Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

Aho315

Marangoz
En iyi cevaplar
0
antix ray ne işe yarıyor :surprise: biri söyleyebilirmi eğer güzelse ben de kullanmak isterim

CookieM4n

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
canavar kılığına girmeni sağlayabilen bir plugin var mı ?? varsa ismi ne :S :hihi:

pentaulg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aga 1.5.1 icin admin shop varmi varsa link atarmisin

pentaulg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bukkit.org dan en güncelini bulun. Neden insanları uğraştırıyorsunuz ?
abi ozur dilerim mesgul etmek icin degilde aradim aradim bulamadim.Zora dusurduysem uzgunum.Bulursanda simdiden tesekkurler bulamassanda yine saol :surprise:

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
abi ozur dilerim mesgul etmek icin degilde aradim aradim bulamadim.Zora dusurduysem uzgunum.Bulursanda simdiden tesekkurler bulamassanda yine saol :surprise:
zora düşürmekle ne ilgisi var, yapacağınız tek şey plugins bölümüne tıklayıp chest shop yazmak.

fatinleyla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yha bnm sorunum birine yetki veriyorum block kıramıyor hangı ıtemle o blocku kırmaya yada secmeye yararsa o iteminadini iceren bir hata veryiro ornein adam wg aticak wg plugini var adam alanisecmeye calisiyo You Dont Use _Wood AXE diyor ne olur yardimmm :((((

pentaulg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yha bnm sorunum birine yetki veriyorum block kıramıyor hangı ıtemle o blocku kırmaya yada secmeye yararsa o iteminadini iceren bir hata veryiro ornein adam wg aticak wg plugini var adam alanisecmeye calisiyo You Dont Use _Wood AXE diyor ne olur yardimmm :((((
op yaptinmi adami