\/ \/ Coca Cola Hakkında Sorum Var \/ \/

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İçinde alkol olduğunu düşünüyorum ama miktarı hakkında kesin bir bilgim yok. İçeriği hakkında yorum yapabilmek için neler olduğunu bilmek lazım. Bilindiği üzere içeriğinin büyük bir kısmı ticari sır olarak saklanıyor ama açıklananlar arasında kokain ağacı yağı ve gliserin var. Gliserinin vücuda alındığı kanalı tahrip ettiğine dair söylemler var ama kaynağı belli değil henüz.

İçeriği saklanıyorsa muhtemelen rakiplerinin bunu elde etmemeleri için saklanıyordur. Yani özellik katan bir şeyleri var. Ticaret endüstrisinin bir savaş alanı olduğunu hatırlayacak olursak gizledikleri maddeler arasında pek de iyi şeyler olmayabilir diye tahmin ediyorum.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İçinde alkol olduğunu düşünüyorum ama miktarı hakkında kesin bir bilgim yok. İçeriği hakkında yorum yapabilmek için neler olduğunu bilmek lazım. Bilindiği üzere içeriğinin büyük bir kısmı ticari sır olarak saklanıyor ama açıklananlar arasında kokain ağacı yağı ve gliserin var. Gliserinin vücuda alındığı kanalı tahrip ettiğine dair söylemler var ama kaynağı belli değil henüz.

İçeriği saklanıyorsa muhtemelen rakiplerinin bunu elde etmemeleri için saklanıyordur. Yani özellik katan bir şeyleri var. Ticaret endüstrisinin bir savaş alanı olduğunu hatırlayacak olursak gizledikleri maddeler arasında pek de iyi şeyler olmayabilir diye tahmin ediyorum.
Teşekkürler , artik birşeyler yerken daha dikkat edecegim .

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pepsi :kgül: Pepsi oneririm:)

Coca Cola bana cola tadı vermiyo. Tadı sidik gibi geliyo.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kafein bağımlılık yapar içmemeni tavsiye ederim

Crowley07

Nether Yerlisi
Süper Yönetici
Danışman
Reklam Yöneticisi
En iyi cevaplar
0
kola enerji içeceği vs hepsi zararlı bi maden suyu ayran felan iyi deniliyor kolanın için de fare olduğu vs iddalar dolanıyor ortada hatta bir kola fabrikasına meyan kökü götüren birinin anlattığına göre meyan köküne gelen fareler meyan köklerinin bırakıldığı yere ulaşıp makine aracılığı ile eziliyor ve süzgeçte kemikleri ayıklanıyor muş ne kadar doğrudur bilmem ama kulak tan duymada olsa doğrusu nedir henüz kimse bilmiyor zararlı olduğu zaten apaçık ortada

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
kola enerji içeceği vs hepsi zararlı bi maden suyu ayran felan iyi deniliyor kolanın için de fare olduğu vs iddalar dolanıyor ortada hatta bir kola fabrikasına meyan kökü götüren birinin anlattığına göre meyan köküne gelen fareler meyan köklerinin bırakıldığı yere ulaşıp makine aracılığı ile eziliyor ve süzgeçte kemikleri ayıklanıyor muş ne kadar doğrudur bilmem ama kulak tan duymada olsa doğrusu nedir henüz kimse bilmiyor zararlı olduğu zaten apaçık ortada
Cehennemlerin kralı geri döndü!?!

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler , fakat kulakdan duyma şeyler pek gerçekçi degil yinede saolun

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
ben sana sindirim sorununa problem olur demedim
bir bardak kolayı yaklaşık 5 yudumda içtiğimizi varsayalım
her yudumda ağzımızda kolayı 1-1.5 saniye tutarız
ve ağzımız yanar ayrıca dişimizde bir his oluşur
işte günde 2 bardak içmek bile zararlı..
bizim komşumuzun oğlu kolayı çok seviyordu
hergün 1 bardak kola içiyordu
şu anda 10 yaşında ve dişlerini görseniz
bayılıp kalırsınız çürük ve yamuk...

O Zaman Sonic.EXE Çok Kola İçmiş.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Arkasında ki İçindekiler kısmına bakmayı akıl edemedin mi şimdi?