Buyukkanyon.Minecraft.To Op Faction 20:00 Event ! Kasa Rütbe Edit Boss Hile Serbest

amadda

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha yazmayı Tam olarak kavrayamayan Bir kurucunun yaptıgı serverden ne beklenir ki?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayatım boyunca hiç OPFaction oynamadım ve zaman kaybı olduğunu düşündüm. Önyargılarımı kırıp girmekte fayda var.. Ancak yaşınız kaç bilmiyorum ama biraz fazla "çocuksu" davranıyorsunuz. Bir Kurucu olarak ağırlık koyarsanız farkı görürsünüz.

danazorcraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayatım boyunca hiç OPFaction oynamadım ve zaman kaybı olduğunu düşündüm. Önyargılarımı kırıp girmekte fayda var.. Ancak yaşınız kaç bilmiyorum ama biraz fazla "çocuksu" davranıyorsunuz. Bir Kurucu olarak ağırlık koyarsanız farkı görürsünüz.
haklısınız ağırlık koymak önemli ama böyle daha sıcak daha yakın olyuorum oyunculara da yansitiyorum en azından öyle hissediyorum yorumun icin tesekkürler beklerim...

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
haklısınız ağırlık koymak önemli ama böyle daha sıcak daha yakın olyuorum oyunculara da yansitiyorum en azından öyle hissediyorum yorumun icin tesekkürler beklerim...
Fazla yakınlık gevşeklik, fazla uzaklık artistlik olarak değerlendirildiği için ''ülkemizde'' ağırlık koymak iyidir. Başarılar

danazorcraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Fazla yakınlık gevşeklik, fazla uzaklık artistlik olarak değerlendirildiği için ''ülkemizde'' ağırlık koymak iyidir. Başarılar
inşallah denerim tesekkürler

Güncel +

aktif online

güncel + ++ +

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mimariler alıntı mı? Sanki hammaddenizi daha önce başka bir sunucuda görmüştüm.

Bizeyyy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Değişim farklılık...

Yeni Op Factions..

Sizlerle daha ileriye

20:00 event