• rabisu

    Reklam
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık ByTheEfsane - Sunucu Tanıtım Konusu 2

TyGuardian

Demir Madencisi
Stajyer
Ehemmiyet
Mesajlar
293
Beğeniler
140
Puanları
1,350
Ruh Hali
#3
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
@ByTheEfsane_ Tasarımını gerçekten çok şirin buldum. Umarım ileride daha güzel tasarımlar ve daha iyi grafikler yapmanı ümit ediyorum.
İşte bu konuya vermiş olduğum puan cetveli.


╔════════════════════════════════╗
║•●۞ Eleştiri Puan Cetveli ۞●•٠
║•●۞ Grafik: 10/10
║•●۞ İşlevsellik: 10/10
║•●۞ Emek: 10/10
║•●۞ Konu Düzeni: 10/10
║•●۞ Fiyat: 10/10
╚════════════════════════════════╝
:kaş::kaş::kaş: Tam Puan Almayı Hak Ettin! :kaş::kaş::kaş:

Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

Grafik: Sunmuş olduğunuz bu grafiğin, seviyesi her ne konumda olursa olsun bir sunucu sahibinin veya sunucu sahibi olmak isteyenlerin. Bu grafiğe verebileceği puanlama sistemidir. Güzelliği ve eksikliklerine puan verilmektedir.


İşlevsellik: Bu tasarımın. Sadeliği,düzeni,sıralaması ve konularının iyi anlatılıyor mu ? Yoksa düşünmemizi zorlayacak unsurlar bulunuyor mu? Buna verilen puan.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz tasarımın bu forum üzerindeki yaptığınız şekil dökmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değerli mi işte buna verdiğim puan.
 

FlyerX

Daniela'm ❤️
Sponsor
Özel Üye
Satıcı
Mesajlar
131
Beğeniler
81
Puanları
650
Ruh Hali
#4
En sevdiğim yanı kesinlikle göz yormuyor.
Tebrikler!

İyi Forumlar.