Bir davranıştan nasıl vazgeçersiniz ?

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba , herhangi bir davranışınız olduğunu varsayın ve her gün bu davranışı bu fiili uygulamaktasınız nasıl vazgeçersiniz ya da en azından azaltırsınız bu davranışa harcadığını zamanı ?
örnek:Teknoloji bağımlılığı

Nutroxxtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Davranışa yönelik çözüm önerileri bulmak.
Davranışın faydalarına ve zararlarına bakmak.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Onun beni değil benim onu kontrol etmem gerektiğinin bilincine varır ve dizginleri elime alırdım. İrade önemli.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onun beni değil benim onu kontrol etmem gerektiğinin bilincine varır ve dizginleri elime alırdım. İrade önemli.
Gerçekten irade önemli ancak iradem zayıf zararınıda biliyorum ele almam gerektiğinde biliyorum bu bağımlılığın dizginlerini ama her defasında başarısız oluyorum.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaptığın hareketten rahatsız olan birilerinin yanında dolaş. Biraz da çekingensen hallolur kısa sürede.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O şeyi yapmıyacağımı unutucağımı düşünüp dururum.Ve sonunda o şeyi yapmam.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Gerçekten irade önemli ancak iradem zayıf zararınıda biliyorum ele almam gerektiğinde biliyorum bu bağımlılığın dizginlerini ama her defasında başarısız oluyorum.
Eğer bağımlılığınızın ne olduğunu söylerseniz yardımcı olabilirim, isterseniz bana özelden yazın. He tabi söylemek istemezseniz anlarım.

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Kardeşim içmiceksin sigara olucak biticek ama malesef bende içiyorum bırakması zor be aga

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Sigaramı :D içmiyorum zaten , dediğim gibi bağımlılığım ne olursa olsun iradem zayıf .
İradem zayıf demek saçma bence her şey beyinde bitiyor gerçekten birşeyi bırakmak istersen bırakabilirsin

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarını yada telefonunu kır onun parasını toplayasıya burakırsın :)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptığın şeyi yapmaya devam et, olayın süresini artır. Çok daha hızlı sıkılırsın ve 1 ay sonra olay seni iter, yapmak istemezsin.