1.16

1. laaapiz

[Açıldı] 500 TL Ödüldü "MC.Cerinor.com" ile Gerçek ve Dengeli EmekSkyblock deneyimi. Çiftçi / Minyonlar / Yükseltmeler / Görevler / 1.16.X

Cerinor'a hoş geldiniz! 1.16.x sürümünde, gerçek Emek Skyblock deneyimini sunmak için buradayız. 6 farklı Minyon ve Çiftçi ile adanızı dengeli ve verimli bir şekilde geliştirin. Özelleştirilmiş spawnerlar sayesinde kendi farm dünyanızı oluşturun ve ticarete dayalı ekonomimizde diğer oyuncularla...
  2. LoopZone

İstek Emek SkyBlock Plugin Paketi Arıyorum (1.16.X - 1.19.X)

Merhaba, yeni açacağım sunucum için 1.16.X - 1.19.X plugin paketi arıyorum. Çok cüzi bir miktara satın alabilirim fakat ücretsiz tercihimdir. Sadece paket arıyorum map ihtiyacım yok. Teşekkürler.
  3. JasperRuiz96

play.Arsusnw.com | EFSANEVİ ! | EpikSkyblock | Açık Dünya Skyblock | Oyun İçi Texturepack | MMORPG Taban | Silah; PVP, PVE Çeşitlilik | 1.16-1.19

SİTE Tıkla Siteye git ARSUS NETWORK olarak sizleri beklemekteyiz. ^_^ Her geçen gün için güncellemeler getirmeye devam ediyoruz... Sunucu Özeti: Spawn bölgesi açık dünyadır. Yani spawn'da dört kapı bulunmaktadır. Bu kapılar; Çiftlik - Maden - Orman - Mezarlık ve Zindan kapılarıdır. Çiftlik...
  4. J

Reverse Emek Skyblock l 1.16.5 - 1.18 l Irklar-Görev NPC-Farm Haritaları | play.reverse-network.com

IP: play.reverse-network.com Sürüm: 1.16.5 / 1.18 Tür: Emek Skyblock Discord: Bize katıl! Jeneratör Ejderha Eventi Yeni Irk Sistemi Farm Dünyası Emek Sandık Anahtarları Ada Özelleştirmeleri İhale Avlanma, Yazı Yazma Yarışları Özel Görev NPC'si Kasa Envoy Diğer Temel Skyblock...
  5. MehmetORTA53

| Play.TaxorCraft.Com | 1.16.X-1.19.X Emek Skyblock > Düşük Pingli Sunucu | Çiftçi > Irklar > Envoy > Coin > Darphane Sistemleri Ve Daha Fazlası...

| | TaxorCraft ekibi olarak oyuncuların isteklerini göz önünde bulundurmayı planlıyoruz. Sizde aramıza katılarak bu eğlenceli deneyimi yaşayabilirsiniz. Sevgiyle kalın. | | Sunucunun Açılış Tarihi : 8/10/2022 Hepinizi Bekliyoruz...
  6. KediMCNetwork

KEDİMC.COM | 1.16.5 | EmekSkyblock - Gelişime Açık | SEZON BİRİNCİSİ 600TL | BOSS

Skyblock sunucuları arasında geçen dramdan sıkılmadın mı? Kedi, temelleri 2019 dönemlerinde atılmış bir topluluktur. Farklı platformlarda adını fazlasıyla duyuran "KEDİ" (roleplay) Minecraft'a el atmaya karar verip piyasaya girişini sağlamıştır. Geçen aylarda Minecraft sunucusu, KediMC için...
  7. startcraft

Yardım yerdeki itemler alınmıyor combatplus

merhabalar 1.16 sunucumda oyuncular vs attığını varsayalım bir oyuncu diğerini öldürünce itemler yere düşüp alması gerekiyor fakat olmuyor sebebi combat süresinin devam etmesi.Combat süresi bitince alabiliyor.Ben combat bitsede bitmesede almasını istiyorum combat plugininde bulamadım yardımcı...
  8. FireCrafts

