Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

Sezdolonoid400

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi neaptın? Çok süper olmuş açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Wasdefq

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sağ tık eğil+sağ tık dışında bi de öfke barı gibi bir şey yapabilirsin o dolduğunda özel saldırı yapalım kullandığımız silaha göre, 2 skill yeterince çeşitlilik sağlamıyor

S

Switcher

Ziyaretçi
sağ tık eğil+sağ tık dışında bi de öfke barı gibi bir şey yapabilirsin o dolduğunda özel saldırı yapalım kullandığımız silaha göre, 2 skill yeterince çeşitlilik sağlamıyor
Çok iyi bir fikir , ilk Blazerd sunucusunda sınıflar eşliğinde 4 yetenek vardı fakat şuanki sunucu çok farklı olacak bu fikride ekleyebiliriz çeşitlilik açısından.

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Lan tırrekler hepinizden önce sunucudan benim haberim oldu ancak blackone denen kardeşimiz beni etiketlememiş çıvdırıyorum.

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lan Ve Tırrekler Bide Yetmedi Çıvdırıyorum Size Hiç Yakıştıramadım.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir taraftan başarılar dilerken diğer taraftan bilgilendirmek isterim;

Niye herkesin bana bir garezi var ki :( Emin ol "Kapalı Beta" kavramını biliyorum videoyu baştan az dinlediğin belli. Orada dedim ki "Kapalı beta olacak 'FAKAT' herkesi almayı düşünüyorum, daha belli değil." burada 'fakat' kelimesi senin için bir şey fark ediyorsan ne mutlu bana :) Yorumun için teşekkürler. İyi günler.

(Nerede ? diye sorarsan videonun sonlarına doğru söylüyorum bir de orada bir şey daha söylüyorum başta ilk giren 100 kişi vs. Bu arada sana her hangi bir atar yapmadım yanlış anlaşılmasın :D)

Son düzenleme:

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Niye herkesin bana bir garezi var ki :( Emin ol "Kapalı Beta" kavramını biliyorum videoyu baştan az dinlediğin belli. Orada dedim ki "Kapalı beta olacak 'FAKAT' herkesi almayı düşünüyorum, daha belli değil." burada 'fakat' kelimesi senin için bir şey fark ediyorsan ne mutlu bana :) Yorumun için teşekkürler. İyi günler.
Discord'dan ben zRedDragon, bu arada şimdi seni hatırladım (bir ara seni bi yerden hatırlar gibiyim demiştin.) sen şu eski profil resmi bir bayan olan black1991 idin yeni farkına varıyorum :D

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok tartışmaya dönmesin diye yazmayı düşünmüyorum, size garezim falan da yok sadece söylediğiniz şeyi garip bulduğumdan ve belki bilmiyorsunuzdur diye atmak istedim fakat şöyle bir durum var. Kapalı betaya olacak cümlesinden sonra fakat herkesi almayı düşünüyorum dersen burada kapalı beta olacak değil, kapalı beta olabilir demen gerekirdi. Bunun da yanı sıra "fakat" kelimesinin anlamı da ne yazık ki ona tekabül etmiyor. Neyse, tekrardan başarılar.

Editin üzerine edit: Videoyu sonuna kadar izledim ve sondaki sözü de duydum 100 kişi vesaire ama çok önemli bir olay değil :)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok tartışmaya dönmesin diye yazmayı düşünmüyorum, size garezim falan da yok sadece söylediğiniz şeyi garip bulduğumdan ve belki bilmiyorsunuzdur diye atmak istedim fakat şöyle bir durum var. Kapalı betaya olacak cümlesinden sonra fakat herkesi almayı düşünüyorum dersen burada kapalı beta olacak değil, kapalı beta olabilir demen gerekirdi. Bunun da yanı sıra "fakat" kelimesinin anlamı da ne yazık ki ona tekabül etmiyor. Neyse, tekrardan başarılar.

Editin üzerine edit: Videoyu sonuna kadar izledim ve sondaki sözü de duydum 100 kişi vesaire ama çok önemli bir olay değil :)

Her neyse teşekkürler sizin sunucunuz için de başarılar :) Gerekirse 'Kapalı Beta' kavramını değiştirip 'İlk giren 100 kişi' vs. yaparım.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar kardeşim, süper olmuş ellerine sağlık :D devamını bekliyoruz

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben mmorpg yarışında pes ettim ( hata bul, fixle ama o arada başka hata bul, fixle ama o arada ...... ) :D boş zamanlarımda uğraştığım bi survival sunucum var yavaş yavaş ilerliyorum işte