyle tutulmaz.

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi