\/ \/ Coca Cola Hakkında Sorum Var \/ \/

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günde en az 2.5 litre cola alırım,niye kafa yapmadı :=?

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
vücut bunu günlük ihtiyaç olarak görecek ve bırakamayacaksın sonunda uyuşturucu gibi bir şey
Sonradan geçermi peki ?

Arkasında ki İçindekiler kısmına bakmayı akıl edemedin mi şimdi?
Alkol olsa orda yazarlarmı sence ?[DOUBLEPOST=1426954598,1426954565][/DOUBLEPOST]
Günde en az 2.5 litre cola alırım,niye kafa yapmadı :=?
Bence bize kafa yapıyoda biz farketmiyoruz :D Bende en az 2,5 lt yada 3 lt içiyorum -_-

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonradan geçermi peki ?

Alkol olsa orda yazarlarmı sence ?[DOUBLEPOST=1426954598,1426954565][/DOUBLEPOST]
Bence bize kafa yapıyoda biz farketmiyoruz :D Bende en az 2,5 lt yada 3 lt içiyorum -_-
Sen günde okadar içmeye devam et 40'ında şeker hastası olduktan sonra çok gülersin zaten ,200 ml'de 22 gram şeker var diyor ,2,5 litrede 275 gram şeker demek .2 ayda alman gereken şekeri 1 günde almaya devam et sen , şeker hastalığı geçen bir hastalık değil bunu unutma .

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sen günde okadar içmeye devam et 40'ında şeker hastası olduktan sonra çok gülersin zaten ,200 ml'de 22 gram şeker var diyor ,2,5 litrede 275 gram şeker demek .2 ayda alman gereken şekeri 1 günde almaya devam et sen , şeker hastalığı geçen bir hastalık değil bunu unutma .
Bir daha bu kadar kola içmeyecegim -_-

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonradan geçermi peki ?

Bak kardeşim ikinci defa diyorum;

Biraz ağır kaçmış olabilir ama tamamiyle şaka amaçlı bunu koyuyorum.
Biz gelelim konumuza.İlk olarak içinde alkol olsa böyle marketlerde falan satılmazdı çünkü yasaktır.Yani bir içeceğin veya yiyeceğin içinde her ne varsa O ürünün paketinin üzerinde içinde bulunanların yazılması zorunludur.İkinci olarak her Coca-Cola ürününün arkasında MERAK ETTİM! diye bir şey var onu bile araştırsaydın şu an burada böyle çok tuhaf bir konu açmazdın çünkü;

- Sorun Çözülmüştür -

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben içtim kafa yapıyo...
Bana da ne kadar içme deseler O kadar içesim geliyor ve 24 saat içinde mutlaka alıp içiyorum. Gıcık oluyorum böyle sanki tiryakisiymişim gibi muamele görüp sürekli içme içme dediklerinde sonra da içiyorum kafama bile takmıyorum hiç umursamıyorum onları.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gıda mühedisi tanıdıklarım ve bu konuyu 1 ay kapsamlı araştırmıştım baya baya araştırdım
Hemde sonucunda kolada her türlü pislik var alkolle böcek nekiii içinde neler neler var
Aşırı zararlı bir içecek bir fadasıda yok tadıda boğazı yakıyor o kadar çok pis
bir şey içmeyin derim ben 1 damla bile zarar kolalı birşeyde yeme meybuz rocco falan çok zararlı

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gıda mühedisi tanıdıklarım ve bu konuyu 1 ay kapsamlı araştırmıştım baya baya araştırdım
Hemde sonucunda kolada her türlü pislik var alkolle böcek nekiii içinde neler neler var
Aşırı zararlı bir içecek bir fadasıda yok tadıda boğazı yakıyor o kadar çok pis
bir şey içmeyin derim ben 1 damla bile zarar kolalı birşeyde yeme meybuz rocco falan çok zararlı
Bi bitmediniz. Yok fare kanı insan beyninden bir parça hamam böceği alkol malkol. Yok öyle bir şey gir Coca - Colanın sitesine sor bakalım varmıymış yokmuymuş? Adamları belgesi var O tür şeylerin olmadığına dair.