Batıhost-Nitrado Hakkında Aklımda Kalan Sorular

Batıhostmu Nitradomu?

• Kullanılan toplam oy
    28

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Nitradodan Sunucu Almayı Düşünüodum Böyle +60 kişilik Sunucu Ama Nitrado Saldırı Yemiyor Diyolar Bundan Eminim Ama Nitrado'dan Memnun Olmama Rağmen Yazın 3 Aylık Sunucu Açacağım İçin Nitrado'ya +60 Kişi 250 verecegime Batıhostta 150 Versem Pişman Olurmuyum Yani Batıhost Kullananlar Bana Yardımcı Olabilirmi? Yani 100 Tl fazla vermeye gerek yok ben bu parayla sunucuma site açarım yani .s

Sorular;
1-)Batıhost Nitrado Gibi Makineleri Sağlammı Saldırı Yerse Anında Çökermi?

2-)Paneli Rahatmı?

3-)Batıhost'un Ne Tür Avantajları Ve Dez avantajları Var? :)

Lütfen Yardımcı Olabilirmisiniz Ona Göre Bu Bilişimden Açıcam Sunucumu.

Saygılar..

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Batıhost panel değil, uzak masaüstü veriyor. Gördüğüm kadarıyla beceremeyeceksin. Batıhost izin veriyorsa aldığın makineye sunucu web siteni kurabilir, spacebukkit, mcmyadmin panelleri kurabilirsin. Nitrado saldırı yiyor, eskiden bir Faction sunucum vardı. Çok saldırı alıyorduk. Batıhost saldırı yiyor mu bilmiyorum.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitradoda saldiri yiyiyor. Yemiyor diye birsey yok. Batihost panel yerine uzakmasaustu veriyor. Panelden daha iyidir. CPU nitradoda benim bildigim paylasimli. UZAK masaustune kendine web panel bile kurabilirsin ve diyelim 8 gb bir sunicu aldin bunu ayri port acarak ram paylastirir birden fazla sunucu acarsin. Makineleri hakkinda fazla bilgim yok.
Benim için uzak masaüstü gelsin veya panel olsun o sorun olmaz ama 100 TL'ye yakın fazladan vermeye gerek varmı onu merak ediyorum

6 GB'lık sunucu alırsam alırım aylık bütçe olarak 80 Tl veririm 3 ay 240 tl zaten ortagım sınıf arkadaşım olucak 120 o 120 ben vericem degermi verdigim para yani batıhosta sence?

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batı hostu tercih ederim. Nitradoda felaket kötü dil çevirileri ayrıyetten hiçbir şey bilmeyen destek ekibi var.
Peki Bu slot sayıımızı kendimizmi ayarlıyoruz? yoksa onlarmı verio mesela nitradoda 50 kişiye 4 gb gidiyor rahat amaa maplar felan biraz yiyor batıhostta sanırım maplar için ayrı hafıza veriolar?[DOUBLEPOST=1422481301,1422481208][/DOUBLEPOST]
Batıhost panel değil, uzak masaüstü veriyor. Gördüğüm kadarıyla beceremeyeceksin. Batıhost izin veriyorsa aldığın makineye sunucu web siteni kurabilir, spacebukkit, mcmyadmin panelleri kurabilirsin. Nitrado saldırı yiyor, eskiden bir Faction sunucum vardı. Çok saldırı alıyorduk. Batıhost saldırı yiyor mu bilmiyorum.
Kardeşim Uğraşır Araştırırım Yaparım Herşeye Ulaşılabilir Olmadı Yardım Alırım Batıhosttan

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Peki Bu slot sayıımızı kendimizmi ayarlıyoruz? yoksa onlarmı verio mesela nitradoda 50 kişiye 4 gb gidiyor rahat amaa maplar felan biraz yiyor batıhostta sanırım maplar için ayrı hafıza veriolar?[DOUBLEPOST=1422481301,1422481208][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Uğraşır Araştırırım Yaparım Herşeye Ulaşılabilir Olmadı Yardım Alırım Batıhosttan
Slot sayısı sınırsız. Tek sınırın işlemci ve bellek.