Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle çok çok güzel bir server olacak.
(Takipçisiyim zaten Barış'tan :) )

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi çok uzatmaya gerek yok mantık olarak herkes aynı haritada oynayacak başlangıç yerinde ve hiç kimse bir birinin ne yaptığını göremeyecek :D
skyblock tarzı bi sistem mi yoksa tek bi ada mı var herkes orda sadece birbirlerini göremiyorlar mı? ayrıca özel client mı olucak yoksa normal mi

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
skyblock tarzı bi sistem mi yoksa tek bi ada mı var herkes orda sadece birbirlerini göremiyorlar mı? ayrıca özel client mı olucak yoksa normal mi

Bak çok açıklayıcı anlatıyorum iyi dinle :D Tek bir harita olacak videoda gördüğün başlangıç haritası tek başlangıç yani yeni giren herkes o haritada başlayacak. Yani o haritada hiç kimse kimin ne yaptığını bilmeyecek sadece kendi oyunlarına bakacaklar. Başka bir launchere gerke yok. Düz 1.9.2 ile gireceksiniz ve oynayacaksınız.

Kendini yenilikci zanneden sunucuların bakıp imrenmesi ve ibret alması gerek. Oldukça başarılı bir sunucu. Videoyla alakalı tek sorun oyunun sesinin çok yüksek olmasından dolayı konuşmacıyı duyamamamız. 9/10

En kısa sürede görevleri vs. yaparken bir video çekmek oyun sesini düşürürüm. Teşekkürler :)

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Sistemler güzel fakat bazı sıkıntıları var.
Özelden sorarsan söylerim,konuyu baltalamıyalım şimdi.

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çohsel sunucuya benziyor, hadi bakalum

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak çok açıklayıcı anlatıyorum iyi dinle :D Tek bir harita olacak videoda gördüğün başlangıç haritası tek başlangıç yani yeni giren herkes o haritada başlayacak. Yani o haritada hiç kimse kimin ne yaptığını bilmeyecek sadece kendi oyunlarına bakacaklar. Başka bir launchere gerke yok. Düz 1.9.2 ile gireceksiniz ve oynayacaksınız.
harita diyince kafam karışıyor harita derken o alan içinden mi bahsediyorsun yoksa direk map olarak mı bahsediyorsun (yemek yemedim kafam almıyor) sori.