CraftAlquist Hub Sunucu Projesi/--/Pluginer/--/Scripter/--/Builder/--/Personel/--/

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Moderatör Olmak için Geldim Yaşım 13 Pluginlerden Anlıyorum Discordum: đяαģσή cσdєя#3948 Ama Photoshopumda Çok iyidir 2 Yıllık Photoshopcuyum 1 Minecraft Sevrerına Grafikerlık Yaptım Bu Arada 4 Yıldır Minecraft Oynuyorum Eğer Moderatör Olamassam BENİ fACTİONDA rEHBER ypaabilirsinizi Minecrafta Factionla Başladım 2Yıl Aynı Sunucuda Geliştim Sıkıldım Bıraktım
K.B Alımlarımız +17 Yaş Ve Üzeri Yapılmaktadır.

CormanThorWTF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel , +17 yaş üzeri bütün arkadaşlarımızı bizimle çalışmaları için bekliyoruz.

-CraftAlquist Yönetim

CormanThorWTF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel , +17 yaş üzeri bütün arkadaşlarımızı bizimle çalışmaları için bekliyoruz.

-CraftAlquist Yönetim

EmirhanPlayerTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba. Adım Emirhan. İsteğim, ekibinize katılmak. Ekip yaş sınırından -2 yaş küçüğüm. Başvurum büyük bir ihtimalle kabul edilmeyecektir ancak ben yine de şansımı denemek isterim. Kendim hakkında bilgileri vereyim: 15 yaşındayım. Şu ana kadar hiç düzgün bir sunucuda görev almadım, çünkü hiç şansım olmadı. Bu forumda hiç ciddi sunucuların reklamı yapılmadı. Çalıştığım sunucular bir süre sonra bozulduğu için bu doğru düzgün ilk deneyimim olacak, diyebiliriz. Sunucu içinde çeşitli birçok alanda yeteneğim var ancak asıl yeteneğim komut alanındadır. Sunucunun bir bütün halinde düzenini sağlama veya dolaylı yollardan sağlanmasına katkıda bulunabilirim. Burada kastım "ben ancak yönetimde çalışırım" değildir. Zaten moderatörlük için başvurmuştum. Bu yetkilerim içinde değil. Sadece ihtiyaç halinde destek için. Oyunculara veya herhangi bir personele karşı asla kaba bir dil kullanmam , hep nezaketi seçerim. Bu benim önceliğimdir. Aktif olduğumda , zamanımın büyük bir bölümünü de sunucuya ayırabilirim. Bundan şüpheniz olmasın, sunucu boş olduğunda bile ben büyük bir ihtimalle orada olurum. Ancak işe yaramaz bir şekilde kenarda değil. Ben , bana göstereceğiniz şekilde veya benim bilip size danıştığım şekilde umarım hep sunucuya katkıda bulunuyor olacağım. Başvurum bu kadardır.

Son düzenleme:

CormanThorWTF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba. Adım Emirhan. İsteğim, ekibinize katılmak. Ekip yaş sınırından -2 yaş küçüğüm. Başvurum büyük bir ihtimalle kabul edilmeyecektir ancak ben yine de şansımı denemek isterim. Kendim hakkında bilgileri vereyim: 15 yaşındayım. Şu ana kadar hiç düzgün bir sunucuda görev almadım, çünkü hiç şansım olmadı. Bu forumda hiç ciddi sunucuların reklamı yapılmadı. Çalıştığım sunucular bir süre sonra bozulduğu için bu doğru düzgün ilk deneyimim olacak, diyebiliriz. Sunucu içinde çeşitli birçok alanda yeteneğim var ancak asıl yeteneğim komut alanındadır. Sunucunun bir bütün halinde düzenini sağlama veya dolaylı yollardan sağlanmasına katkıda bulunabilirim. Burada kastım "ben ancak yönetimde çalışırım" değildir. Zaten moderatörlük için başvurmuştum. Bu yetkilerim içinde değil. Sadece ihtiyaç halinde destek için. Oyunculara veya herhangi bir personele karşı asla kaba bir dil kullanmam , hep nezaketi seçerim. Bu benim önceliğimdir. Aktif olduğumda , zamanımın büyük bir bölümünü de sunucuya ayırabilirim. Bundan şüpheniz olmasın, sunucu boş olduğunda bile ben büyük bir ihtimalle orada olurum. Ancak işe yaramaz bir şekilde kenarda değil. Ben , bana göstereceğiniz şekilde veya benim bilip size danıştığım şekilde umarım hep sunucuya katkıda bulunuyor olacağım. Başvurum bu kadardır.
Vermiş bulunduğumuz iletişim adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-CraftAlquist Yönetim

EmirhanPlayerTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlık isteği gönderildi. Forumda geri döndüğünüz için teşekkür ederim.

(Arkadaşlık isteğimi gönderdim, ancak problem çıktıysa discord adresim : EmirhanPlayersTR #2819)

CormanThorWTF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel , +17 yaş üzeri BUİLDER ve DEVELOPER arkadaşları bizimle çalışmaları için bekliyoruz.

-CraftAlquist Yönetim

CormanThorWTF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel , +17 yaş üzeri BUİLDER ve DEVELOPER arkadaşları bizimle çalışmaları için bekliyoruz.

-CraftAlquist Yönetim

4kr3p

En iyi cevaplar
3
Ruh hali

4kr3p

En iyi cevaplar
3
Ruh hali

Dragon_Coder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vermiş bulunduğumuz iletişim adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-CraftAlquist Yönetim
Çok Beklersiniz Gerçek Kimliklerinizde Küfürbaz insanlarsınız

4kr3p

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Çok Beklersiniz Gerçek Kimliklerinizde Küfürbaz insanlarsınız
Biz Zaten Küfür Etmiyoruz Gibi Bir Konuşma Gerçekleştirmedik Her İnsan Kendi Kendine Küfür Eder Bizim Ekibimize Alıcağımız Kişilere Baştan Soruyoruz Küfürden Rahatsız Olumusunuz Diye. Sizin Sürekli Küfür Ettiğinizi Temin Edebilirim. İyi Forumlar.

4kr3p

En iyi cevaplar
3
Ruh hali

4kr3p

En iyi cevaplar
3
Ruh hali