REHBER ALIMI FireCraft.Rabisu.Net ConConCraft Serveri 1.16X

FireCraft.Rabisu.Net CONCONCRAFT SERVERİ 1.16XX Merhabalar Serverimize Aktif Rehber Alımları Vardır 3 Kişi Alınacaktır Mesaj Atmanız Yeterlidir Teşekkürler.
  9. FireCrafts

[1.16x] FireCraft.Rabisu.Net - Yeni ConConCraft Serveri

Türkiye'nin En İyilerinden Olmaya Çalışan Yeni ConConCraft Sunucusu! Banka,Karakol,Fırın,Kasaba,Orman,Arsa,Balıkçı,Hastane ve Daha fazlası!! Düşük VİP Fiyatları! Açılışa Özel Eventler! ============FireCraft.Rabisu.Net========== =======Kalitenin Adresi FireCraft======= x
  10. faxmachine

AutoCrystal.Xyz - Anarsi Sunucusu - TPA SPAWN YOK - Açılış bugün 16:30

Sürüm 1.16.5 Ama neden ? Sunucu sürümünün 1.16 olması sizi korkutmasın. 1.12.2 clientleri ile girebiliyorsunuz. Piyasada meteor client gibi güzel 1.16 hileleri de var. 1.16 olmasının sebebi artık eskileşmiş 1.12.2 sürümünden kurtulmak ve 2b2t'gibi büyük bir sunucununda şu an 1.16 geçmeye...
  11. OrmanMuhafızı

1.16 vs 1.8

Hangisini tercih ediyorsunuz?
  12. W

AntiCheatReloaded 1.8.x - 1.12.x - 1.13.x - 1.16.x Anti Cheat Türkçe

Selamlar arkadaşlar. Çoğunuzun sunucunuzda kullanmak için düzgün çalışan bir anti cheat aradığının farkındayım, ve ben kendi sunucumda kullandığım ve piyasada oldukça yaygın, çokça kullanılan AntiCheatReloaded pluginini tamamen türkçeleştirdim, siz değerli forum üyelerimizle paylaşmaya karar...
  13. startcraft

Hosting arıyorum

Merhabalar herkese 1.16 sunucu kurmak istiyorum bu sunucum survival ve ortalama 40 oynayacağız 30 adet pluginimiz var ve bunların çoğu standart bilinen pluginler optimizeli tps sorunu yaşatmayacak bir hosting arıyoruz daha önce @Rabisu kullandık ve tpsden bir türlü sunucumuzu kullanamadık...
  14. alki4242

The Pit sunucusu 1.16

Merhabalar, pvp atıcağınız 1.16 sunucusu mu lazım? Klasik The Pit'in biraz daha üstüne mi çıkmak istiyorsunuz? doğru yerdesiniz :) Sınıf, rank vb. sistemler ile size en iyi deneyimi sağlamaya çalışıyoruz İp : 109.236.48.62:25565 sunucuya girebilmek için discord doğrulaması gereklidir...
  15. Neius

[mc.newfag.gq] NewFag Anarchy [1.16.5] || Kuralsız, lagsız anarşi || Açılış 6.04.2021 18:30'da

Gerçek Ve Yeni Bir Anarşi Deneyimi Açılış 6.04.2021 18:30'da Genel Bilgi NewFag Anarchy, 6.04.2021 18:30'da açılıcak yeni bir sunucudur Sunucuda hiçbir kural bulunmamaktadır. Oynanışı olabildiği kadar vanilla tutabilmek için dupeler kapalıdır. Kural olmadığı için ban yiyemezsiniz! İstediğinizi...
  16. na2000

