Yardım BlueStacks kuracaktım ancak kurulumda iptal ettim ve artık kurulamıyor

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba, ben BluStacks kuracaktım ancak sonra kurulumda iptal etmem gerekti ve iptal ettim
sonra tekrar yükleyecektim sonra karşıma şu hata geldi
1603020709537.png

Hatada verdiği gibi silecektim ancak kurulanlar arasında yoktu.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
İndirme konumundan dosyaları elle silin.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
C:/Users/user/Roaming/BlueStacks ve BlueStacksSetup klasörlerini sildim ama işe yaramıyor!

Dostum bilgisayarından BlueStacks ile ilgili her şeyi kaldırıp tekrar denersen düzelme ihtimali yüksek. Programı tam bilmiyorum ama büyük ihtimalle sadece Roaming klasörüne kurulmuyordur. Program Files, Program Files x86 ve ProgramData klasörlerini kontrol edip tekrar dene. Olmazsa bilgisayarını yeniden başlatıp tekrardan deneyebilirsin. O da olmazsa benim çözümlerim tükeniyor. İyi günler!

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum bilgisayarından BlueStacks ile ilgili her şeyi kaldırıp tekrar denersen düzelme ihtimali yüksek. Programı tam bilmiyorum ama büyük ihtimalle sadece Roaming klasörüne kurulmuyordur. Program Files, Program Files x86 ve ProgramData klasörlerini kontrol edip tekrar dene. Olmazsa bilgisayarını yeniden başlatıp tekrardan deneyebilirsin. O da olmazsa benim çözümlerim tükeniyor. İyi günler!
1603528017483.png

Başlat'a basınca
1603528034569.png

oluyor

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aha oldu bluestacks.com'dan indirdim oldu teşekkürler

maksimum_içerik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayarındaki BlueStacks dosyalarını el ile sil ve tekrar dene. (Garanti Çözüm :fratmania:)