entity303

1. fixmebaba140

Entity303 modu yükledim başıma gelmeyen kalmadı

Selamun aleyküm arkadaşlar öncellikle ben fixmebaba140 namıdeğer fixmefather0101_ Bildiğiniz gibi piyasada gezen modlar mevcut araba modu ev modu vs fakat malesef hiçbiri beni tatmin edemedi bir hafta önce Entity 303 modunda bir mod buldum modda indirdiğim sitede 0 downloaddı fakat hiçbir...
  2. EnesFearless

ss

s
  3. EnesFearless

s

...
  4. Northems

Çok tırrsıyorummm..

Direk konuya dalacağım. Arkadaşlar HyPixel'e gireyim dedim. Skywars atmak istedi canım. Skywars a girdim iyi güldüm eğlendim. 2. el atayım dedim. Oyuna başladım sonra ekranın sol üst köşesinde creative mi ne artık her neyse bir skinli adam geldi geçti, bu durumu 2-3 kez daha yaşadım. Bu adam...
  5. M

Entity 303 ?

Bi sorayım dedim Kursağımda bıraktınız yeter Konu kilit
  6. M

Entity 303 ?

Minecraft 2.0 indirmiştim bi bakayım dedim oyuna girdim versiyonun 2.0 olmadığını anladım çünkü çoğu item yoktu neyse dedim bari ende gideyim dedim portaldan çıktım yüzeye indiğim an şimşek çarptı ve her yer yanmaya başladı yün kafalı zombiler charclı creperlar falan çıktı 10-20 saniye...
  7. Hiracles

Entity303 Araştırması Günlük 1 "50 den fazla ağaç inceledim"

Merhaba arkadaşlar, Ben Hiracles bu entity303 denilen olay fazla kulağıma çalınmaya başladı gerek abilerim gerek küçüklerim olsun gelip bana "abi entity303 den korkuyormusun ?" diyenlerden tutun "Kaancım entity303 hakkında ne diyorsun ?" diye soran abilerim ve küçüklerim var.Gına geldi artık ve...