Batıhost-Nitrado Hakkında Aklımda Kalan Sorular

Batıhostmu Nitradomu?

• Kullanılan toplam oy
    28

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İkisindede Nitradodan bahsediyorsanız, herhangi bir fark olmayacaktır. Çünkü RAM dışında diğer kaynaklar zaten sabit ve sınırsızdır. Bu nedenle ucuz olanı almanız daha iyi olur çünkü iki türlüde aynı :)
Yok Şimdi 50 kişi alsam fullenirse başkaları giremez ama fazla hafıza olur haritalar için ve 1 gb ram fazla olur 82 alsam extra ram alamam :D

root

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yok Şimdi 50 kişi alsam fullenirse başkaları giremez ama fazla hafıza olur haritalar için ve 1 gb ram fazla olur 82 alsam extra ram alamam :D
82 kişilik aldığınızda RAM'de ona göre artacağı için sorun olmaz diye düşünüyorum. :)

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
3)Batıhostun hiçbir avantajı yok ram israfı bence uzak masaüstü veriyoruz diye satış yapabiliyorlar uzak masaüstünün hiçbir yararı yok ram yemekten başka bir şey yok kaliteli bi firma sattığı sunucuyu linux-ubuntu-CentOs verir. niye diye sorarsan windows 1 gb boşta ram yerken linux kernelindeki işletim sistemleri en fazla 200 mb ram yiyor niye bukadar az yiyor gibi soru aklına gelirse linux açık kaynak kodlu işletim sistemidir vede arayüzü yok ondan az yiyor
BatıHost'ta istersen Linux CentOS kurdurabiliyorsun. Ben kurdum kullandım.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
50 slot+biraz fazla ram yerine 80 slot tercih etmelisin ram'in pek önemi yoktur baslangicta küçük bir sunucu açıcaksan(ör: çakma pucket nw) nitradodan almalısın, ilerde sunucunu büyütünce de mcproh. seçersin.
Sunucumu büyütmeyi düşünmüyorum sadece aklımdakileri uygulasam yeter sunucu en az 3 ay açık olcak o da yazın olucak eğer cok tutulursa açık tutarım yazdan sonrada :)

root

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
50 slot+biraz fazla ram yerine 80 slot tercih etmelisin ram'in pek önemi yoktur baslangicta küçük bir sunucu açıcaksan(ör: çakma pucket nw) nitradodan almalısın, ilerde sunucunu büyütünce de mcproh. seçersin.
MCPro ile Nitrado aynı seviyededir. Hatta MCPronun fazla müşterisi olmasından dolayı sunucu kalitesinin kötü olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bunun yanında Nitradoda 20 ping alırken MCPro'ya taşıdığınızda 100 ping civarı alırsınız. Yani bu dediğiniz mümkün olan bir şey olmamakla birlikte saçmalıktır.

Lütfen bilenler yorum yazsın böyle ordan alırsın burdan verirsin, şundan al bundan alma diye yorum atarak insanları yanlış yönlendirmeyin. Somut birşeylerle konuşun, deneyimleriniz paylaşın, teknik bilginiz yoksa, birşeyden anlamıyorsanız lütfen ama lütfen konuşarak insanları yanlış yönlendirmeyin.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen demişsin yabancı firmalarla uğraşamam , ama Türkiye'deki alt yapı daha tam gelişmediği için sen Türkiye lokasyon makineyle pek fazla ilerleyemezsin. 32 gb makina ovh gibi firmalarda 150-200 arasında gezerken radore gibi türk firmalarında 1100 lira gibi fiyat veriyorlar saldırı konusunda 4-5 gbit'ten sonra zaten makine bağlantısı gider ,Ovh'dan alırsan 8 gb makine 100 lira civarı denk geliyor , ama şöyle bi güzelliği var ovh'da hayatta saldırıdan etkilenmezsin

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitradoda Ramin Bir Onemi Yok Zaten Ramini Size Otomatik Belirlemekte Siz gidip 20 Kisilik Sunucuya 2 Gb Ram Verirseniz Yazik Edersiniz 1 Gb Ram Yeterli Oluyor Hicte Lag-Cokme Olmuyor !! 50-60 Kislik Acıcaksanız 2-3 Gb Ram Verirsize Size Verilen Rame Sabit Kalin Derim..

