CCC Oyun Arayom Varmo Lao CCC

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0

GTA "IV": (Oyunu merak edersen öbürlerinide oynuyabilirsin, Yada wikilerinden bakabilirsin).

Firefall: (Çok bilinmesede açık dünya oyunları arasında benim için en makul olanıdır. Grafikler Borderland gibide olsa bi nevi daha iyidir. F2P platformunda olup P2W olayı yoktur. Oyun içi tabi gene para vardır (RedBean) ama oyun kredileri ile RedBean yapılabilir
(Ö: 25k Crystal : 1k Kredi | 110 Kredi: 1 RedBean))

osu!: (Zamanını iyi geçirirsin. Kafanı biraz dinlersin. Rahatlatıcı bir oyundur. Oyunun amacı basit kapanan dairelere zamanında bas)

Outlast,FNAF: (Gece vakti harbiden korkutur. FNAF ne kadar (tekrar,tekrar,tekrar,tekrar) gibi bir oyunda olsa 4 teki başarısından ötürü biraz korkutur (1,4 ü öneririm), Outlast ise eleştirilecek bi oyun değil. Korkutur.)

Dead Island, Dying light: (Dead Island 2 tahminimce 2016 başlarında çıkıcak ve anında pre-order olacağım bi oyundur. Seriside beni bağlamıştır ve benim açımdan müthiş bi oyundur. Dying Light çok eleştirilsede aslında güzel bir oyundur. Grafik açısından müthiştir ve karakterinin sınırları zorlamakta olduğundan sana bu bir kolaylık imkanı verir.)

WatchDogs (Halen oynamakta olduğum ve hikayesinin mükemmele yakın olduğu bir oyundur. Her türlü tavsiye ederim (G2A den 10 TL ye yakın bi fiyata alabilisin.))

Skyrim (Açık dünya oyunu olup %100 bitirmek tam bir işkencedir. Ama oyun tadı varılmaz.)

Terraria Oyunun bitmesi çok uzun sürer. Bi kaç arkadaşınla hoş olabilir. Şuana kadar Trove gibi oyunlar ilgide görese Terraria kadar fazla içerik içeremezler.)

H1Z1 (Arkadaş edinebileceğin bir tipten oyun. Klasik Zombie Survival. Çokta fanı değilsen alma derim ama güzel oyundur.)

Goat Simulator (Çok saçma olmasına rağmen çok güzel bir oyundur ayrıca zamanını çok iyi harcarsın. Adı üstü bir keçi ile nasıl bu kadar saçma ve iyi bir oyun yaptıklarına ben bile halen anlam verebilmiş değilim.)

NOT: Eski mesajlarımdan altıntı yapabilirim çünkü yazıcaklarım genel olarak aynı

Pinage

Marangoz
En iyi cevaplar
0
XBOX ONE için onerebilirim ne yazık ki :(

Forza Horizon 2

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
geta san andıres öneririm şu an bitirmeye uğraşıyorum[DOUBLEPOST=1440063671,1440063586][/DOUBLEPOST]
12 yaşındaki çocukların bile oynadığı oyuna strateji oyunu denmez. Hikaye diye bir şey yok LoL'de bu arada.
peki sayfasına girip tüm karakterlerin çıkış nedenlerini ve nereden geldiklerini, hikayelerini okudun mu? okumadın çünkü bilmiyorsun, ayrıca oyunu oyun yapan yaş değil beceridir. 14 yaşında tanıdığım challenger var.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
geta san andıres öneririm şu an bitirmeye uğraşıyorum[DOUBLEPOST=1440063671,1440063586][/DOUBLEPOST]
peki sayfasına girip tüm karakterlerin çıkış nedenlerini ve nereden geldiklerini, hikayelerini okudun mu? okumadın çünkü bilmiyorsun, ayrıca oyunu oyun yapan yaş değil beceridir. 14 yaşında tanıdığım challenger var.
Kadın karakterlerini seks objesi haline getirip ergenleri oyuna çeken oyunun adamlığından bahsetme burada.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş savaş olmasın demiş de herkes FPS öneriyor* ;-;
GTA "IV": (Oyunu merak edersen öbürlerinide oynuyabilirsin, Yada wikilerinden bakabilirsin).

Firefall: (Çok bilinmesede açık dünya oyunları arasında benim için en makul olanıdır. Grafikler Borderland gibide olsa bi nevi daha iyidir. F2P platformunda olup P2W olayı yoktur. Oyun içi tabi gene para vardır (RedBean) ama oyun kredileri ile RedBean yapılabilir
(Ö: 25k Crystal : 1k Kredi | 110 Kredi: 1 RedBean))

osu!: (Zamanını iyi geçirirsin. Kafanı biraz dinlersin. Rahatlatıcı bir oyundur. Oyunun amacı basit kapanan dairelere zamanında bas)

Outlast,FNAF: (Gece vakti harbiden korkutur. FNAF ne kadar (tekrar,tekrar,tekrar,tekrar) gibi bir oyunda olsa 4 teki başarısından ötürü biraz korkutur (1,4 ü öneririm), Outlast ise eleştirilecek bi oyun değil. Korkutur.)

