Coleries Sunucusu Rezaleti - Yiğit.#7377 | [Bedava Harita]

CreativeLabs

Minecraft Build Team
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Coleries Dolandırıcılığı

Takım arkadaşımın yapmakta olduğu Yigit. denen kişinin siparişi 1 adet çakma lobi ve 1 adet skyblock haritasıydı.Takım politikamız gereği ücretin %50 sini builde başlamadan önce aldığımız için kendisinden bu parayı talep ettik fakat kendisi kartında para olmadığını söyleyerek %50 lik ücretin çok daha altında bir ödeme yaptı.Biz de müşterilerimize duyduğumuz güvenden dolayı tolere etmeye karar verdik ve kendisine aynı gün içinde çakma lobisini teslim ettik.
Takım anlaşmamız 2 haritanın da paket halinde alınacağı, yoksa hiçbirinin yapılmayacağı yönündeydi.Fakat bu dolandırıcı kendisine göre bir fiyat biçip, komik bir fiyatta ödeme yapıp haritayı alarak bizi dolandırdı.Kaldı ki bu haritaları bize yaptırmak için günlerce oyaladı ve beğendiğini defalarca beyan etti. Anlaşılan ücretin çok altında bir ödeme yaptıktan sonra bizi engellemesi dolandırıcı olduğu gerçeğini kanıtlıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 125390

Madem takım arkadaşım kötü yapıyor neden çakma lobiyi gayet güzel bir şekilde teslim aldıktan sonra engelleyip bizi kelimenin tam anlamıyla dolandırdı?

Ekli dosyayı görüntüle 125393

İyi niyetimizin böyle suistimal edilmesi ve emeklerimizin hiçe sayılması; takımımızı hem üzdü hem de sinirlendirdi.Bundan dolayı yapmış olduğumuz haritayı bedavaya paylaşmaya karar verdik.Haritanın indirme linkini almak için hcyl#0704 discord adresinden ulaşabilirsiniz.

Konuyu açmamızın sebebi hizmet sağlayan diğer takımların veya kişilerin bu dolandırıcıya karşı daha dikkatli olmalarını, ve bu sunucuyla iş yapmamaları konusunda uyarıyoruz. Kendisinin gerekli cezayı alması için elimizden geleni yapacağız.
-CreativeLabs ekibi
Söylenecek cok sey var lakin forum kurallarını göz onünde bulundurarak susuyorum.

Bruthei

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3 Seneye yakın bir süredir kendisini çok iyi tanıyorum, defalarca bana kazık atmasına rağmen affettim. Ne yazık ki kendisi asla düzelmeyecek gibi duruyor, geçmişte yaptığı şeyleri tekrar tekrar yapması nasıl bir insan olduğunu çok net açıklıyor.

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Konuya şöyle bir açıklık getireyim;

Arkadaşlarla alışveriş yapmanızı önermiyorum kesinlikle. Çünkü bu arkadaşlar yaptıkları map kötü olsa bile, biz emek verdik at paramızı diyen tiplerden.
Bu arkadaş yaptı, beğenmedim 3 kere bu durum yaşandı. Ardından çakmalobi haritasını 20 tlye satın aldım. Doğrusu onuda burada bedavaya paylaşacağı yazıyor. Kim dolandırıcı acaba?
Map benim elimde olsa, ben paranı vermesem. Anlarım derdinide, yaptığın biraz garip geldi.

Coleries ismini kötüye çıkaramazsınız. Kötüye çıkarmak içinde belli başlı uydurmalar ile de buraya gelmeyin lütfen.

CreativeLabs

Minecraft Build Team
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Arkadaşlarla alışveriş yapmanızı önermiyorum kesinlikle. Çünkü bu arkadaşlar yaptıkları map kötü olsa bile, biz emek verdik at paramızı diyen tiplerden.
Bu arkadaş yaptı, beğenmedim 3 kere bu durum yaşandı. Ardından çakmalobi haritasını 20 tlye satın aldım. Doğrusu onuda burada bedavaya paylaşacağı yazıyor. Kim dolandırıcı acaba?
Map benim elimde olsa, ben paranı vermesem. Anlarım derdinide, yaptığın biraz garip geldi.

Coleries ismini kötüye çıkaramazsınız. Kötüye çıkarmak içinde belli başlı uydurmalar ile de buraya gelmeyin lütfen.
Defalarca begendigini dile getirdin, yalan soyleme. Bir kac gun icinde parayi atacaginida ekledin. Simdi bize dilenci sıfatı takıp alay ediyosun. Kim dolandirici cok net ortada. Onlarca musterimiz var fakat 1 tane bile pisman olan yok?

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali

Tüm müşterilerimiz, bu foruma kayıtlıdır. Bir tanesi de gelip bizden memnuniyetsizliğini bildirmedi. Ek olarak, bilginiz olmayan hatta fazlasıyla cehaletiniz olan bir konuda yorum yapmanız gerçekten acı verici.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
@AldenSH,

Açıkçası böyle ani bir karar değişikliği pek sağlıklı değil.

