blackclient.keyubu.net - EmekSurvival - RULET SİSTEMİ - HARD EMEK

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun yetkili kadrosu gayet iyi fakat sunucu mapleri amatör. Sistemlerin geliştirilmesi ve daha fazla sistem eklenmeside şart bayım, bunun dışında bir problem yoktur, başarılar dilerim.

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girmedim ve girmeyeceğim de. Konu tasarımı hakkında öncelikle yazım kurallarına dikkat etmeniz gerekmekte. Ayrıca SSS kısmında soruları spoilere almanız daha iyi olacaktır. Şu haliyle konu tasarımı çok dağınık duruyor. Sunucu hakkında ram biraz yetersiz geldi. Bir de sunucu hakkında iyi yorum yapan kişilerin hesaplarında sadece 1 mesaj olması da dikkatimi çekti. Eğer onlar yan hesap veyahut yetkili ise sunucuya katılacak oyuncuları boşuna etkilemeye çalışmayınız. Şahsen konu tasarımını kötü, eksik ve dağınık buldum. Yine aynı şekilde yorumlara bakarak şahsen güzel bir sunucu olduğundan emin değilim. Yorumum kötüleme amacı taşımamaktadır, sadece eleştiri ve eksiklerinizi belirtmek isterim. Başarılar.
Sunucuda ki oyuncular içinde ki etkinlikler ve saygıya bakıyor gibi, bunun dışında ram biraz yetersiz gelmesi saçma geldi bana çünkü sunucuda 100'e yakın oyuncu oynamıyor bayım, konu tasarımı kötü fakat oda değişebilir dediğim gibi içinde olan sistem ve diğer etkinliklere bakıyorlar.

BlackV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun yetkili kadrosu gayet iyi fakat sunucu mapleri amatör. Sistemlerin geliştirilmesi ve daha fazla sistem eklenmeside şart bayım, bunun dışında bir problem yoktur, başarılar dilerim.
Teşekkürler bayım hayırlı akşamlar :)

VIOOOOOOOO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim deneyimledim rehberi desen rehber değil küfür eder 2 gün sonra rehberi geri verilir spam ve kışkırtma olur chatte yarım saat sonra rehberi alınıp yine verilir Admini KomutEvi desen ayrı bir dünya soruları sallamaz kafaya hiçbir bilgisi de yoktur zaten anca boş boş laf yapıp işine gelmeyince sınırsız banı çakar Black yani kurucu çok iyi bir insandır ama serverle fazla ilgilenemiyor bu zamanlar neredeyse hiç tecrübe ettiğime göre bütün işi Developer'lar yapıyor ve _mRLex çok iyi ondan memnunuz serverce onun haricinde server yetkili kıtlığı yaşıyor ve ilgi istiyor bunlar olursa mükemmek olur bu kadar ... (KomutEvi ilgisiz)

BlackV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim deneyimledim rehberi desen rehber değil küfür eder 2 gün sonra rehberi geri verilir spam ve kışkırtma olur chatte yarım saat sonra rehberi alınıp yine verilir Admini KomutEvi desen ayrı bir dünya soruları sallamaz kafaya hiçbir bilgisi de yoktur zaten anca boş boş laf yapıp işine gelmeyince sınırsız banı çakar Black yani kurucu çok iyi bir insandır ama serverle fazla ilgilenemiyor bu zamanlar neredeyse hiç tecrübe ettiğime göre bütün işi Developer'lar yapıyor ve _mRLex çok iyi ondan memnunuz serverce onun haricinde server yetkili kıtlığı yaşıyor ve ilgi istiyor bunlar olursa mükemmek olur bu kadar ... (KomutEvi ilgisiz)
Yorumunuz için teşekkürler bayım.