Ben Döndüm Millet KRHN/Schaffer79

Nobody01

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hoşgelmişsen topraam
Hoş bulduk müdür.
Ben de geri döndüm ama konu açmadım, bak belli işte egoist :(
Hoşgeldin bu arada :(
Canım bu konuyu açma sebebim adıma prim yapılması, kendimi de tanıtmak istedim büyük işler yapacağız ne de olsa :D
Yoğun istek üzerine bilgisayarını balkondan aşağı atmalısın
Ya şimdi 3 kişi pek yoğun bir istek değil ama sağ ol ya, gerek yok.
Pis egoist seni .s .s neyse hoşgeldin :aşık:
Hişt hakaret boyutuna getirmeden işin lütfen esprisi yapılır, hoş bulduk.
Unutunmu beni karahan :(
Tanıyamadım ya :S

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hoş bulduk müdür.

Canım bu konuyu açma sebebim adıma prim yapılması, kendimi de tanıtmak istedim büyük işler yapacağız ne de olsa :D

Ya şimdi 3 kişi pek yoğun bir istek değil ama sağ ol ya, gerek yok.

Hişt hakaret boyutuna getirmeden işin lütfen esprisi yapılır, hoş bulduk.

Tanıyamadım ya :S
Dalga geçiyorum, yarın bir ara ben de açarım konu heveslendim :((

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hosgeldin foruma
tekrardan.Kendimden kisaca bahsediyim adim sergen bende lise son sinif ogrencisiyim temel javayi yeni ogreniyorum kitaptan, bu ay foruma pek ugramayacagim malum sinava 1 ay kadar yakin bir sure kaldi.Yakin zamanda umarim birlikte bir seyler yapabiliriz diye umuyorum..

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sanırım bir fake hesap sayesinde ünün kayboldu. Bu arada ben de javaya başladım.

Nobody01

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hosgeldin foruma
tekrardan.Kendimden kisaca bahsediyim adim sergen bende lise son sinif ogrencisiyim temel javayi yeni ogreniyorum kitaptan, bu ay foruma pek ugramayacagim malum sinava 1 ay kadar yakin bir sure kaldi.Yakin zamanda umarim birlikte bir seyler yapabiliriz diye umuyorum..
Aman önemli ben pek takmıyorum akademiye gireceğim için bol çalış bırak Java'yı şimdi :D
Önce @muhammed1841 sonra sen? Eski üyelerden. :D Ama güzel oldu bence. Biraz da olsa eski tadını alır belki forum.
Yok canım, eski tadı değil de ben şimdiki tadını merak ediyorum.
Sanırım bir fake hesap sayesinde ünün kayboldu. Bu arada ben de javaya başladım.
Ne yazık ki bir arkadaş yüzünden, bol şans Java'da :D
Arkadaşlar böyle primcilere inanmayın çünkü Karahan benim en yakın arkadaşım şu an ortalarda yok bu doğru. Biz Türkiye'de ilk plugin olan Turf Wars'ı yazdık. Yani bu arkadaş gerçek olsaydı şu an ilk benle konuşurdu. Tahminimce ben bu arkadaşı tanıyorum.
Şimdi Cereviel, ilk eklenti olan Turf Wars'ı benim yazmamam, başkasının yazması benim asıl olmadığımı göstermez. Bahsettiğiniz hesabın sahibi az çok Java bilgisine sahip birisi, KRHN isimli hesabın bana ait olduğunu da kanıtladım profilimde.
Oha farketmişler <3
Adına sevindim :D

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Aman önemli ben pek takmıyorum akademiye gireceğim için bol çalış bırak Java'yı şimdi :D

Yok canım, eski tadı değil de ben şimdiki tadını merak ediyorum.

Ne yazık ki bir arkadaş yüzünden, bol şans Java'da :D

Şimdi Cereviel, ilk eklenti olan Turf Wars'ı benim yazmamam, başkasının yazması benim asıl olmadığımı göstermez. Bahsettiğiniz hesabın sahibi az çok Java bilgisine sahip birisi, KRHN isimli hesabın bana ait olduğunu da kanıtladım profilimde.

Adına sevindim :D
Daha bir saat olmadı da, şaşırdım .o
Bu arada senin o eski klasik Ao No Exorcist profil foton vardı, onu neden koymadın :(