[ÇÖZÜLDÜ][SORU]Skript

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
arkadaşlar hani bazı itemleri satmak için elimize alıp /iteminfo yazarız ya bi kod çıkar he işte o kod ile skript kullanmak istiyorum nasıl derseniz give player diyelim 1 diamond pickaxe wede o kod .

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
arkadaşlar hani bazı itemleri satmak için elimize alıp /iteminfo yazarız ya bi kod çıkar he işte o kod ile skript kullanmak istiyorum nasıl derseniz give player diyelim 1 diamond pickaxe wede o kod .
bence daha düzgün anlatmalısın ben şöle anladım galiba elinde mesela elmas kazma var diyelim kod yazınca mesela "give player 1 diamond pickaxe" fln filan kod yazsın adama onumu diyorsun baştan lütfen düzgünce anlatırmısın anlatmassan kimse anlamicak ve yapmicak

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bence daha düzgün anlatmalısın ben şöle anladım galiba elinde mesela elmas kazma var diyelim kod yazınca mesela "give player 1 diamond pickaxe" fln filan kod yazsın adama onumu diyorsun baştan lütfen düzgünce anlatırmısın anlatmassan kimse anlamicak ve yapmicak
sen anladınmı

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
./iteminfo komutu chestshop'un kendi komutu bunu demiyor musun?

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
ben chestshop kullanmıyorum skriptle yapıyorum
Dediğimi anlamadın. ChestShop'un eşyaları ayırt etmek için kullandığı özel bir sistem var bu komutla o eşyanın id'sini alabiliyorsun ve dediğin şeyden de bunu anladım demek ki arkadaşın da söylediği gibi dediğinden hiçbir şey anlaşılmıyor. SkUnity'deki adamlara düzgünce anlattıysan çözerler burada hata sende.