Bugüne Kadar Oynadığınız En iyi Oyunlar

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşlar şöyle Skyrim gibi sıkı güzel bir Rpg oyunu önerir misiniz?

Son düzenleme:

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-Minecraft
2-Minecraft
3-Minecraft
4-Minecraft
5-Mario :D

HoldyStarz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
The last of us <3
Oyunun kötü tarafı yok ya . Senaryosu , karakterleri , atmosferi , hayatta kalma duygusunu en iyi şekilde yansıtmış oyun . En sevdiğim oyun
Katılıyorum kardeşim bende the last of us remastered ps4 versiyonu var oyunun senaryosu şahane ama bi işiniz yolunda gitmiyor hep sorun hep sorun :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Prince of Persia warrior within

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
The Walking Dead : The Game ... Özellikle Season 2.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hitman Absolution
Minecraft :lol:
Pirates of the Carribean : At World End
Call Of Juarez : Gunslinger (@AtomTR ye göndermeler)
Sniper Elite v2
Shadow Grounds : Survivor

ilk 4'ünü hikayeden dolayı seviyorum diğerleri oynanış :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tekrardan söylüyorum :
...
...
...

...
The last of us <3
Bence The Last Of Us fazla abartılıyor ona bakarsan The Walking Dead oyunu -iki sezonuda- çok güzel ancak herkes The Last Of Us diyip duruyor pek sevemedim ben oyunu tamam grafikleri güzeldir oynayışı falan güzeldir ama bu kadar abartılması...alt tarafı bir oyun

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence The Last Of Us fazla abartılıyor ona bakarsan The Walking Dead oyunu -iki sezonuda- çok güzel ancak herkes The Last Of Us diyip duruyor pek sevemedim ben oyunu tamam grafikleri güzeldir oynayışı falan güzeldir ama bu kadar abartılması...alt tarafı bir oyun
Oynasan aşık olursun .

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Last of us candır ama gerisi can++ dır :)

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallahi şu ana kadar yüzlerce oyun oynamışımdır kendimi en çok kaptırdığım sadece 2 oyun var
Crysis 1 -sadece 1-
Skyrim -13 yaşımdan beri almaya çalıştığım ve sonunda oynayabildiğim oyun:aşık:-
The last of us a bende ön yargılı başladım . Ps3 paketinde ek olarak gelmişti . Bu ne ya falan yaptım . Videolarını izledim oyunun . Daha da berbat olduğunu düşündüm . Sonra bir gün sıkıldım . Madem bizde var bi deneyelim dedim . Başından kalkmadım :/

Uncharted 3 te güzel oyundu . Onuda aynı firma yapıyor :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
The last of us a bende ön yargılı başladım . Ps3 paketinde ek olarak gelmişti . Bu ne ya falan yaptım . Videolarını izledim oyunun . Daha da berbat olduğunu düşündüm . Sonra bir gün sıkıldım . Madem bizde var bi deneyelim dedim . Başından kalkmadım :/

Uncharted 3 te güzel oyundu . Onuda aynı firma yapıyor :D
Bak işte Uncharted 3'e lafım yok güzel oyun ama The Last Of Us bana pek hoş gelmiyor ayrıca ben Heavy Rain'i sevmem Beyond:Two Souls'u severim ki zaten ikisi farklı senaryolu aynı oyun -bana göre- işte öyle değişik insanım -ay pardon sincap-