bu konu sadece bildirim gelsin diye açılmıştır

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
yarın sabah buraya geldiğimde en az 1 bildirim istiyorum arkadaşlar. konu altında istediğiniz kadar boş yapabilir, muhabbet edebilirsiniz. edebiyat, felsefe ve bilim üzerine konuşulması tercihimdir. dank mimler ve jojo referanslarını da unutmamak lazım. hukuk okuyanlar buradaysa DM yoluyla iletişime geçmelerini istiyorum. deep, dark fantasies. hayırlı geceler.

136965

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Gerçek türkler haftanın hitleri severdi

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
yalan, yalan söylüyorsun!

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
1 bildirim gelmiş tam da istediğim gibi. teşQ arkadaşlar.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
@Zorinkun senin canın bildirim çekiyorsa sana bolca etiket basalım.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hukuk okuyanlar mazoşist midir hadi bunu tartışalım

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hukuk okuyanın aklı yoktur. Belediye merkezlerinin yanında bulunan kocaman cb resminin asılı olduğu binaya girin. Ardından the-hukuk-protector adında bir bilinç akışı iğnesi size enjekte edilecektir. Bir gün işiniz hukuka düşerse baş parmağınızı avuç içine doğru büküp elinizi mahkeme salonuna bakacak şekilde kaldırın. Hukuk sizin için çalışmaya başlayacaktır arkadaşlar. Beğenip paylaşırsak bilmeyenler de faydalanabilir.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ses, a... Ses deneme si a

bildirim geliyo mu

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Benim zamanımda böyle konular yüzünden uyarı yerdin. Hatırlıyorum o dönemlerde Sokrates’in filozofisi hakkında konu açmıştım, bir kelimede ayırmamam gereken bir “-da”yı ayırdığım için neredeyse perma ban yiyordum. Siz milenyum çocukları kolaya çok alışmışsınız. Eskiden forumda resim atmak için binary bilmen gerekiyordu.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Benim zamanımda böyle konular yüzünden uyarı yerdin. Hatırlıyorum o dönemlerde Sokrates’in filozofisi hakkında konu açmıştım, bir kelimede ayırmamam gereken bir “-da”yı ayırdığım için neredeyse perma ban yiyordum. Siz milenyum çocukları kolaya çok alışmışsınız. Eskiden forumda resim atmak için binary bilmen gerekiyordu.
Önceden konular floppy diskler ile yöneticilere kargolanıyormuş anca öyle konu açılıyormuş diye duydum dedeciğim doğru mudur acaba merak ettim.