Bu foruma ne zaman katıldın? Nerden öğrendin bu forumu? Neden bu forumu tercih ettin?

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Forumu 26 Mart 2017'de keşfettim. İlk sıralar pek girmiyorum. Son dönemlerde forumu çok sık ziyaret ediyorum. Katılım sebebim ise, @Breakthrough sağ olsun. Yetkili alımları için girmiştim. Katılım ve öğrenmem aynı zamanda gerçekleşti.

jekman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bizde eskilerdeniz selam olsun :D

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende, 1.5.2 sunucuları bakmak için girmiştim sonradan kayıt oldum hesap adını hatırlamıyorum. Bu hesabım tek kullandığım hesaptır.

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok daha önceden kayıt olmuştum, Hesap ismini hatırlamayınca bu hesabı oluşturdum. İlk kayıt sebebimi hatırlamıyorum... Ama buralar çok iyi insanları barındırıyor... Yine de bırakmam gerekiyor :(

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
McSkinSearch'a girdim batman skinini aldım son oyuncuya kayıt oldum skinin adıda ledbassplayer idi. foruma sırf adından dolayı kayıt oldum sanırım. (2014 - sonsuzluk işareti) sonra bıraktım forumu büyüdüm geldim gene başınızı ağrıtmaya

Legend sen ölmedinmi ya ?

tm
Bir söylenti gibi kalabalığın arasında dolaşıyorum.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
İlk hesap 2012 başı, bu ikinci hesabım bu da Mayıs 2012.
İlk konum adımın yanına nasıl Kurucu yazarım idi. Cevabını öğrenmek için kayıt oldum. 2 yıl hiç girmedim sonra isim değiştirip aktif olmaya başladım.

OlymmC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2016'da minecraft server açtım, reklam yapmak için hesap açtım (bu hesap yeni hesap). Sunucuma çoluk çocuk doluşunca bende dayanamayıp kapadım, bu 4. hesabım .s

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
2013 falan diye hatırlıyorum sunucu aramak için girer sunuculara bakar çıkardım ve bu sene skripte taktım kafayı ve üye oldum :D

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eskiden survival sunucular olurdu buradan sunucu beğenip ip alırdım, şimdi forumda 1 tane survival sunucusu yok.

Forum sahip çıkamamış oyuna, meydanı boş bulan yeni kuşak survival adı altında survial, creative karışımı bir şey yapmışlar. Blokları marketten, xp yi spawnerden alıyorsun tuhaf.
Bir tek /gamemode 0.5 komutları eksik :tehdit:

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eskiden survival sunucular olurdu buradan sunucu beğenip ip alırdım, şimdi forumda 1 tane survival sunucusu yok.

Forum sahip çıkamamış oyuna, meydanı boş bulan yeni kuşak survival adı altında survial, creative karışımı bir şey yapmışlar. Blokları marketten, xp yi spawnerden alıyorsun tuhaf.
Eksik mi ? Bu konuda yanılıyorsun gamemode 1 komutu veriyorlar zaten. 30 Kişi var ise sunucuda 15 i yetkili oluyor dolayısıyla onuda veriyorlar.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali

merak etme şu an survivalbi sunucu hazırlıyorum takkipte kal aktif edicem bi kaç güne + olarak factions plugini olucak klanlı olcak yani

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Nasıl oldu bende bilmiyorum, 2012'de gözümü bir kapadım bir açtım ki 5 senedir yönetimdeyim. Güzel zamanlar.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merak etme şu an survivalbi sunucu hazırlıyorum takkipte kal aktif edicem bi kaç güne + olarak factions plugini olucak klanlı olcak yani
İnşallah 1.8 olmaz...
Factions, PvP gibi sunucuları anladımda 1.8 survival sunucusu görmek insanı bu forumu bıraktırmasını neden oluyor...

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
İnşallah 1.8 olmaz...
Factions, PvP gibi sunucuları anladımda 1.8 survival sunucusu görmek insanı bu forumu bıraktırmasını neden oluyor...
1.12 şu an ilk defa bizim yaptığımız bir sistem olucak gelişmek az zor spawner bulup farm yapıp p4 set alamayacak kadar
1.8 ile girilebilir yapmayı düşünüyorum ama server 1.12 hatta 1.12.1 e geçiş yapacam malum bi bug varmış