Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yani emin değilim ama parasal açıdan destek olabilirim, herhangi bi adres verirsen sevinirim.

erentyu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı. Kapalı betayı sabırsızlıkla bekliyorum :)

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft değilde başka bir oyun gibi maşallah geleceğim, imkanım olursa bağış da yapacağım.

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlarımızla beraber oynarsak iyi olur tek başına sarmıyor beni

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Arkadaşlık, grup ve zindanlar bunların hepsi genellikle takım oyunu ile oluyor :D Tek başına sıkılır mısın bilmem ama arkadaşlarınla eğleneceğin kesin :)

Küçük bir spoiler;

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzele Benziyor :D Devamını Dilerim.
Seninle Yarışıcaz Gibime Geliyor Keşke Sağlam Rakiplerim Olmasaydı Değilmi :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gergedan değilde temali şeyler yaparsan sevinirim :D, Hatta bi ara gerçekten hırslanirsam bişeyler tasarlamaya çalışıcam. Belki sevip eklersin :3. Hatta şey olursa kafayi yerim, her guild kendine özel skin yapabilsin :D. Skin derken kastettiğim ne zırh giyerse giysin o klanin kendi tasarladiği zirhta olucak off manyak olurdu :D

S

Switcher

Ziyaretçi
Gergedan değilde temali şeyler yaparsan sevinirim :D, Hatta bi ara gerçekten hırslanirsam bişeyler tasarlamaya çalışıcam. Belki sevip eklersin :3. Hatta şey olursa kafayi yerim, her guild kendine özel skin yapabilsin :D. Skin derken kastettiğim ne zırh giyerse giysin o klanin kendi tasarladiği zirhta olucak off manyak olurdu :D
Güzel fikir ve bizim fikrimiz seçtiği ırkın isterse tabii ki skinini alabilecekti bunuda ekleyebiliriz

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu adamı almayın :D Adam her serverda hile açıyor. SS'i var fakat şimdi atmayacağım daha sonra aynı olay tekrarlanırsa atarım. Bu arada benim için çok önemli olan bir şey: Hile koruması olacak mı ?