Melting (Eritme) Skript | v1.0 | Can sıkıntısından yaptığım bir başka skript xd

MELTING SKRIPT Konu dizaynı SieveSk'den alınıp düzenlenmiştir. Giriş Bir önceki skriprtimde (SieveSk) de dediğim gibi, Bu skripti sıkıntıdan yazdım herhangi bir amacı yok. O yüzden lütfen "Gereksiz bir skript", "Çok saçma olmuş"gibi yorumlarda bulunmayınız. Kullanmak isteyen olur diye...
  17. Z

Dünya'da ilk Yepyeni ve Eşsiz bir oyun modu! - SkyDungeons

Merhaba değerli Forum Üyeleri Bu gün sizlere uzun süredir proje durumunda olan kendi ürettiğimiz bir tür Skyblock modundan ve deneyimlemek için Kapalı Beta olarak açtığımız sunucudan bahsedeceğim. (Kapalı Beta'da sunucuyu denemek için Discord'dan Ekleyiniz. özgrxd#9392) Genel olarak anlatmak...
  18. FocusNetwork

Yardım Rütbeleri yetkilendirme.

Sayın forum-gamer üyeleri hepinize merhaba. Öncelikle konuyu görüpte geçmediğiniz için teşekkürler. Şimdi asıl soruma geleyim. Efendim sunucum survival temalı sunucu. Sunucumda bazı rütbeler mevcut. Ben bu rütbelere yetki verirken bazılarının end portalından geçişini veya nether portalından...
  19. S

İstek 1.16.x survival plugin paketi aranır.

Başlıktada gördüğünüz gibi 1.16.x survival plugin paketi arıyoruz fiyatı uygun olursa görüşebiliriz.
  20. AleystaMC

MC.ALEYSTAMC.COM > 1.16.4 > Emek Skyblock! > Efsanenin Doğuşu

21. S

Yardım VİP için öneriler

Merhabalar forumgamer ailesi öncelikle survival sunucum olduğunu belirtmek isterim sorum şu; Sunucumda vip üyelikler mevcut(vip, vip+ , mvip vb.) ancak vip üyeliklere ne gibi avantajlar ekleyeceğimi bulamadım bu yüzden size sormak istedim Sizce vip üyeliklerine ne gibi avantajlar vermeliyim...
  22. erdoly35123

[Gavatarmc.Batihost.net] 1.8 1.16 14 Farklı Yetenek - Levelli Fırın - Çete - Görev - Zindan - 2 Çeşit Coin Sistemi 100TL Lik Büyük Çete Turnuvası

100 TL ÖDÜLLÜ ÇETE TURNVASI BAŞLADI DETAYLAR DİSCORD ADRESİMİZDE GÜNCELLEMELER BOSS SİSTEMİ AKTİF EDİLDİ Dev Güncelleme: Zindan Sistemi Aktif Edildi Zindan Sistemi Nedir? Zindanda 5 adet farklı güçlerden slotlar (canavarlar) vardır. Bu canavarları öldürüp içinden çıkan yükseltme nesnesi ile...
  23. WhatRookie

Türkiye'deki en yeni ve gelişmiş Towny sunucusu: EkzanteTowny

Türkiye'deki en yeni ve gelişmiş Towny sunucusu: EkzanteTowny Sunucumuz ip: oyna.ekzantetowny.xyz Towny nedir: Towny küçük bir kasaba olarak başlayıp gelişerek Ülke kurduğunuz ve diğer küçük kasabaları kendi Ülkenize katabilirsiniz. Farklı Ülkelerle savaştığınız özel savaş sistemi mevcuttur...
  24. E

Yardım Siyah Blok Sorunu Yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar minecraft oynamak isterken girdiğim zaman 1 2 snliğine her şey normal gözüküyor sonra texturler bozuluyor yataklar kafalar fln normal mc nin daha eski sürümünde normal bir şekilede oynayabiliyorum mc ye 10 15 defa sil yükle yaptım driverlerimin hepside günel seri yardım lütfen...