Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi fikir :D

Güncelleme Dekorasyon;
  • 4 adet sandalye eklendi.
  • 4 adet yatak eklendi.
  • 4 adet masa eklendi.
  • Kedi ve köpek evcil hayvanı eklendi. (Sadece evlerde kullanılabilir!)

Blazerd Krallığı'nda hiçbir arkeolog Yaşam Kayaları'nın gizemini çözememiştir.Efsanelere göre Yaşam Kayaları gökten düşermiş ve keşif amaçlı giden arkeologlardan haber alınamazmış.
  • Yaşam Kayaları, Blazerd Krallığı'nda bulunan gizemli taşlardır.​
  • Bu taşları yok etmek sandığınız kadar kolay değildir , her saldırışınızda sizi yok etmeye gelen yaratıklar vardır.​
  • Yaşam Kayaları yok edildiğinde ise içerisinden çok değerli eşyalar çıkar.​
  • Yaşam Kayaları 'nın yerleri sabit değildir rastgele yerlerde bulunurlar.​
  • Her yaşam kayasının bir seviyesi vardır bu seviyeye göre güçlüdür ve çıkardıkları yaratıklarda bundan etkilenir.​

Bana kalırsa bu taşlar sunucunun havasını bozucaktır

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metin2 ile alakası yok en azından taşı saymazsak :D

Bu en kötü sandalye bir sürü olacak. Paranız varsa lüks yaşarsın yoksa kötü kötü :D Gerçek hayat. Para birimi gümüş bu arada.

http://forum.blazerdmmo.com/index.php?threads/demirci-ve-büyülü-demirci-sistemi.15/ Demirci ve + basma
http://forum.blazerdmmo.com/index.php?threads/eşyalara-getirebileceğiniz-efsunlar.14/ Efsun Nesnesi
http://forum.blazerdmmo.com/index.php?threads/pet-sistemi.24/ Pet ve Evrimleşmiş Pet
http://forum.blazerdmmo.com/index.php?threads/yaldızlama-sistemi.26/ Bildiğimiz Metin2'de ki maden sistemi
http://forum.blazerdmmo.com/index.php?threads/büyü-kitabı-ve-lanet-taşı-büyü-geliştirme.27/ Metin2'de ki ruh taşı burada Lanet Taşı

Bunları da saymazsak. :)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Aaa hiç fark etmemiştim. Nedense bunlar bütün MMORPGlerde var ama doğru sen haklısın Metin2 en iyisi! Hava kılıcı BK da var sana özel olarak bir kaç tane vereceğim :)

World Of Warcraft'ta Metin 2'de alıntı yapıyor, Guild Wars 2'de Metin 2'den alıntı yapıyor. Adından belli '2' sayısı almış METİN 2 ÇAKMASI!

Ahm. Gerçekliğe dönersek;

• Metin 2 tamamen MMORPG. Blazerd Minecraft'ın içinde açılan MMORPG. Baştan oyun mu yapıyorum ? Hayır.
  • Dediğin sistemlerin çoğu Metin 2 oyunun adı duyulmadan zaten bu sistemlerin aynısı yaptılar. Hatta belki Metin 2 oyunu alıntı yapmıştır ?
  • Her şeyi Metin 2 oyununa benzetenlere selamlar.
  • Sunucum da 'METİN 2' de olmayan modeller, birlikler, evler, ev dekorasyonları, evcil hayvanlar, görevler, eğitimler, NPCler, haritalar, ortam, yetenekler, eşya isimleri vs.
Bu arada seni asla küçümsemedim/eleştirmedim. birçok kişi özel mesajdan bana bunları yazıyor 'METİN 2 ÇAKMASI' diyenler için sadece açıklama bu. Yorumun ve eleştirin için teşekkürler :) Sunucu açılınca bizzat görmeni isterim ne kadar FARKLI olduğumuzu :)

Son düzenleme:

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle metin taşı benzer olabilir fakat açıklamam gerekirse ;

Demirci(+ Basma) MMORPG oyunlarının hepsinde neredeyse bulunmakta.
Efsun Nesnesi MMORPG oyunlarının çoğunda eşyalara ek özellikler getiren eşya bulunmakta.
Pet Sistemi yine çoğu MMORPG oyunlarda bulunmakta.
Yaldızlama Sistemi metin2 oyunundaki gibi Savaşçılara karşı güçlü değil başka özellikler içermekte fakat zaten kullanmayacağız yinede açıklayayım.
Lanet taşı sistemi kalktı zaten.

Konuların altında bulunan notu okusaydın konu kirletmezdin. İyi günler.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aaa hiç fark etmemiştim. Nedense bunlar bütün MMORPGlerde var ama doğru sen haklısın Metin2 en iyisi! Hava kılıcı BK da var sana özel olarak bir kaç tane vereceğim :)

World Of Warcraft'ta Metin 2'de alıntı yapıyor, Guild Wars 2'de Metin 2'den alıntı yapıyor. Adından belli '2' sayısı almış METİN 2 ÇAKMASI!

