Yardım Blok icinde dogma ve nocheatplus hatasi acil yardim

Serkan0909

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Ilk kez boyle bir sorunla karsilastim sizlere sormak istiyorum sunucumda nocheatplus yuklu oyuncular girdigi zaman yuremiyor direk blogun icine atiyor ve flydan kickliyor nocheatplus kaldirinca bu sorun ortadan kalkiyor ne icin olabilir ve nocheatplus kaldirdim onun yerine anticheatplus yukledim sorun duzeldi ama bu seferde oyuncular servere giriste blok icinde ve yerin en dibine atiyor bunun cozumunu bulamadim oyuncular login dahi yapamiyor.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Setspawn çekmen lazım en üste
Al sana skript
Kod:
command /setspawn:
    permission: op.op
    trigger:
        set {spawn} to location of player
        send "Spawn Belirlendi."

command /spawn:
    trigger:
        teleport player to {spawn}

on join:

Serkan0909

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Setspawn çekmen lazım en üste
Al sana skript
Kod:
command /setspawn:
    permission: op.op
    trigger:
        set {spawn} to location of player
        send "Spawn Belirlendi."

command /spawn:
    trigger:

on join:

Bu sekilde setspawn skripti var cektim olmadi 1 blok uste cektim olmadi hatta authme setspawn bile ayarladim oda olmadi hala icinde doguyor sonra mapin altina dogru dusuyor sonra flydan kick yiyor anlamadim sorunu

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bu sekilde setspawn skripti var cektim olmadi 1 blok uste cektim olmadi hatta authme setspawn bile ayarladim oda olmadi hala icinde doguyor sonra mapin altina dogru dusuyor sonra flydan kick yiyor anlamadim sorunu
Skripti kontrol etmelisiniz yada spawntp olabilir ? yani onla caksiiyor olabilir

Serkan0909

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skripti kontrol etmelisiniz yada spawntp olabilir ? yani onla caksiiyor olabilir
Yarin kullandigim skripti silip bunu deniyecegim spawn tp yok essentials spawn var o olabilirmi cunku sunucum skyblock adaya gidince gene blogun icinde doguyorum ama bu sorun sadece oyuncularda var op olunca rahat girebiliyorsun nocheatplus dada ayni sorun vardi opken hic bi sorun yok opumu aliyorum 1 kere ziplayinca direk blogun altina giriyorum ve survivalflydan kick yiyorum

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
ByCode#2477 Discord adresim