Biome Rehberi

rsm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forest:Klasik biomedir,bunları bulmak çok kolaydır.Buranın heryeri ağaçla kaplıdır.

Desert:Çöldür burda heryer kum ve kaktüsdür,NPC villageler burda daha çok spawnlanır.

Plains:Buraları düz çimendir.Ağaç görülmez daha çok su birikintileri ve pigler spawnlanır.

Swampland:Burda çimler koyu renklidir ve ağaçlar suda yetişebilir.Ve ağaçlarda sarmaşık yetişir
.
Jungle:En sevdiğim biomedir.Ağaçlar çok büyüktür,çimenler açık renktir,sarmaşık yetişir,ocelot spawnlanır ve cave bulmak kolaydır.

Tundra:Dümdüz karlı ve ağaçların az çıktığı bir yer düşünün.İşte burası Tundra'dır diye bi tanıtım yapmak istedim :p

Tiaga:Burası da Tundra'nın bol ağaçlı bir yer olduğunu düşünün.İşte Taiga budur.Hem de bol wolf spawnlandığını görüyorum.

Extreme Hills:Burada çok dağ vardır ve ev yapmak için en sevdiğim yerdir.Burada çok hayvan spawnlanır.

Mushroom Island:Çok güzel bir yerdir,Mooshroom inekleri spawnlanır ve büyümüş mantarlar vardır.Ender bulunur.

Eksiklerim varsa söyleyin,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Bu kadar bio var ama bunları bi düzanliyemediler. Kar olan yerde çöl var , bunun yüzünden adam gibi harita bulamıyoruz ki server yapalım :S

OnurDmn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Normal bir şekilde hiç mushroom biome'u bulamadım. :/

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bulamadım :surprise: En kolay nasıl bulabilirim acaba?

rsm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AMIDST diye bir program var onu indirip Stronghold,Mushroom falan bulabilirsin.

silla34

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ulasksk kardeş tek online olan kişi sensin şu an bir konu açtım open gl hatasıyla ilgili bi ilgilenirmisin

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mushroom Island için seed: lost
Onun dışında nasıl bulunur bilmiyorum. Ben de normalde görmedim :)

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle terbiyeli ve biraz saygılı ol. Karşındaki baban yaşında biri de olabilir. Ki olmasa bile kimseyle bu şekilde konuşmaya hakkın yok. Neyse sana kendi yaşıtlarınla iyi eğlenceler, zira forumda yalnız değilsin...