Ahm. Gerçekliğe dönersek;

• Metin 2 tamamen MMORPG. Blazerd Minecraft'ın içinde açılan MMORPG. Baştan oyun mu yapıyorum ? Hayır.
  • Dediğin sistemlerin çoğu Metin 2 oyunun adı duyulmadan zaten bu sistemlerin aynısı yaptılar. Hatta belki Metin 2 oyunu alıntı yapmıştır ?
  • Her şeyi Metin 2 oyununa benzetenlere selamlar.
  • Sunucum da 'METİN 2' de olmayan modeller, birlikler, evler, ev dekorasyonları, evcil hayvanlar, görevler, eğitimler, NPCler, haritalar, ortam, yetenekler, eşya isimleri vs.
Bu arada seni asla küçümsemedim/eleştirmedim. birçok kişi özel mesajdan bana bunları yazıyor 'METİN 2 ÇAKMASI' diyenler için sadece açıklama bu. Yorumun ve eleştirin için teşekkürler :) Sunucu açılınca bizzat görmeni isterim ne kadar FARKLI olduğumuzu :)

Ne sen ne de moderatörün benim demek istediğimi zerre anlamadınız dostum. Bu sistemlerin benzerlerinin WoW'da, GW 2'de ve daha nice oyunda olduğunu bu forumda ki çoğu kişiden daha iyi biliyorum. Yalnız sen bu sistemleri 'Metin Taşı' pardon senin tabirinle 'Yaşam Kayası' sistemiyle beraber kullanınca ne olmuş oluyor:

Metin Taşı
Demirci
Pet
Yaldızlama
Lanet Taşı - Ruh Taşı

En başta ki olmasa tamam ama en baştaki ile bu yazdıklarım bir bütün olunca aklına hangi oyun geliyor? Evet evet o.
Farkındaysan ben sunucuna da herhangi bir hakarette bulunmadım. 'Metin2 Çakması' da demedim. Eminim sunucuda emek vardır, fakat gelip oynayamayacağım yoğunluğumdan dolayı.

Öncelikle metin taşı benzer olabilir fakat açıklamam gerekirse ;

Demirci(+ Basma) MMORPG oyunlarının hepsinde neredeyse bulunmakta.
Efsun Nesnesi MMORPG oyunlarının çoğunda eşyalara ek özellikler getiren eşya bulunmakta.
Pet Sistemi yine çoğu MMORPG oyunlarda bulunmakta.
Yaldızlama Sistemi metin2 oyunundaki gibi Savaşçılara karşı güçlü değil başka özellikler içermekte fakat zaten kullanmayacağız yinede açıklayayım.
Lanet taşı sistemi kalktı zaten.

Konuların altında bulunan notu okusaydın konu kirletmezdin. İyi günler.

Forum konularınızı okudum, boşuna yazıp parmaklarını yormasaydın. Ayrıca konu altındaki notlar aynen böyle:

''NOT: Kapalı Beta Sunucusu açıldığında tüm konulara görsel eklenip düzenleme yapılarak güncellenecek.''

Lanet taşı sisteminin kalktığına dair bir bilgilendirme göremedim. Ayrıca kalktıysa da forum moderatörü olarak o konuyu bizzat kaldırmak senin görevin.
Eleştirilerimi kirlilik olarak görüyorsan tabii ki bir lafım yok. Ancak bu işi yapıyorsanız iyi eleştiriye açık olduğunuz gibi kötü eleştiriye de açık olmayı bileceksiniz.

Birde blackone1991 arkadaşımıza bir lafım daha var: Eğer ekip lideri sen isen, ekibinde ki herkesin ağzından çıkan laftan yaptığı işe kadar sen sorumlusun. Burada moderatörün gelip yaptığım eleştiriye kirlilik diyorsa uyarmak senin görevin. Ha ben sadece iyi eleştiri kabul ediyorum, kötü eleştirileri kaldıramıyorum dersen o da senin liderlik tarzındır, anlarım.

İyi akşamlar.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne sen ne de moderatörün benim demek istediğimi zerre anlamadınız dostum. Bu sistemlerin benzerlerinin WoW'da, GW 2'de ve daha nice oyunda olduğunu bu forumda ki çoğu kişiden daha iyi biliyorum. Yalnız sen bu sistemleri 'Metin Taşı' pardon senin tabirinle 'Yaşam Kayası' sistemiyle beraber kullanınca ne olmuş oluyor:

Metin Taşı
Demirci
Pet
Yaldızlama
Lanet Taşı - Ruh Taşı

En başta ki olmasa tamam ama en baştaki ile bu yazdıklarım bir bütün olunca aklına hangi oyun geliyor? Evet evet o.
Farkındaysan ben sunucuna da herhangi bir hakarette bulunmadım. 'Metin2 Çakması' da demedim. Eminim sunucuda emek vardır, fakat gelip oynayamayacağım yoğunluğumdan dolayı.

