Bot

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizi tercih edebilirsiniz. Korumalarımız MCSpam gibi yerleri tamamen engelliyor. 3GB OVH sunucuda hediye ediyoruz.
Ulaşım adresleri videonun altında.

MCSpam Test Videosu

video daki sunucuların aynı paketi kullanması içler acısı insan hiç mi özgün olmaz ya :/

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
video daki sunucuların aynı paketi kullanması içler acısı insan hiç mi özgün olmaz ya :/
aynı paket değilde motdları aynı olabilirmi oradaki tüm sunucuların türü biribirinden farklıdır

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynı paket değilde motdları aynı olabilirmi oradaki tüm sunucuların türü biribirinden farklıdır

Pek sanmam bu sadece türkiye de geçerli sanıyordum ama internette değişik yenilikçi bir premium server arıyor iken anladım ki özgün olan sayılı sunucu var herkes birbirinin farklı renklisi sunucularda ki tek fark bir kaç komut ve yazı rengi geri kalan her şey aynı.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Pek sanmam bu sadece türkiye de geçerli sanıyordum ama internette değişik yenilikçi bir premium server arıyor iken anladım ki özgün olan sayılı sunucu var herkes birbirinin farklı renklisi sunucularda ki tek fark bir kaç komut ve yazı rengi geri kalan her şey aynı.
özgün ile aynı paket birbirinde farklı terimler, malesef türkiyedeki sunucuların bir çoğu birbirine benziyor, sadece mmorpg sunucuları fark yaratıyor yakında mmosurvival planım var benimde inşallah bi mani gelmez ise açıcam yenilik şart

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mineyum kadar saçma bir hizmet yok, tüm sunucuları aynı makinada barınıyor OverLoad yapıyorlar sunucu zarar gördüğünde tüm sunucular etkileniyor buyrun kanıtı; Sadece port numaraları değişik ayrıca syn send yollayarak aynı makinada birçok sunucunun barındığının göstergesidir.
116110

116111

116108

Ve yine söylüyorum artık spigottan paralı eklenti alıpta millete dağıtmayın ayrıca biz millete koruma yapıyoruz demeyin ;
Eklenti ismi ; AntiBotDeluxe (Editlemişler sadece)
116112

Sahi siz mi engelliyordunuz yoksa iptables mi? :D Mineyum kullanan kişilerin yurt dışına kapalı olduğunu görüceksiniz :D
116113

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2.4 KB · Görüntüleme: 302

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Mineyum kadar saçma bir hizmet yok, tüm sunucuları aynı makinada barınıyor OverLoad yapıyorlar sunucu zarar gördüğünde tüm sunucular etkileniyor buyrun kanıtı; Sadece port numaraları değişik ayrıca syn send yollayarak aynı makinada birçok sunucunun barındığının göstergesidir.
Ekli dosyayı görüntüle 116110
Ekli dosyayı görüntüle 116111

Ekli dosyayı görüntüle 116108

Ve yine söylüyorum artık spigottan paralı eklenti alıpta millete dağıtmayın ayrıca biz millete koruma yapıyoruz demeyin ;
Eklenti ismi ; AntiBotDeluxe (Editlemişler sadece)
Ekli dosyayı görüntüle 116112

Sahi siz mi engelliyordunuz yoksa iptables mi? :D Mineyum kullanan kişilerin yurt dışına kapalı olduğunu görüceksiniz :D
Ekli dosyayı görüntüle 116113
Tamam böyle şeyler atmaya devam et Sadece atmaya devam et
Sadece izle Bir şey yapamazsın çünkü :)

Son düzenleme: