BatiGame-Survival -=-Emek Harita/Saf Survival/Açlık Oyunları/Görevler-=- [1.7.2]

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapissiz sunucda açtık asıl o tutmadı.Gerçekten çok sevildi ama 3-5 kişi ne fayda?Türkiye burası boşa uğraşıyoruz.

Worker

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
diğer faction serverlar gibi bozmayın oyunun amacını
ben güveniyorum batıgamingin o tarz bir server yapmayacağına[DOUBLEPOST=1397941991,1397941941][/DOUBLEPOST]faction serverların ileride insan kaybetmesi marketten oluyor[DOUBLEPOST=1397942066][/DOUBLEPOST]herşeyi koyuyorlar markete hemen gelişiyorlar sonra warp ormanın girişinde yeni gelenleri avlıyorlar

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim iki fikrim var ama bunlarda tutmayacağı için gerçekleştiremem 1-) Iki krallık ve bunlara bağlı her krallıkta 16 faction olacak.Her factionun kalesi olacak arsa market hammadde lapis gibi zimbirtilar olmayacak l. Kendi kralligindakilerle savasamayacaksin.Birde köylü sınıfı olacak ve iki krallığın yemek ve maden ihtiyacını karşılayacak. 2-) Lapissiz.Hammaddesiz.Marketsiz faction.Arsada olmayacak faction dediğinde dev kaleler olur türkler herşeyi hazır istiyor.

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Worker

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kaç factionda oynadım herkes lapis kazıp para yapıyo marketten yapı için malzeme alıp arsalara ev yapıyo
arsalar oyunu bitirir factionluktan çıkarır serverı
faction serverda çıkarsın ormandan klan kalesi yaparsın savaşırsın diğer factionlarla ittifak yaparsın.
1. fikrin süper ben beğendim yani ama 2. sinde insanlar faction kalesi yapamazlar.[DOUBLEPOST=1397981834,1397981702][/DOUBLEPOST]sen bu fikirlerine dayanarak bi faction server aç reklamcılığını ben yapıcam nekadar Minecraft server tanıtım sitesi forumu varsa hepsine yazıcam[DOUBLEPOST=1397982258][/DOUBLEPOST]ben hep senin anlattığın gibi faction server arıyordum eminimki (( genellikle 12-13 yaştan büyük )) bu tarz faction arayan oyuncular vardır. çünkü çoğu sv ölüyo bi zamandan sonra çoğu kişi birkaç gün oynayıp bırakıyor serveri senin server tutar iyi bir reklamcın olursa

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ikinci fikirde hazır kaleler veya abartısız bir market ve para için mob arena olabilir.Fikirleri gerçekleştirme konusunda ise diğer kurucu desteklemiyor tutmayacak diye.

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Worker

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
mob arena yerine meslekler olsun millet faction oynuyacaklar diye kalelerinde çıkmasınlarmı[DOUBLEPOST=1397982870,1397982691][/DOUBLEPOST]istersen klasik lapisli sistem yap ama arsayı koyma markete abartılı item koyma (mesela zırh kazma koyma elmas koy alıp kendileri yapsınlar )

lokokop

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle düşüncene saygı duyduğumu söylemek istiyorum.Mute konusunda ben en az on dakika Mute atıyorum.Diğer kurucumuzlada konusabilirim.Para konusunda ise oyunumuzda market yok parayı diğer oyuncularla aranızda kullanabilirsiniz.Oyuncu sayisi az olduğu için takas biraz sorun olacaktır.

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1397835017,1397746886][/DOUBLEPOST]BatiHost sunucusu artık kapandı.Türkiyedeki oyuncu kitlesinin kalitesi malum.Saçma sapan adminlerin oyuncuları kestiği küfürlü serverler full çekerken biz maksimum 20 oyuncuyu gördük..Elinde 20 lira olan herkes annesinden babasından izinsiz sunucu açabiliyor. Bu ülkedeki oyuncu kitlesinin seviyesini eksilere düşürdüler.
Yakında faction ve yobaz sisteme dönmek zorundayız.iyi günler.
Çok haklısın kardeşim. Çocuklar lapis kazıp para yapıyorlar.Çünkü tek bildikleri şey bu. Açtığın serverin tutmamasının nedeni oyunu bilen kişinin az olması. Ama yaz yaklaştı TEOG'u atlattık. Yeni bir server açmalısın. Server hakkında şöyle düşünüyorum : Servere yeni gelen bir kişi spawnda kaybolmasın, server özelliklerini sıkılmadan kavrasın. Serverde gereksiz warplar olmasın; otel, apartman park metro vb Lapis olmasın. Hammadde olmasın. .Bir kişi odunculuk yaparak odun satarak geçinebilsin. Serverin kendi marketi olmasın. Bir kişi açtığı markette ürün satabilsin. Süpermarketler yapsın. Klanını kursun klan marketi yapsın. Oyuncular büyük klanlara girmek için çabalasın. Edit item olmasın.Vip satışı yap ama pahalı olsun. viplik yarışmaları fln olsun.Vip özellikleri şunlar olsun sunucu dolu iken girebilme özel rütbe, özel arsa, başına blok giyebilme renkli tabela yazabilme, renkli kullanıcı adı, renkli konuşma, elmas alet-zırh-silah 2 set (büyüsüz) klan savaşları, duellolar vb etkinlikler olsun. Spawnda büyü masası, örs, simya standı olmasın. Warp ormanda klanlar için satılık arsalar olsun. Dağın zirvesinde kale yapmak için fln arsa satılsın. claim istediği yere atma olmasın. Klanlar kalelerden sefere çıkarak savaşsın. Minigameler her zaman açık olmasın. Server belli zamanlarda minigame etkinliği yapsın. Kütüphane olsun. insanlar kitap yazarak satabilsin.Kitapta günlük hayat hakkında, minecraft hakkında bilgiler yazabilir.
Biraz fazla hayal kurdum. Yapabildiklerini yap güzel olur.