Bir film yapsaydınız...

Böle konuları açmalımıyım?

• Evet

Kullanılan: 3 25.0%
  • Arada

Kullanılan: 5 41.7%
  • Hayır

Kullanılan: 4 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
MMO diye film yapardım seni oynatırdım ve mazeretlerinle zaten film rahat 15 bölüm olurdu 2 şer saatten :D

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendimi oynatırdım.

"The Nostalgia 2013" olurdu.

Konusu şöyle: Benim küçüklüğümden beri hayal ettiğim bir süper kötü kahraman var: Dev Hamamböceği. Evet o zamanlar bizim evi hamamböcekleri sık sık basıyordu işte hikayede 2017 yılında Dev Hamamböceği dünyayı yok ediyor (aslında bunun için küfürlü bir tabirim var ama söyleyemem) ben de zaman makinesini icat edip eski hesaplarım olan @spideryasin 'i @98IamLegend98 i @NationalElectric 'i ve @FrozenBrainTR 'yi yaşadıkları zamana gidip çağırıyorum ve ona karşı savaşıyoruz. Evet biraz Marvel filmi gibi oldu ama :yıkıl:
Direk olarak bunu hatırladım :

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bahsettiğim öyle bir şey değil. Benim bahsettim böyle zırhsız normal hamamböceğinin yüzü olan ve büyük olan ve süper teknolojik aletler kullanabilen bir böcek.
Değişik ve güzel bir fikir. (İlk dediğinde anladıydım o fotoğraf aklıma geldi diye. Mesela şimdi de bu aklıma geldi)

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Değişik ve güzel bir fikir. (İlk dediğinde anladıydım o fotoğraf aklıma geldi diye. Mesela şimdi de bu aklıma geldi)
Bunun kahverengi ve yüzü olan haliydi. Ve kafası biraz daha büyüktü ama hiç böyle bir çizgi film izlememiştim benden çalmışlar ben bu fikri ortaya 2004-2007 arasında attım :huh:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunun kahverengi ve yüzü olan haliydi. Ve kafası biraz daha büyüktü ama hiç böyle bir çizgi film izlememiştim benden çalmışlar ben bu fikri ortaya 2004-2007 arasında attım :huh:
Powerpuffgirls dü bu ._. Küçükken izliyordum. Hamamböceğinin biri insan robotu yapıp içine girip dünyadaki tüm hamamböceklerini kontrol ederek şehri elegeçirmeye çalışıyordu ._.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Undertale'nin filmini yapmak isterdim. Bir Pacifist Run'dan, Bir Genocide Run'dan. Oynatacağım kimse olmazdı, bilgisayarda yapılan bir oyunun filmini bilgisayardan yapmamak tuhaf olurdu.

Powerpuffgirls dü bu ._. Küçükken izliyordum. Hamamböceğinin biri insan robotu yapıp içine girip dünyadaki tüm hamamböceklerini kontrol ederek şehri elegeçirmeye çalışıyordu ._.
Hala var lel.