Bir Sunucudan Neler Beklersiniz?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar...

Kahraman ile bir sunucu kurmaya karar verdik ve yapımına başladık. Bu süreçte siz oyuncuların beklentileri doğrultusunda da bir şey yapmak istedik ve bu konuyu açmaya karar verdik.

Bu konu altına yorumlarınızda açacağımız yeni sunucudan neler beklediğinizi, ne gibi şeyler olmasını istediğinizi yazmanızı istiyoruz. Sunucu, Faction - Survival - RPG karışımı bir oyun olacak yani tam bir türü yok.

Hepinizden fikirlerinizi bekliyoruz..!

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Diğer sunuculardan farkları olmasını isterim.Örneğin project korra ve pixelmon modu gibi.Türkiye'de avatar tutmuyor diyorlar.Ben ilk başta gerçekten bu plugini Türklerin bunu sevmediğini düşünmüştüm.Ama baktım ki Türkiye'de ki çoğu insan avatar oynamayı bilmiyor.Sebebi ise avatar sunucularının çok az açılması eğer siz bu oyun modlarını birleştirip güzel bir şey ortaya çıkarırsanız +50 oyuncu kitlesini yakalarsınız diye düşünüyorum.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Türkiye'deki oyuncular hiçbir şeyi hak etmiyorlar. Açma emeğine yazık. Gitsinler OP factions bedava VIP alım var fekşin lağpis serverlerinde oynasınlar. Çünkü onlara laikler.
Global bir sunucu açasım geldi. Dili İngilizce olabilir. Admiraldus sizde deneyebilirsiniz.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Hypixel deki gibi dil değiştirme olursa daha global olabilir
Haklısın fakat çok uğraş gerektirir o iş. Ayrıca hypixel minik bir ekip değil, onlar zorlanmaz fakat biz zorlanırız.

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne dersiniz millet? Biz @admiraldus ile yıkalım mı bu akımı? (OP akımı) Bence başarabiliriz.

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Modern Hayat Roleplay tarzında kurarsanız eğlenceli olacağını düşünüyorum. (: