Bugüne Kadar Oynadığınız En iyi Oyunlar

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kim ne derse desin FarCry 3 ün üstüne oyun tanıman.hem açık atmosferi hem o tropik ortam hem kule görevleri ve daha niceleri.Seri mükemmel gidiyor şimdiden 4 ün ön siparişini verdim bile

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kim ne derse desin FarCry 3 ün üstüne oyun tanıman.hem açık atmosferi hem o tropik ortam hem kule görevleri ve daha niceleri.Seri mükemmel gidiyor şimdiden 4 ün ön siparişini verdim bile

Ama çok saçma oyun. Ben sevmedim mesela.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Portal 2 <3
Battlefield 3
GTA 4
Ve Tabii ki Minecraft

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Skyrim
APB Reloaded
Cod Serisi
The Secret World
DC Universe
Assassin Creed serisi.

Bunlardan başka daha çok var ama buraya uzun bir liste yapmak istemem.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
saçma olan yönü ne ?

Oyunun zaten başlı başına saçma yönü herif deli gibi kurşun yiyor healt tuşu mudur nedir ona basınca kırık parmağını düzeltip sağlığını fulliyor ne oldu o kurşunlara peki eridi mi vücudun da buhar olup uçtu mu ne oldu ha bir de sargı yapma olayı var saniyelik işi, adam adaya gitmeseymiş dünyanın en iyi dokturu olacakmış maşşallah ki bu olay 1 hariç serinin her oyunun da var

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunun zaten başlı başına saçma yönü herif deli gibi kurşun yiyor healt tuşu mudur nedir ona basınca kırık parmağını düzeltip sağlığını fulliyor ne oldu o kurşunlara peki eridi mi vücudun da buhar olup uçtu mu ne oldu ha bir de sargı yapma olayı var saniyelik işi, adam adaya gitmeseymiş dünyanın en iyi dokturu olacakmış maşşallah ki bu olay 1 hariç serinin her oyunun da var
oyunun 1. sini crytek yapti.diğerlerini ise ubisoft yapti.Q ya basarak sağlik doldurduğunda cani fullemez.sadece belli bi duzeyde eaki hale getirie.Ha zorluk seviyesi en kolayda oynarsan farkli olur.Ben normalde oyunu bitirirken bile bayagi zorlandim.yani oyunda bence sikinti yok.sargi olayini bandaj gibi dusun ama oda sagligi fullemez.sadece yesil bitkiden yaptigin igne sagligini full yapiyor.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
oyunun 1. sini crytek yapti.diğerlerini ise ubisoft yapti.Q ya basarak sağlik doldurduğunda cani fullemez.sadece belli bi duzeyde eaki hale getirie.Ha zorluk seviyesi en kolayda oynarsan farkli olur.Ben normalde oyunu bitirirken bile bayagi zorlandim.yani oyunda bence sikinti yok.sargi olayini bandaj gibi dusun ama oda sagligi fullemez.sadece yesil bitkiden yaptigin igne sagligini full yapiyor.

Yeşil bitkiden yaptığımız iğne derken crating falan mı var?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benim görüşüm değil diğer oyuncular da öyle düşünüyor ki zaten yapımcısı zarara girdi.

Karakteri çevirmek için fareyi kullanırken,ileri ve geri için W,S tuşlarını kullanıyoruz.Saldırılar skill tuşları gibi klavyenin rakam bölümüne atanmış ve kamerayı çevirmeye uğraşıcam derken zaten yeterince zarar yiyiorsunuz.

Dragons'u seçip girdim oyuna.Hikayeyi biraz inceledim ilk bölümdeki metro'nun yarısında alt+f4'e abandım ve kaybolan 20 dolarıma üzüldüm.

Arkadaşlar uyarıyorum sakın screenshotlara veya videolara bakmayın,oynanılabilirlik konusunda beterin beteri bir oyundur.Parasını haketmiyor indirime girerse denemek için satın alabilirsiniz bence.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Secret_Worldun_Satislari_Cok_Kotu_Gidiyor-30853.htm

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Secret_World_Yapimcisi_Zor_Anlar_Geciriyor-30790.htm

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Secret_World_Bas_Tasarimcisi_isten_Cikarildi-31179.htm
Tsw gibi su an oyun yok. Şahsen oyun bende yok ve yakın zamanda oynamadim. Dediğin gibi TSW batıcak duruma gelmişti 2012 gibi.. Ama kuzenim almısti. Onda oymamistik bir sure ama o zamandan beri aklımda güzel bir oyun olarak kalmıştı hayal meyal.

GM Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.