Bir film yapsaydınız...

Böle konuları açmalımıyım?

• Evet

Kullanılan: 3 25.0%
  • Arada

Kullanılan: 5 41.7%
  • Hayır

Kullanılan: 4 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
BİR FİLM YAPACAKSINIZ

---

Sizce kimi oynatırdınız?
Filminizin adı ne olurdu?
Konusu ne olurdu?

BuNickOnDokuzHarfli

Oh, What Fresh Hell Is This?
En iyi cevaplar
0
Ioan Gruffudd'u Oynatmak İsterdim.
Filmimin Adı "Unnamed"
Konusu Sanırım Her Yaştan Bireye Hitap Edicek Şekilde American Gods Gibi Bir Konu.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konusu Mardinli bir çocuğun uzaya gitme hikayesini falan anlatırdı. (Niye Mardin diye sorarsanız o etraftaki ev ve coğrafi tipten dolayı. Kapadokya da olabilir.) Filmin başında çocuk çatıda babasıyla oturup yıldızlar hakkında konuşurdu. Babası da şu bi adam var sesi çok karizmatik reklamın birini seslendiriyor. Kır saç ve sakalı var (Adamın adını hiçbir zaman hatırlayamıyorum). o olurdu. Çocuk da Kenan İmirzalıoğlu (Çocuk tamamen sallama aklıma gelmedi..)

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizce kimi oynatırdınız? Hmm..
Filminizin adı ne olurdu? Ters Dünya

Konusu ne olurdu? Dünyadaki capitalist dengenin yıkılıp ingiltere gibi ülkelerin sömürge olduğu bir dünya

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Filmde kendimi oynatırdım, oyuncu ve yönetmen olurdum. Filmin adı "Tek Karar" olurdu. Konusu ise 2 arkadaş bir partiye katılmak için giysi seçerler. X kişisi der ki "O gömlek sana yakışmamış." Y kişisi de tamam der ve sade beyaz bir tişört alır. X kişisi, Y kişisinin aldığı gömleği alır ve partiye giderler. Y kişisi partide bir kız görür ve ona aşık olur fakat o kız X kişisinin yani Y kişisinin alacağı gömleği alan kişiyi daha çok beğenir. Y kişisi de sırf o gömlek yüzünden onu beğendiğini düşünür ve 2 arkadaş evlerine dönüklerinde X banyayo girer duş alır. Duştayken Y kişisi eline büyük bir bıçak alır ve X, duştayken onu bıçaklar. İşte bu film Y kişisinin sonra yaşadıklarını anlatır...

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kendimi oynatırdım.

"The Nostalgia 2013" olurdu.

Konusu şöyle: Benim küçüklüğümden beri hayal ettiğim bir süper kötü kahraman var: Dev Hamamböceği. Evet o zamanlar bizim evi hamamböcekleri sık sık basıyordu işte hikayede 2017 yılında Dev Hamamböceği dünyayı yok ediyor (aslında bunun için küfürlü bir tabirim var ama söyleyemem) ben de zaman makinesini icat edip eski hesaplarım olan @spideryasin 'i @98IamLegend98 i @NationalElectric 'i ve @FrozenBrainTR 'yi yaşadıkları zamana gidip çağırıyorum ve ona karşı savaşıyoruz. Evet biraz Marvel filmi gibi oldu ama :yıkıl:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sanırsam 18+ kanlı ve vahşet, şiddet içeren bir film yapardım. Sıra sıra ölen kişiler ise bu forum da nefret ettiğim kişiler olurdu.
Onlar kendilerini çok iyi biliyorlar, hem de çok iyi.
(Kiralık katil YGTCENA'yı kullanırdım. Yakalayıp güzel işkenceler yapmasını söylerdim.)
@YgtGamingTR

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırsam 18+ kanlı ve vahşet, şiddet içeren bir film yapardım. Sıra sıra ölen kişiler ise bu forum da nefret ettiğim kişiler olurdu.
Onlar kendilerini çok iyi biliyorlar, hem de çok iyi.
(Kiralık katil YGTCENA'yı kullanırdım. Yakalayıp güzel işkenceler yapmasını söylerdim.)
@YgtGamingTR
Ygt Cena Attidude Adjustment !
and he killed a person !

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendimi oynatırdım.

"The Nostalgia 2013" olurdu.

Konusu şöyle: Benim küçüklüğümden beri hayal ettiğim bir süper kötü kahraman var: Dev Hamamböceği. Evet o zamanlar bizim evi hamamböcekleri sık sık basıyordu işte hikayede 2017 yılında Dev Hamamböceği dünyayı yok ediyor (aslında bunun için küfürlü bir tabirim var ama söyleyemem) ben de zaman makinesini icat edip eski hesaplarım olan @spideryasin 'i @98IamLegend98 i @NationalElectric 'i ve @FrozenBrainTR 'yi yaşadıkları zamana gidip çağırıyorum ve ona karşı savaşıyoruz. Evet biraz Marvel filmi gibi oldu ama :yıkıl:
Bu filme destek verilmeli!