Dead Island, Dying light: (Dead Island 2 tahminimce 2016 başlarında çıkıcak ve anında pre-order olacağım bi oyundur. Seriside beni bağlamıştır ve benim açımdan müthiş bi oyundur. Dying Light çok eleştirilsede aslında güzel bir oyundur. Grafik açısından müthiştir ve karakterinin sınırları zorlamakta olduğundan sana bu bir kolaylık imkanı verir.)

WatchDogs (Halen oynamakta olduğum ve hikayesinin mükemmele yakın olduğu bir oyundur. Her türlü tavsiye ederim (G2A den 10 TL ye yakın bi fiyata alabilisin.))

Skyrim (Açık dünya oyunu olup %100 bitirmek tam bir işkencedir. Ama oyun tadı varılmaz.)

Terraria Oyunun bitmesi çok uzun sürer. Bi kaç arkadaşınla hoş olabilir. Şuana kadar Trove gibi oyunlar ilgide görese Terraria kadar fazla içerik içeremezler.)

H1Z1 (Arkadaş edinebileceğin bir tipten oyun. Klasik Zombie Survival. Çokta fanı değilsen alma derim ama güzel oyundur.)

Goat Simulator (Çok saçma olmasına rağmen çok güzel bir oyundur ayrıca zamanını çok iyi harcarsın. Adı üstü bir keçi ile nasıl bu kadar saçma ve iyi bir oyun yaptıklarına ben bile halen anlam verebilmiş değilim.)

NOT: Eski mesajlarımdan altıntı yapabilirim çünkü yazıcaklarım genel olarak aynı
FireFall'a update getirmeyi bıraktılar sanırım :(
LoL hikayesi güzel ve tamamen bir strateji oyunudur , eğer oyynamayı beceremiyorsanız velét demeyin bari :).
Zaten MOBA oyunlarda takım önemli değil ...
Hiç oldu mu ki ?

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

KotomiIchinose

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İki düşman karakterin aynı takımda oynayabildiği bir oyunda hikayeden bahsediyorsun. Madem çok hikaye seviyorsun git GTA, Spec Ops, ArmA, CoD serisini oyna. Ama şu çöp oyunu oynama. 14 yaşındaki refleksleri doğru düzgün gelişmemiş çocukların challanger olmabilmesinin sebebi oyunun kolay ve basit bir yapısının olmasından kaynaklanıyor. Aynısını hiç Dota'da görebildin mi? Hayır.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya siz takılın kendi halinizde seven seviyor oynayan oynuyor tamam mı :)
Oynuyor olabilir fakat tamamen stratejiden yoksun bir oyun. Oyunda daha Deny sistemi yok. Şunu söyleyeyim, ergenlik çağına gelip aklı başında olan, Mouse ve klavyesi olan bir çocuk bile çok iyi oynayabilir oyunu. Arkadaş oyunda yakından vuran Carry karakter yok, Carry ölünce altını gitmiyor böyle saçma bir sistem olabilir mi ? Dota'da bir carry karakteri tamamen oyundan düşürebilirsin fakat Lol'de bu mümkün değil. Herkes aynı dakikada aynı eşyaya sahip oluyor oyun kısır bir döngü içinde. Övünebileceğiniz sadece bir oyuncu sayınızın fazlalığı var fakat oyuncu kitlenizin seks objesine dönüşmüş bayan karakterlerine ağzının suyu akan ergenlerle dolu. Lol tamamen yeteneksiz MOBA oyuncularının kendini MOBA oynuyormuş gibi teselli etmesine yarayacak bir oyundur. Public oyunlarda pes etme bile mevcuttur.

Pinage

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim de 11-12 yaşında Elmas 2 tanıdığım var da yani arkadaşların dediğinde de doğruluk payı çok büyük.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benim de 11-12 yaşında Elmas 2 tanıdığım var da yani arkadaşların dediğinde de doğruluk payı çok büyük.
tamam ben zaten yanlış dediler demedim lol hikayesi olmayan bir oyun diyorlar sadece oyun içi oynanışı kolaysa hikayesi yok mu oluyor bu :D he bide mantıksız kısmı düşman karakterler aynı takımda oynayabiliyor orası aşırı mantıksız.

Pinage

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamam ben zaten yanlış dediler demedim lol hikayesi olmayan bir oyun diyorlar sadece oyun içi oynanışı kolaysa hikayesi yok mu oluyor bu :D he bide mantıksız kısmı düşman karakterler aynı takımda oynayabiliyor orası aşırı mantıksız.
Ama her MOBA'da karşındaki karakteri kendi takımındaki kişi de seçmiş olabiliyor.