125397

Evet, burada buildlerimizin güzel olduğunu açık açık söylemiş.

125398

Ancak burada da "map kötü olsa bile" demiş. NEYSE!

BAŞKA SORUM YOK GENÇLER.

Kyrona

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Sanırım siz verdiğiniz küçücük miktara hypixel spawnı falan istiyorsunuz. Elinizdeki(!) bütçe ile size 3 defa o fiyata uygun map yaptık fakat sizin istekleriniz o fiyatın 2 3 katına çıkıyordu. Madem o kadar iyi istiyorsunuz, e sunucudan elde ettiğiniz geliriniz de var neden bizi bu kadar düşük bir bütçe ile kısıtlayıp büyük şeyler isteyip, bir de üstüne elimdeki para bu diye itiraz ediyorsunuz? İstesek size ekip olarak gözlerinizi alamayacağınız map de yapabiliriz, bizim itirazımız kötü(?) yapıp emeğe karşı değil, bütçenize uygun yapılıp üstüne üstlük en sonunda beğendiğinizi dile getirip bana güvenebilirsiniz gibi laflar söylemenizdir. Hizmetimizi ve hizmetinizi beğenmeyen tek müşterimiz olarak o çok meraklı olduğunuz malum sunucunun mimarları ile görüşüp daha yüksek bir bütçe ayırıp map yaptırabilirsiniz. Veya her şeyi farklı bir sunucudan çalıntı olan sunucunuza bir çalıntı map de iyi yakışırdı açıkçası :)

Son düzenleme:

Plexturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Ben buradan yüksek fiyatlarda map satın aldım.
Gayet memnunum. Verdiğim paranın karşılığını aldım.
Türkiyede benzeri olmayan mimarların hakkını neden yiyorsunuzki?
Adamlar işlerinde usta. Takımda çoğu tanıdığım, Yabancı takımlarda üst rollerdeydi.
böyle boş beleş türk sunucularıda geliyo sallıyorlar adamlara.
hangi sistemine güvenip bu build ekibine sallıyosunki?
alldığın online sayısı belli zaten gelip burda boş yapmanın lüzumu yok.
Dolandırıcılık belki burda ceza almassın ama öbür dünyada acısı çıkar.

ne demişler dünya malı dünyada kalır.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarla alışveriş yapıyoruz şu an gayet güvenilir arkadaşlar Colories sunucusu ve kurucusunun ilk kirli oyunu değil bu zamanında gelip bizim sunucuda da millete oo güzel bot falan yazıp ban yemişti en son bana özelden yazıyordu engelledim :) Başarıları kıskanan emek hırsızlığı yapan birisi ne ilk ne son bu Mimar arkadaşların hakkına girme gayet temiz adamlar şu an bizim siparişi gayet güzel yapıyorlar.

Başkasının emeğine dil uzattığın sürece yok olmaya mahkumsun

Sunucuma çok kez gelip çıkıyordu banladım discorddan yazmaya başladı kendisi başarıyı çekemeyen birisidir.

125431

Böyle bir kişi bu ekibe laf uzatamaz adamlar gayet temiz işini yapıyor beğenmediğimiz yeri anında değişiyor işlerinin hakkını fazlasıyla veriyor.

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Haritaları güzel yapabilirsiniz ama her insanın göz zevki aynı değildir, yaptığınız harita bana iyi gelmedi. Bu yüzden satın almadım. Haritayı bana atıp ben size parayı vermesem anlarım fakat yaptığın iş şu an çok üzücü bir durum.
Ayrıca ücretini verip aldığım çakmalobi haritasını da bedavaya paylaşacağınızı belirtmişsiniz, burada kim dolandırıcı oluyor bu biraz düşündürücü.
Burada tek yaptığınız şey bazı uydurmalar ile ismimi kötüye çıkarma çabası ama başaramayacaksınız.

@Yiton Sana cevap vermeme dahi gerek yok aslında, botların düşünce salladığın sunucuları dahi geçemiyorsun. Discord üzerinden konuşmayı benden sen istemiştin, engel attım vs demişsin? Garip yahu...

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Haritaları güzel yapabilirsiniz ama her insanın göz zevki aynı değildir, yaptığınız harita bana iyi gelmedi. Bu yüzden satın almadım. Haritayı bana atıp ben size parayı vermesem anlarım fakat yaptığın iş şu an çok üzücü bir durum.
Ayrıca ücretini verip aldığım çakmalobi haritasını da bedavaya paylaşacağınızı belirtmişsiniz, burada kim dolandırıcı oluyor bu biraz düşündürücü.
Burada tek yaptığınız şey bazı uydurmalar ile ismimi kötüye çıkarma çabası ama başaramayacaksınız.

@Yiton Sana cevap vermeme dahi gerek yok aslında, botların düşünce salladığın sunucuları dahi geçemiyorsun. Discord üzerinden konuşmayı benden sen istemiştin, engel attım vs demişsin? Garip yahu...

Haritaları beğenmediğin için mi burada yayınladığımız bir projeye “ çok şık “ dedin? Beğeni kasmak falan mı amacın?