Ben Yeni Üye :)

Bcoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba forumdaşlar, ben forumun yeni üyesi Bcoder.
Buyrun tanışalım size kendimden bahsediyim.
Öncelikle hobilerim, fobilerim, ilgilendiklerim ve takımım ile başlayalım.
Hobi olarak webmasterlik yapıyorum bununla birlikte PHP,HTML,CSS programlama dillerine amatör olarak orta seviyede sahibim. Bilgisayarda bulunduğum zamanlarda genel olarak webmasterlik yaparım ve projeler yazarım. Kod ile ilgili bir sıkıntısı olan varsa yardım edebileceğimi düşünüyorum.

Fobi olarak karanlık,yükseklik ve aynalar vardır benim için. Şimdi dersiniz ki karanlıktan korkulur mu insanlık hali napalım yani :). yüksekliği doğal bulabilirsiniz ama aynalardan niçin korktuğuma şaşırmanızı normal bulurdum doğrusu. Hemen açıklıyım aynada kendime baktığımda aynada ben değilde bir başka şey ortaya çıkacakmış gibi bir hisse kapılıyorum ve sadece gündüzleri evde yalnız olmadığım zamanlarda bakıyorum. Bide yalnızlık fobim var korkudan ölürüm ben yalnız kalırsam :( :D :D.

Takımıma gelirsek doğduğumdan beri aynı takımı tuttum ve asla da değiştirmedim o takımın ismi efsanenin kendisi FENERBAHÇE'dir.

Sıra sizlere gelelim buyrun tanışalım :)) hadi bakıyım forumdaşlar :))

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin ^^
Ben youtuber olarak tanınan biyim :D (Forum çapında)
Çok alıngan bir yapıya sahibim.
Video çekmeyi seviyorum,oyun oynamaya bayılıyorum özellikle Farcry Serisini.
Dubstep manyağıyımdır.
15 Yaşındayım vs vs.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Selam
Benim adım Rayandu.
Adım Rayandu değil ama her yerde Rayandu diye tanınırım.
Hobilerim Profesyonel dövüş , İngilizce şarkı söylemek , kadınlar ve bilgisayar oyunlarıdır.
Daha çok var tabi hobilerim
Şu anlık aklıma gelenler bunlar.
Forumda her tür üye vardır.
Esprilisinden tutun da en bilgilisine kadar
Tek bilmen gereken şey
Buraları ben yönetiyorum :)
moderatörler fln yalan.
(şakaydı tabi bu)

Bcoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hoşbulduk teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1417553902,1417553825][/DOUBLEPOST]
Selam
Benim adım Rayandu.
Adım Rayandu değil ama her yerde Rayandu diye tanınırım.
Hobilerim Profesyonel dövüş , İngilizce şarkı söylemek , kadınlar ve bilgisayar oyunlarıdır.
Daha çok var tabi hobilerim
Şu anlık aklıma gelenler bunlar.
Forumda her tür üye vardır.
Esprilisinden tutun da en bilgilisine kadar
Tek bilmen gereken şey
Buraları ben yönetiyorum :)
moderatörler fln yalan.
(şakaydı tabi bu)

:D tanıştığıma memnun oldum zaten benimde gerçek adım Bcoder değil :D :D

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
selamın aleyküm. umarım forumda uzun süre kalırsın güzel zamanlar geçirririz. bu arada bende aynaya bakmaktan korkuyorum neden böyle oluyo acaba :D

Bcoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
selamın aleyküm. umarım forumda uzun süre kalırsın güzel zamanlar geçirririz. bu arada bende aynaya bakmaktan korkuyorum neden böyle oluyo acaba :D

Aleyküm selam, öncelikle teşekkürler sonunda beni anlayabilen biri çıktı sanırım umarım seninle iyi geçiniriz ki bundan da eminim ve uzun sürede burda kalmak benim için keyifli olacaktır sizlerle konuşmak boş vakitlerimi değerlendirmemi sağlıyor. Ek olarak aynada kendimden başkasını görmekten korkuyom onun için bakamıyom hep o birden çıkan çirkin kız videoları yüzünden hep :D :D

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aleyküm selam, öncelikle teşekkürler sonunda beni anlayabilen biri çıktı sanırım umarım seninle iyi geçiniriz ki bundan da eminim ve uzun sürede burda kalmak benim için keyifli olacaktır sizlerle konuşmak boş vakitlerimi değerlendirmemi sağlıyor. Ek olarak aynada kendimden başkasını görmekten korkuyom onun için bakamıyom hep o birden çıkan çirkin kız videoları yüzünden hep :D :D

ayn ya hep o kız. bi de ben küçükken bana hep çıkıyodu o yüzden takıntı yapt bende

Bcoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende küçükken çok korku filmi izledim şimdi geceleri yerimde duramıyom :D :D[DOUBLEPOST=1417555015,1417554921][/DOUBLEPOST]rayandu forum imzanı beğendim :)

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam hayatımı yazdı ya la :o Aynı şey bendede var :D

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lanet olası korkunçlu karı ve semum filmi ._.

Son düzenleme:

Bcoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
insanları korkutmak için bunları yapanları kınıyorum, cumhurbaşkanı olsam türkiye ağındaki bütün korku filmlerini kaldırırdım :D[DOUBLEPOST=1417555672,1417555558][/DOUBLEPOST]Benim sizlere kanım ısındı :)

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoşgeldin ben Koray,

Forumda sürekli online olarak gezerim, bir sorunun olursa pm atman yeterli ^_^

Bcoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin ben Koray,

Forumda sürekli online olarak gezerim, bir sorunun olursa pm atman yeterli ^_^

Tanıştığıma memnun oldum ve hacker'sin sanırım ve bu benim için iyi bir durum ben site yazıyorum sen ise tam tersi yok ediyorsun ama dost olduğumuz sürece iyi bir iş birliği içinde oluruz seninde benden bir isteğin olursa söyleyebilirsin her konuda yardımcı olurum :)