Classion^ EN YAKIN ZAMANDA HİZMETİNİZDE'

SiloBaskan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda az önce 60 kişide yaşanan çökmeden dolayı özür dileriz BatiHOST sunucumuza res attı SUNUCU ONLİNE !

EnginBeyy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız: EnginBeyy
Yaşınız: 17
Skype adresiniz: engincan.770
Minecraft hakkında bilgin nelerdir: Minecraftı iyi biliyorum komutları bilirim rehber olma deneyimim oldu hata kendi serverimi oluşturdum
Bi sunucuya düzen nasıl sağlarsın: Bir rehberin görevi küfür edenlere mute atmak ve oyuna yeni başlayanlara yardımcı olmaktır. Sunucuda 7/24 onlineyimdir gereginin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla Ve Dileklerimle ....

yeni065

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: EnginBeyy
Yaşınız: 17
Skype adresiniz: engincan.770
Minecraft hakkında bilgin nelerdir: Minecraftı iyi biliyorum komutları bilirim rehber olma deneyimim oldu hata kendi serverimi oluşturdum
Bi sunucuya düzen nasıl sağlarsın: Bir rehberin görevi küfür edenlere mute atmak ve oyuna yeni başlayanlara yardımcı olmaktır. Sunucuda 7/24 onlineyimdir gereginin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla Ve Dileklerimle ....
Başvurunuz Dikkate Alınmıştır.

SiloBaskan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncel 26.2.2016
Güncel 27.2.2016

Son düzenleme:

_mertbey_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mert
Yaşınız:16
Skype adresiniz:king.hacker62
Minecraft hakkında bilgin nelerdir:Herşeyi Biliyorum 7 senedir oynuyorum
Bi sunucuya düzen nasıl sağlarsın:İlk Önce Sorunu Öğrenmeye Çalışırım Kim Haklı Kim Haksız Bulmaya Çalışım Herkezin Sorununa Yetişirim Hergün Oyundayım Neredeyse

yeni065

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mert
Yaşınız:16
Skype adresiniz:king.hacker62
Minecraft hakkında bilgin nelerdir:Herşeyi Biliyorum 7 senedir oynuyorum
Bi sunucuya düzen nasıl sağlarsın:İlk Önce Sorunu Öğrenmeye Çalışırım Kim Haklı Kim Haksız Bulmaya Çalışım Herkezin Sorununa Yetişirim Hergün Oyundayım Neredeyse
Başvurunuz Dikkate Alınmıştır.

Sheron

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konuya baştan sona kadar baktımda, üç yetkili sohbet ediyor.
@Ozi Başkan @SiloBaskan @TheHeist @trkhcgl1717 bunlar, çok iyi bi' şekilde muhabbet ediyor.
TheHeist ve trkhcgl1717 adlı kullanıcılar aynı kişilerdir, bunun farkına vardım. Lütfen konuda, muhabbet edipte güncel tutmayınız.
Diğer sunucuları'da düşünün, başkaları bunları yapsa eminim kıyameti koparırsınız.

@Adragos

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar yetkili alımları vesayre buradan değil "Sunucu Yetkili Alımları" bölümünden yapılıyor. Bunun dışında konunuzda, sunucu dışı sohbet devam edip konu güncel tutulursa maalesef konunuz kapatılacaktır. Bilginize..