Çok tırrsıyorummm..

Northems

Zümrüt Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direk konuya dalacağım. Arkadaşlar HyPixel'e gireyim dedim. Skywars atmak istedi canım. Skywars a girdim iyi güldüm eğlendim. 2. el atayım dedim. Oyuna başladım sonra ekranın sol üst köşesinde creative mi ne artık her neyse bir skinli adam geldi geçti, bu durumu 2-3 kez daha yaşadım. Bu adam kim, neyin nesidir bilmiyorum. Oyunun adminleri mi yoksa entity303 mü :D Tırstım yemin ederim.

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birkere entity ve herobrine gibi şeyler yalan -_-
Admin olabilir.Çok oyunculuda karşılaşırsanda trolldür yani

Northems

Zümrüt Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de admin ya, acaba bilerek admine küfür etsem ban yermiyim denesem mi? :kaş:

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de admin ya, acaba bilerek admine küfür etsem ban yermiyim denesem mi? :kaş:
Küfürden ban yermisin bilmemde bunlar yalan birkere.Ha ama herobrine alpha sürümlerinde vardı sonra kaldırıldı o ayrı.Ama entity falan yalan.Ayrıca seni gelip afedersinde becermeyecekler niye korkuyorsun :/

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Northems

Zümrüt Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küfürden ban yermisin bilmemde bunlar yalan birkere.Ha ama herobrine alpha sürümlerinde vardı sonra kaldırıldı o ayrı.Ama entity falan yalan.Ayrıca seni gelip afedersinde becermeyecekler niye korkuyorsun :/
Birden çıktı karşıma irkildim ne biliyim :D

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun kurucularıdır canları sıkılınca oyunculara trollluk yapabiliyor.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
appdata klasörünü sil virüs bence. Benim başıma da aynısı geldi daha sonra pc formatlık oldu.

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
dalga mı geçiyorsun appdata silinirse işte o zaman formatlık olur?
Bir keresinde kazara Windows'un ana dosyalarını sildim ve o günden beri bilgisayarım yine de doğru düzgü çalışabiliyordu :D
Edit : Hmm , okay.Tickets a great !! (!) ( I don't speak english.Pardon appi xd )

Northems

Zümrüt Madencisi
En iyi cevaplar
0
appdata silinirse formatlık olmaz. Adı üstünde app data. Uygulamaların depoları. Tani karar senin. Kendi fikrim bu. %100 kesin değil.

Biraz sert cevap verdiysem özür dilerim öyle anlayan çıktı çünkü :D Neyse silersem windows hasar alır güvenemiyorum genede.

Bir keresinde kazara Windows'un ana dosyalarını sildim ve o günden beri bilgisayarım yine de doğru düzgü çalışabiliyordu :D
Edit : Hmm , okay.Tickets a great !! (!) ( I don't speak english.Pardon appi xd )

Windows hasar görür ayrıca minecraft silinir kardeşim hiç değmez. :D

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Biraz sert cevap verdiysem özür dilerim öyle anlayan çıktı çünkü :D Neyse silersem windows hasar alır güvenemiyorum genede.

Windows hasar görür ayrıca minecraft silinir kardeşim hiç değmez. :D
Ciddiyim gram kadar hasar görmedi Windows'um.10-15 dosyası silinmişti :) :D
Edit : AppData klasörünü silersen uygulamalarının data verilerinin saklandığı bölümü silmiş olursun ki bu çok da bir şey değil.O bölüme Unity 3D , Blender vb. dosyalar kaydediliyor otomatik olarak diye biliyorum.