Coronistan Survival 1.16

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar, ben Serkan. İlker'le farklı dönemlerde sunucusunu açtığımız hayatta kalma serisi olan "Noobistan"ı bilenleriniz vardır belki. Sonuncu etkinliğin üstünden yaklaşık 4-5 ay geçmesi, yeni sürüm çıkması ve oynamak isteyişimizden ötürü eski mantığın üstüne yeni şeyler ekleyerek Noobistan (şimdi ki adıyla Coronistan) sunucusunu tekrardan açıyoruz. Noobistan ne diye soracak olursanız, build ve şehirleşme odaklı survival serimiz. 2016 senesinden bu yana onlarca sunucu kurup insanlarla çok güzel vakitler geçirdik. Bu seferkinin farkı ise farklı şehirlerin olması, içinde roleplay öğelerini içermesi. Bunu yapmamızın sebebi monoton olan oynanışı daha dolu ve eğlenceli yapacağını düşünmemiz. Katılmak isteyen, detayları öğrenmek isteyen veya ilgisini çeken herkes beni Discord adresimden ekleyip yazamaz çünkü kapattık, 1.17 çıkınca yeni sunucuyla sizlerle beraberiz!

@ilkeroyun

Son düzenleme:

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gayet eğlenceli olduğuna inanıyorum, kendimize has koruma sistemleri ve ŞAPKALARIMIZ ile oyun oldukça gelişiyor :3 Herkesi beklerim.

ardaseyhan015

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence çok güzel bir sunucu oyuncu kitlesi kaliteli.
edit: Üstte yazıldığı gibi kendine has özellikleri sunucuyu güzelleştiriyor.