Craftrise Scripti 2015

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Üzerinden uzun zaman geçmiş, bana da artık ulaşamazsın gibi geldi. sql dosyalarını @İnfumia 'dan sorunsuz temin edebilirsin.

zzhakanzz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dolandırma tarzı bir şey olmuş bu kanka
Valla bilmiyorum bu scripti aldığımda craftwebden pahalıydı leaderostan da pahalıydı ben sonuçta craftrise markası diye aldım hiçbir destek falan beklemiyorum scriptle ilgili sadece sql dosyasını alsam yeterli benim için

zzhakanzz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Websitelerinden ticket atıyorum ve verdikleri cevaba bakın "Merhaba internetten araştırarak bulabilirsiniz." Bu açıklamayı yapan 'Spelay ' adında yardımcı tahminimce aldığımda böyle bir yetkili yoktu üstelik kendisinin bilgisi de yok çünkü en üst yetkililerden aldım. Yaptıklarının farkında değiller ama markaları karalanıyor.Elimden geleni yapacağım bu .sql yi almadığım sürece

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Websitelerinden ticket atıyorum ve verdikleri cevaba bakın "Merhaba internetten araştırarak bulabilirsiniz." Bu açıklamayı yapan 'Spelay ' adında yardımcı tahminimce aldığımda böyle bir yetkili yoktu üstelik kendisinin bilgisi de yok çünkü en üst yetkililerden aldım. Yaptıklarının farkında değiller ama markaları karalanıyor.Elimden geleni yapacağım bu .sql yi almadığım sürece
Dostum valla bir yerleren alışveriş yapmadan önce dikkat etmelisin.