#' Blaze Network '# / Yakında Açılıyor! / Yeni Özellikler / Jet Hızında Oyun Keyfi!

Sunucumuzu nasıl buldunuz?

• Muhteşem!

Kullanılan: 14 41.2%
  • Harika!

Kullanılan: 0 0.0%
  • Güzel!

Kullanılan: 7 20.6%
  • Orta!

Kullanılan: 5 14.7%
  • Kötü!

Kullanılan: 0 0.0%
  • Berbat!

Kullanılan: 8 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    34

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Blaze Network, ilk defa ortağım tarafından kuruldu. Blaze Network kurulduktan kısa bir süre sonra bir araya geldik ve sunucuyu baştan inşaa etmeye başladık. Vaktimizi, enerjimizi bu uğurda feda ettik. Bazen yorulduk, bazen küstük, bazen barıştık ama buna değdi. Artık her şey hazırdı. Tek yapmamız gereken sizin karşınıza çıkmaktı...

Temel amacımız oyuncularımıza konforlu, kaliteli ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaktır. Kağıt üstünde kaliteli, normalde kalitesiz olmak değildir bizim amacımız. Biz oyuncularımızın ne istediğine önem verdik. Sizin gibi düşündük. Acaba onlar ne isterdi diye kendimize binlerce kez sorduk. İşte bu yüzden buradayız!

Blaze Network olarak farkımız her zaman fark yaratmak ve farklı olmaktır. Var olan şeylerin her zaman üstüne başka şeyler koymak istemişizdir. Bu amaçla her zaman araştırma yapmış, beyin fırtınası yapıp oyunda sıkılmamanızı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Sunucumuza çok değer veriyoruz. Ve her zaman en iyisi olmak istiyoruz ve bu uğurda çaba harcıyoruz.

BLAZE NETWORK SİZE KEYFİN DORUKLARINA ULAŞACAĞINIZ BİR ORTAM SUNUYOR!

ALKOL SİSTEMİ

Alkol sistemi sayesinde Barmen Javier'den alkol alıp sarhoş olabilirsin. Barmenimiz şehirde iskelenin yanındadır. Alkol fiyatları, cinsine göre değişir. Kaliteli alkol pahalı iken, kalitesiz alkol daha ucuzdur. Şuanlık sadece 2 alkol çeşidi bulunmakta. Alkol sistemi sayesinde hapishaneye atılma şansın var. Kalitesiz alkol, kaliteli alkole göre daha fazla yakalanma şansına sahip.

BAŞLIK SEVİYESİ

Herhangi bir anda seviye ( XP ) atladığınız zaman ekrana tebrik mesajı ve kaç level olduğunuz mesajı gelir. Ses desteklidir. Basit ve şık bir sistem.

UYUŞTURUCU

Şehirde eroin ve esrar tarlaları bulmak mümkün. Eroin ve esrar işine başvurarak büyük paralar kazanmak mümkün ama bir o kadar da tehlikeli. Eroin ve esrar tarlalarında PvP açık yani ölebilirsin. Ayrıca alkol sisteminde ki gibi eroin veya esrar biçerken hapishaneye girebilirsin.

BANKA

Banka sistemi geldi! EFT, havale, hesap oluşturma, para yatırma, para çekme ve daha fazlası banka sistemimizde!

SİKKE

Mağarada korkaklar, kırmızı ağızları öldürerek sikke kazanabilirsin. Sikkeler ile sikke markette özel eşyalar satın alabilirsin.

MANAV

Birbirinden güzel meyveleri yiyebilirsin. Hepsi organik! Hormonsuz! Tatlı ve sulu. Kim mango yemek ister?

BİLGİ

Sohbet kirliliği bu sunucuda yok! Neden mi?

Bu sistem sayesinde adınızda işareti çıkacaktır. Bu işarete fareniz ile tıkladığınız zaman bir menü açılır. Burada o oyuncunun bilgilerini görebilirsin. Ek olarak /bilgi yazarak tüm sunucu bilgilerini görebilirsiniz.

DEMİRCİ

Demirci sistemi ile demir seviyesi atlayıp çok daha iyi kılıçlara sahip olabilirsin. Geliştikçe daha yeni silahlar açılacak. Kim bilir. Belki bir bıçak, ya da yay veya AK-47?

MADEN SEVİYE

Maden seviye sistemimiz sizi oyuna bağlayan en büyük etkenlerden biri olacak. Maden seviyesi atlamadan ne elmas kazmayı ne de altın kazmayı kullanabileceksiniz. Maden seviyenizi arttırdıkça hem daha fazla maden kazanacaksınız hem de sınırsız default kazmalara sahip olacaksınız. İlk başta tahta kazma daha sonra büyülü kazmalar derken çok iyi bir eğlence yaşayacaksınız. Ayrıca /kazmam yazarak default kazmanızı alabilirsiniz!

TELEFON

Gökçe telefon istedi. Biz de verdik. Sim kart numarasından tutun, çağrı yapmaya kadar her şey var. 3310'unuzu tankın altına atmayın.

EVCİL HAYVAN VE BİNEK JETLER

Bu kadar sistemin arasında evcil hayvan olmazsa darılır mısınız? Cevabınız evet ise lütfen darılmayın! İşte bıcırık burada! Yüzlerce evcil hayvan. Bin, savaştır, kafana al. Tatlı hayvanlar seni bekliyor!

Ayrıca bindiğiniz hayvanda Jet modunuz açık ise W, A, S, D veya SPACE tuşlarını bastığında sizi o yöne doğru fırlatıyoruz!

Dipnot : Sunucuya girebilmek için sitemizden kayıt olmanız gerekmekte.

Sitemiz : http://www.blazenw.net

Bazı skript yardımları için @MinDLess ' e teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Yine sıradan bir sunucu. Fakat konu tasarımı fazla iyi. Bannerlerin bir tanesinde hata var bu arada.
Sadece tasarımları ve yapıları beğendim.
İyi forumlar.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yine sıradan bir sunucu. Fakat konu tasarımı fazla iyi. Bannerlerin bir tanesinde hata var bu arada.
Sadece tasarımları ve yapıları beğendim.
İyi forumlar.
Sıradan? Sistemler kısmını okudun mu? Ve bana bu şekilde bir faction sunucusu gösterirsen sevinirim.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Sıradan? Sistemler kısmını okudun mu? Ve bana bu şekilde bir faction sunucusu gösterirsen sevinirim.
Tek fark telefon ve sikke. Başka var mı?
Edit:
Yanlış anlama, sunucu ve tasarımlar gayet iyi. Ama fark çok az.
İyi forumlar.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0

Çok biliyorsan fikir verebilirsin.
Neden fikirlerimi paylaşayım?
tabii ki biliyorum. O nedenle ben dünyada ilk olan bir oyun açtım ya :)
Neyse konuyu oralara getirmeyelim. Kendin fikir bul ve geliştir. Ben sunucuya kötü demedim, insan eleştiriye açık olmalı. Dayanamadın hiç.

UmuToos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle Başarılır bir skripterin Başarılı serveri olacağına inanıyorum serverinin açılmasını bekliyorum göz atmak için :)

NiqhtmaRe_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
servere kayıt oldugum halde linkten kayıt ol diyor ???

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte beklediğim sunucu adamım, başarılar dilerim. Sistemlere biraz daha yenilik gelirse tutacağı kesindir.

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımınızı begendim ve sistemlerinizde güzel olmus böyle bir server icin klasik degil bence

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Tek kelime ile muhteşem bir sunucuya benziyor! fakat neden kapalı?