Buyukkanyon.Minecraft.To Op Faction 20:00 Event ! Kasa Rütbe Edit Boss Hile Serbest

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@CowboyBebopTR adlı arkadaş haklı konuşmanız fazla yakınca, oyuncularınızla arkadaş gibi konuşmamanızı öneriyorum. Ayrıca konu düzeni çok kötü ve alttaki konu kalitesi değil sunucu kalitesi yazdığınız yer beni güldürdü. Şurada ki konuya bile önem vermeyen bir kişinin nasıl sunucusuna önem verdiğini düşüneceksiniz ?

danazorcraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@CowboyBebopTR adlı arkadaş haklı konuşmanız fazla yakınca, oyuncularınızla arkadaş gibi konuşmamanızı öneriyorum. Ayrıca konu düzeni çok kötü ve alttaki konu kalitesi değil sunucu kalitesi yazdığınız yer beni güldürdü. Şurada ki konuya bile önem vermeyen bir kişinin nasıl sunucusuna önem verdiğini düşüneceksiniz ?

konu kalitesi okadar da kötü degil daha kötülerini gördüm zamanim yokdu yapamadim. Ben oyuncularima yakin olmak istiyorum. sunucudaki kaliteyide gelip görebilirsin zaten. Yorumun için tesekkürler iyi günler

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu kalitesi okadar da kötü degil daha kötülerini gördüm zamanim yokdu yapamadim. Ben oyuncularima yakin olmak istiyorum. sunucudaki kaliteyide gelip görebilirsin zaten. Yorumun için tesekkürler iyi günler
Daha kötülerini gördün diye kötü konu açman gerekmiyor.
Sunucuya girdim chat'de spamlayan mı dersin küfür eden mi dersin hepsi var ilgilenen bir insan evladı yok.
./warp menüsü çok düzensiz. Mimariler orta derece oda alıntı değilse. Eklentiler şimdi ki normal derece Faction sunucularına göre bile kötü durumda.

Son düzenleme:

JoeyVianyG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Girilmeye değicek bir sunucu değil, konu tasarımı ve mimari açıdan sunucu rezalet.Pluginler ve yetkililer desen tüm faction serverlerindeki klasik yetkili kadrosu, bu sunucudan bir şey beklemiyorum fakat ginede başarılar.Kendinizi ve sunucunuzu hatta konuyu bile en baştan yapmanız gerekiyor.

danazorcraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Girilmeye değicek bir sunucu değil, konu tasarımı ve mimari açıdan sunucu rezalet.Pluginler ve yetkililer desen tüm faction serverlerindeki klasik yetkili kadrosu, bu sunucudan bir şey beklemiyorum fakat ginede başarılar.Kendinizi ve sunucunuzu hatta konuyu bile en baştan yapmanız gerekiyor.
Yorumunuz için teşekkürler servere beklemiyorum iyi günler

Aktif onlayyn :D

Bizeyyy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güzel güzel maşallah:D

güzel güzel iydir

iyidir iyiii

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türkçeyi kimden öğrendin gidip tebrik etmek istiyorumda

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile serbest Mi ?! Tam bir rezilik sadece daha fazla oyuncu çekiyim diye yapılmış bir olay

Toni_2003

Koni and Boni
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere giriyorum You are not whitelisted on this server ! yazıyor İsmim Toni_2003 Whiteliste eklermisinizz !!!