[ÇÖZÜLDÜ]Bilgisayar çok yavaş yardım edin!

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
o zaman olay şu.- aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına bas orada yazanları söyle.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
zorlanarak oynamış sonrada ekran kartını yakmışsındır :D

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
pc'nin kasmasının bir sürü nedeni olabilir ve işlemcin yok aynı zamanda bilgisayar özelliklerin çok düşük -_-
aynı zamanda dediğim ccleaner programını indir çerezleri siler ve hızlandırır tarayıcın explorersa yine kasar chrome'a geç
bu sorunu yaşıyan arkadaşlarım vardı format attırınca düzeldiğini söylediler büyük ihtimal sağlam bir virus yemişssindir. Herkesin diyeceği ama %100 çözüm olan şeyi söylüyorum format at düzelir ^_^
benden sana tavsiye bence kaldır çöpe at yenisini al :/
2 ayda bir format atıyorum zaten virüslü hiçbir şey indirmedim virüs çıkabilecek zaten bilgisayar özelliklerinin kötü olduğunu biliyorum bilgissayar 2012-2013 yılları arasında alındı bir dahakine zaten parası ne kadar olursa olsun iyi bir pc alıcam.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
2 ayda bir format atıyorum zaten virüslü hiçbir şey indirmedim virüs çıkabilecek zaten bilgisayar özelliklerinin kötü olduğunu biliyorum bilgissayar 2012-2013 yılları arasında alındı bir dahakine zaten parası ne kadar olursa olsun iyi bir pc alıcam.
Dostum Bende 2011 Civarlarında Aldım Zaten Pek Bilmiyorduk 8Gb Ram Dediler İ3 Dediler Aldık
Şuanda Araştırdığımda İşlemci Pert Pentium Gibi bir şey :p Ram 666 Mhz :( Ekran Kartı Desen Hd 5450 B)
O Zamanlarda Pc Güzel Gibiydi Hazır Pc Lere Göre 2500 TL Civarıydı Neredeyse Toplama İşlerinide Bilmiyorduk Şuanda 2500 TL İle Tüm Oyunları 1080P + High - Ultra Açan Sistem Alabiliyorsun Bundan Bir 5-10 Yıl Sonra Bu Sistemlerde Öyle Olacak Çoğu Oyunu Açmayacak Falan :)
Hazır Pc Almak Pişmanlık Olarak Görüyorum Ha Eğer Laptop Veya Ofis İçin Alıyorsan İyi Oluyor Ama Oyun Amaçlı Marka Pc Hiçbir Etkiai Olmuyor 4-5K Sistemlerde Bile Max Gtx 750 - 760 Koyuyorlar Sen Toplamış Olsan 980Ti Koyacak İmkanın Varken :(

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
vatan pc atom işlemciyi oc edilmiş i7 nin 50 katı intel hd grafikide titan x gibi gösterdiği için bunlar oluyor :(

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
vatan pc atom işlemciyi oc edilmiş i7 nin 50 katı intel hd grafikide titan x gibi gösterdiği için bunlar oluyor :(
Sadece Vatan Değil Tüm Satılan Yerlerde Böyle Olay İstersen Mahalledeki Teknik Bakkala Git Ondada Öyle :p

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşlemci yok ve graphics card : intel family graphics mi

kanka bak çok ciddiyim bu yazıyı yazdığına dua etmelisin. Tarayıcı yı açtığına şükür

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama arkadaşın ki açılmış :3 bir ilk galiba sakdj mucize
Aslında işlemci İ5 aslında ama yok diyor anlamadım bende[DOUBLEPOST=1435705809,1435705733][/DOUBLEPOST]Sorunu çözdüm sayılır bilgisayara format atıcam düzelcek ama home basic den ultimateye yükselticem.

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0