CRAFTHELIN - Konu Tasarımı

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Font seçimi, içe aktarılan grafiklerdeki renk uyumu olsun alalade, boş bir çalışma olmuş. Diğer yapılanlardan farkı yok. Ama elinize sağlık.

Son düzenleme:

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ellerine sağlık dostum, birkaç aydır bu kadar kaliteli bir tasarım görmemiştim.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Burada olan benzerlik ne acaba? Noktalı desen kullanmam falan sanırım. :D
Sorun 10 farklı tasarımdan 10 farklı tasarımı alıp grafikerim diye ortalıklarda dolaşman. Yüzünün gülmediği belli. Manipüle için beni takmıyormuş gibi gülücük koyman da ayrı bir sorun. İşini en iyi anlayan kişilerden biriyim sadece canını sıkıyorum anladığım için.

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun 10 farklı tasarımdan 10 farklı tasarımı alıp grafikerim diye ortalıklarda dolaşman. Yüzünün gülmediği belli. Manipüle için beni takmıyormuş gibi gülücük koyman da ayrı bir sorun. İşini en iyi anlayan kişilerden biriyim sadece canını sıkıyorum anladığım için.
Yüzümün fotoğrafını atma imkanım olsaydı kahkahalarımı görürdün, hatta video bile alırdım senin için.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Yüzümün fotoğrafını atma imkanım olsaydı kahkahalarımı görürdün, hatta video bile alırdım senin için.
Bana bırak da imkanınla uğraştığından daha fazla uğraşayım yüzünü göstermek için.

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ben beğendim şahsen, kötü bulacak bir yanını göremedim, ancak daha fazla sunucu içi görsele yer verebilirdi sadece ihale plugini az kaçmış diyebilirim.

RaeLight

Back-End Developer
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İdare eder güzel, başarılar