Bir Sunucudan Neler Beklersiniz?

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Global sunucu açmak çok daha mantıklı. BungeeCord ile dil sistemi yaparsınız.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Para sıkıntısı demiyorum, zaten çöp olan sistemleri "Geliştirme, güzelleştirme, büyütme" adı altında dahada çöpleştiriyorsunuz.
Bahsettiğim şey köylü takas değil. Aslında sistemleri belirtmeyecektim fakat yapacağım şey karaborsa sistemi. Zaten sunucuyu açtığınızda hemen görmeyebilirsiniz. Güncellemeler ile getirmeyi planlıyorum.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana göre en gerekli şey KALİTE Dir :)

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece yöneticilerin kullanabildiği eklenti mesajlarını bile Türkçeleştiriyoruz. O kadar önemli bizim için...
Bu arada biz avatarına kadar sunucu açtık Türkiye hak etmiyor oyuncular değer bilmiyor tek istedikleri beğdava viğp fakşın lapsi savaş hile yapmak boşa çalışmış olma şansınız olabilir.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu arada biz avatarına kadar sunucu açtık Türkiye hak etmiyor oyuncular değer bilmiyor tek istedikleri beğdava viğp fakşın lapsi savaş hile yapmak boşa çalışmış olma şansınız olabilir.
Olmadı İngilizce öğreniriz Global açarız. Zaten sistemler Skript olacağı için dil seçme falan kolay iş ama şu an gerek görmüyorum.

SorryMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok modu olan sunuculara bayılıyorum

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Sadece yöneticilerin kullanabildiği eklenti mesajlarını bile Türkçeleştiriyoruz. O kadar önemli bizim için...
Sunucudaki tüm mesajları dile göre değiştireceğinizi biliyorsunuz değil mi?

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Olmadı İngilizce öğreniriz Global açarız. Zaten sistemler Skript olacağı için dil seçme falan kolay iş ama şu an gerek görmüyorum.
skript ile donatılan sunucu benim gözümde çöptür...
plugin ile yapsanıza ne gerek var skript e, yazık günah.

ek olarak,
bir sunucudan skript kullanmamasını beklerim :)

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kafamda sana göre mükemmel gelen bi sistem olabilir düşününce "vay be bu nu oynamayan ölsün" diyeceğin sistemler yapabilirsin/yazabilirsin/söyleyebilirsin,
bu konuya yorum atanlar gelir oynar sunucuyu ama biz 10 kişiden bile azız yani senin düşünmen gereken o evet o kitle işte söylemesi yasak olan kitle onlara bi çözüm bulman gerek, olayı kolay gibi gösterip saman altından su yürütebilirsin yoksa o kitleyi kandırmadan sunucuya adam çekemezsin, ha şimdi diyceksin ki oyuncu sayısı önemli değil, bu lafı o kadar duydum ki :) 3-4 tane sunucu var şu an multiplayer kısmında 0 kişi şu an adama sorunca ne durum önemli değil oyuncu sayısı diyor ama bi yandan yakınıyor yani malum kitleyi kandırman gerek :)

bu arada skript ile yapıyorsan tek söyleyeceğim şey var sana YAPMA

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skripti ezebilecek kadar buyumediniz daha arkadaslar, lutfen.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi