Citizens Plugin lazım 1.10

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana şu spigot 1.8 + yanında citizens ile berabar uyumlu olan dosya yapıp atar mısınız ya bendemi sorun var ya

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
CraftBukkit artık öldü yanı desteği yok. Spigot kullanmak istemezsen değişik varyasyonları var. PaperSpigot gibi fakat Spigot her zaman en sorunsuzudur.
peki onu kulansak şu citizens sorunu cözülür mü veya abi başka npc plugin kulansak oyuncu üstüne tıklayınca istedihim biryere ışınlansın

[21:51:34] [Server thread/INFO]: [Citizens] Loading Citizens v2.0.16-SNAPSHOT (build 1308)
[21:51:34] [Server thread/INFO]: [Citizens] Enabling Citizens v2.0.16-SNAPSHOT (build 1308)
[21:51:34] [Server thread/ERROR]: [Citizens] Missing preferred location bundle.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
peki onu kulansak şu citizens sorunu cözülür mü veya abi başka npc plugin kulansak oyuncu üstüne tıklayınca istedihim biryere ışınlansın

[21:51:34] [Server thread/INFO]: [Citizens] Loading Citizens v2.0.16-SNAPSHOT (build 1308)
[21:51:34] [Server thread/INFO]: [Citizens] Enabling Citizens v2.0.16-SNAPSHOT (build 1308)
[21:51:34] [Server thread/ERROR]: [Citizens] Missing preferred location bundle.

"https://www.spigotmc.org/resources/commandnpcs-1-7-1-8-1-9.8091/" Npc ile komut yazdırabilmeni sağlar. Gereksinimleri var sayfasında yazıyor kurmalısın onlarıda.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
tamam işte ışınlanmak bir komut degilmi :) tıklantıhında ışınlansın veya tıkladıhında direk item versin shopkeepers gibi olmasada
"peki shopkeepers gibi kulana bilir miyim özel itemler yapıp koyma ihtimalim..." Dediğin için yapamazsın cevabını verdim. Oyuncuya komut girdirerek yapabileceğin her şey mümkün tabii ki.

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"peki shopkeepers gibi kulana bilir miyim özel itemler yapıp koyma ihtimalim..." Dediğin için yapamazsın cevabını verdim. Oyuncuya komut girdirerek yapabileceğin her şey mümkün tabii ki.
anladım peki cubecraft daki eggwars daki shop gibi bir yer yapmak mümkünmü