Forum konularınızı okudum, boşuna yazıp parmaklarını yormasaydın. Ayrıca konu altındaki notlar aynen böyle:

''NOT: Kapalı Beta Sunucusu açıldığında tüm konulara görsel eklenip düzenleme yapılarak güncellenecek.''

Lanet taşı sisteminin kalktığına dair bir bilgilendirme göremedim. Ayrıca kalktıysa da forum moderatörü olarak o konuyu bizzat kaldırmak senin görevin.
Eleştirilerimi kirlilik olarak görüyorsan tabii ki bir lafım yok. Ancak bu işi yapıyorsanız iyi eleştiriye açık olduğunuz gibi kötü eleştiriye de açık olmayı bileceksiniz.

Birde blackone1991 arkadaşımıza bir lafım daha var: Eğer ekip lideri sen isen, ekibinde ki herkesin ağzından çıkan laftan yaptığı işe kadar sen sorumlusun. Burada moderatörün gelip yaptığım eleştiriye kirlilik diyorsa uyarmak senin görevin. Ha ben sadece iyi eleştiri kabul ediyorum, kötü eleştirileri kaldıramıyorum dersen o da senin liderlik tarzındır, anlarım.

İyi akşamlar.

Anlıyorum. Siz ne olarak görüyorsanız görün eğlenin yeter. İsterseniz Metin 2 sunucusu deyin isterseniz WoW sunucusu deyin umrum da değil ARTIK* :D

Eğlenerek oynayın konuyu daha büyütmeyeceğim.

Birde burada Moderatörümün dediği gibi "Kapalı Beta Sunucusu açıldığında (Gelecek Zaman)" Kapalı Beta açılmadı ki güncelleyelim. Yetenek sistemi silahlara eklendiğinde ve birçok şey değiştiğinden kapalı beta açılınca oyuncu yorumlarıyla beraber yazacağım. Teşekkürler :)

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlıyorum. Siz ne olarak görüyorsanız görün eğlenin yeter. İsterseniz Metin 2 sunucusu deyin isterseniz WoW sunucusu deyin umrum da değil ARTIK* :D

Eğlenerek oynayın konuyu daha büyütmeyeceğim.

Birde burada Moderatörümün dediği gibi "Kapalı Beta Sunucusu açıldığında (Gelecek Zaman)" Kapalı Beta açılmadı ki güncelleyelim. Yetenek sistemi silahlara eklendiğinde ve birçok şey değiştiğinden kapalı beta açılınca oyuncu yorumlarıyla beraber yazacağım. Teşekkürler :)

Sistem kalktıysa güncellenmesine gerek yok arkadaşım, konunun kaldırılması lazım. Sonra o konu linkini örnek veriyorum, sonra ne oluyor? Bak kirlilik oluyormuş. Konu kalkmamış, herhangi bir bilgi verilmemiş; bana o sistem kalktı, niye onu örnek veriyorsun edasıyla mesaj yazıyor moderatörün. Kast etmek istediğim bu.

Not: Bu yazılarımın hiç biri sunucunu kötüleme amaçlı değildir. Eleştiriler bir şeyi daha iyi hale getirmek için vardır, umarım anlıyorsundur.

İyi akşamlar.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistem kalktıysa güncellenmesine gerek yok arkadaşım, konunun kaldırılması lazım. Sonra o konu linkini örnek veriyorum, sonra ne oluyor? Bak kirlilik oluyormuş. Konu kalkmamış, herhangi bir bilgi verilmemiş; bana o sistem kalktı, niye onu örnek veriyorsun edasıyla mesaj yazıyor moderatörün. Kast etmek istediğim bu.

Not: Bu yazılarımın hiç biri sunucunu kötüleme amaçlı değildir. Eleştiriler bir şeyi daha iyi hale getirmek için vardır, umarım anlıyorsundur.

İyi akşamlar.

Ya saçmalamayın şu an tartışıyoruz(Kavga olmadan :D) Size hiçbir garezim yok. İkimizde kendi fikrince öneri bulunuyoruz. Teşekkürler :) O zaman yarın forumu tamamen bir kontrolden geçireceğim.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlginiz ve anlayışınız için teşekkür eder, tekrardan başarılar dilerim.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Grup gergedan gircez acil priest lazım. Bu terimi bekliyorum.​

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme +
  • Konu güncellendi.
  • Ekipte ki herkes dağıtıldı.
  • Pazar sistemi yenilendi. Daha hoş bir görüntü :)

Onun dışında sunucu tahminen 1-2 hafta içerisinde açılır. Süreyi uzatmamaya çalışacağım, teşekkürler :)

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu her zaman güncellenmeye devam ediliyor güncellemeleri blazerdmmo.com adresinden takip edebilirsiniz.

Bu akşam yeni güncelleme ve yeni video gelebilir :) Pazar eskisinden çok daha iyi oldu.