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@root yaşım 40, çoluk çocuk derken lütfen bunu dikkate al, 350 TL ye itelediğimiz bir dedicated hizmeti yok, o bahsettiğin
sunucuları 186 TL'den alıyoruz, kdv, gelir vergisi, destek hizmeti derken 250 TL oluyor, bunu alanlara sorabilirsin. Sunucuyu sadece itelemekle bitmiyor olay, yardımı var, kurulumu var, desteği var, vergisi var. Diğer yazdıkların hakkında sana cevap verme geregi duymuyorum, zira iletişim saygıyla olur, sen en baştan saygıyı kenara bırakmışsın.

@OGCRAFT hocam selam, yaptıklarımızı sanırım yazmamışsın, iyilikler çabuk unutulur. Sana verdiğimiz extra ramleri, denemen için sana sağladığımız ramdrive olaylarını da yazmalıydın. yinede bizimle çalıştığın için teşekkürler. Sayende hatalarımızı öğrendik.

Genel olarak bizi soran arkadaşıma ilk ağızdan cevap vermek isterim;

Herkesin bildiği gibi biz sunucularımızı vds 'lere kuruyoruz, böylece sizlere daha sağlıklı hizmet verdiğimizi, verebileceğimizi düşünüyoruz, bu konuda hiçbir pişmanlığımız yok, slot'lu server satmaya başlasak ta yinede vds hizmetimiz devam edecek,

45 TL ye bizden aldığınız 3gb lık Server'a 60 plugin kurmaz, devasa dünyalar yarattığınızda artık ve lag sorunları başladığında 3gb yetmiyor, bunu arttırmak lazım diye sağlıklı bir şekilde düşünürseniz problem çıkmayacaktır, hatta abi ya buna 1gb daha eklesene bir deneyelim dediğiniz de %90 size denemeniz için kolaylık sağlarız.

Günün birinde aldığınız hizmetin işe yaramadığını veya yetmediğini düşündüğünüzde canlı destek üzerinden hocam bunu iptal edelim yahu, bu bize yetmedi, düşündüğümüzü vermedi derseniz paranızı iade alabilirsiniz, tabii ki bunu ürünü kullanıp 25. gün ver lan paramı derseniz size paranızı iade etmeme hakkımızı kullanırız.

Üstelik 45 TL'lik sunucuda size bir web sitesi, 32 kişilik bir ts3 ve ücretsiz güleryüz veririz. Bizden hiçbir zaman paranıza karşılık saygısızlık almazsınız.

2013 yılından beri minecraft satıyoruz, bir kişiyi bile memnun etmemeye özen gösteririz, çünkü birisinin arkamızdan çoluk çocuk lan bunlar diyeceğinin farkındayız.

Geceleyin 1 de abi sunucuda problem var, bakabilirmisin dediğiniz de bizden ancak yardım alırsınız,

Kul hakkı yememeye özen gösteririz, karşıdakinin bir problemi olduğunu düşünerek kendimizi onun yerine koyarız.

Çok fazla sunucumuz yok, satma derdimiz de yok, bu yüzden çoğu müşterimizin adını biliriz ve canlı desteğe geldiklerinde adlarıyla hitap ederiz.

adım erkan. kalp kırmamaya özen gösteririm.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Batihost kullanıcısyım ve ayrıca eskiden nitrado kullanıyordum.
Nitrado Saldırı yemiyor gibi ibareler yalan çünki rahatlıkla DDOS saldırsıı yiyebiliyor.
şu an Batihost`dan dedicated hizmeti kullanıyorum ve DDOS`a çözüm.
Nitrado`da görmediğim ilgiyi burada gördüm diyebilirim. Sağolsunlar çok yardımcı oluyorlar.
Nitrado sunucunun tamamıyla 0`lanma olasılığı var başıma geldi.
Kısacası Sana Batihost`u öneriyorum ama bu senin kararın tabi.

cexlex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben illa bir yeri savunayım diye yazmıyorum neredeyse 4 yıldır bu iş içerisindeyim yaklaşık 4 farklı sunucuyla çalıştım diğer birçok sunucuyuda incelemişliğim oynamışlığım vardır bana sorarsanız hizmette Batıhost çok iyi bir firma ayrıca bendede lag sorunu oldu ve ilettim düzelttiler yani Batıhosttan aldıktan sonra içiniz rahat olsun o adamlar kazandıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar ve şunu söyliyeyim 7 aydır batıhostla çalışıyorum bir sorunum olduğunu söylediğimde hiç cevapsız kalmadım hep yardımcı oldular ve bıkmadan usanmadan yardımcı oluyorlar sistemleri gayet güzel saldırı koruması falanda mevcut ben batıhost firması çok iyi bir firma ve kullandığıma şu güne kadar hiç pişman olmadım hatta hep dua etmişimdir firmaya ayrıca serverinizde bir problem olduğunda gece gündüz daima iletişim halinde olabiliyoruz bu firma müşterileriyle ilgili bu kadar ilgilenirken kötülenmesi hiç doğru değil siz doğru yada yanlış bulursunuz o sizin kararınız ama benim kararım budur

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nitradoda 2,4 ghz 4 çekirdek bi işlemci varsa bunu 4 kişi kullanıyor bildiğim kadarıyla
her 8 gb için 1 çekirdek ayrılıyor
batihostta tüm cpu senin özgürce kullanabilirsin :kgül:

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Batihost Sunucuları bin basar nitradoya biz kullanıyoruz arkadaşlar gerçekten başta şüpheyle bakıyordum tüm şüphelerimi kırdım gerçekten inanılmaz hızlı.
+ CPU sınırlaması gibi dertler yok - Sınırsız slot var
Sunucularım nitradoda durduk yere çöküyor ve çok lag oluyordu şu an ne lag ne çökme var + kendi bilgisayarım gibi uzak masaüstü bağlantısı var çok kullanışlı ve ekibi özellikle Erkan abim çok ilgili ona buradan ayriyetten teşekkürler ederim.
Bu ilginizin ve desteğinizin daim olması dileğiyle...

ercnt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nitrado Sunucularında Saldırı Oranı Çok yüksek ve Teknik Destek % 1 eskiden nitrado kullanıyordum ve oyuncum arttıkça lagda artmaya başladı ve sunucum kapanıyordu. teknik desteğe ticket attığımda bikaç öneri verdi. 5-6 defa yazdıktan sonra önerileri "serverini sıfırla" oldu. Batıhosttan Dedicated sunucu aldığımda dedicated hakkında hiçbişey bilmiyordum ve batıhost ekibi bana % 100 desteğin tamamını sağladı. Bütün sorunlarıma yardımcı oldu. Batıhost Öneririrm. Nitrado Pişmanlıktır.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Vay canına! En güzeli batihost!
Öncelikle Nitrado, sunucuları gayet kaliteli + para uçuk bir fiyat lakin sunucuda server check'te herhangi bir hata yoksa sunucunuz çökmez. Hem nasıl ilgisiz ticket attıktan en az 3 saat sonra cevap zaten geliyor. Saldırı koruması hakkında hiçbir önlemleri yok bu konuda haklısınız. Fiyatlar çok uçuk ama 1aylık bu uçuk fiyati ben ödüyorum zaten o ay 3aylık parasını da çıkarıyorum. Sunucuları gayet kaliteli bence, lag 0. Bunlar benim görüşlerim, gelelim batihost'a.

Batihost zaten fevkalade en yakın zamanda batihost'a geçmeyi planlıyoruz, hem dedicated makina 64GB ram ile benim ödediğimden az ödeyeceğiz hemde kalitesi çok fazla. Saldırı koruması dersek firewall taktırabiliyoruz saldırı yapan ipyi engelleyebiliyoruz. İlgilenme desek zaten hep ilgililer ve sevecenler. Dediğim gibi kalite ve düşük fiyatı böyle bulamazsın. En yakın zamanda sizdeyiz, değişebilir %50size geçeceğiz @batihost.com

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado Sunucularında Saldırı Oranı Çok yüksek ve Teknik Destek % 1 eskiden nitrado kullanıyordum ve oyuncum arttıkça lagda artmaya başladı ve sunucum kapanıyordu. teknik desteğe ticket attığımda bikaç öneri verdi. 5-6 defa yazdıktan sonra önerileri "serverini sıfırla" oldu. Batıhosttan Dedicated sunucu aldığımda dedicated hakkında hiçbişey bilmiyordum ve batıhost ekibi bana % 100 desteğin tamamını sağladı. Bütün sorunlarıma yardımcı oldu. Batıhost Öneririrm. Nitrado Pişmanlıktır.
Yiğidi öldür ,Hakkını yeme.Nitrado'dan aldığım 4 liralık webspace için bana özel video çektiklerini hatırlarım .Batıhost'unda teknik desteği ve satış önceki desteği iyi ,bu kadarda ezme firmayı.