Onaylı Tanıtım Crazy Crate

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
Benim crazy crate pluginimde tam ekran olarak envanter görünüyor kasaya sol tıklayıp içindekileri görürüz ya onrdaki slot sayısı baya fazla onu nasıl azalticam slots: yeri var oraya 14 felan yazmama ragmen hala böle nasıl düzeltilirim resimleri de atıyorum bakın

Ekli dosyalar

• 13.PNG
    13.PNG
    9.2 KB · Görüntüleme: 221
  • 132054-db49208b2aadc2f7ac8db4bd280c9556.png
    132054-db49208b2aadc2f7ac8db4bd280c9556.png
    6.1 KB · Görüntüleme: 187

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Her satırda 9 slot vardır. Yazacağınız slot miktarı 9'a bölünebilir olmalı bence. 18 yazarsanız 2 satırlık bir gui açılır.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
O kasanın .yml dosyasına gir ve Preview: başlıklı yeri bul.
ChestLines yazar orada, muhtemelen 6 yazılıdır. Sen onu kaç yaparsan o kadar gözükecektir, başarılar.
132177

Ekli dosyalar

• 1565687653853.png
    1565687653853.png
    22.3 KB · Görüntüleme: 171

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saol şu an telefondayim bilgisayara geçince deneyecem olup olmadığını söylerim

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
yok ki öle bir yer

1.9.9 en güncel sürümü şu anda, onu indir ve kullan. Eski sürümlerde birçok sıkıntı yaşarsın.

1.9.9'da o özelliğin olması lazım ancak kasalarını baştan ayarla.

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

1.9.9 en güncel sürümü şu anda, onu indir ve kullan. Eski sürümlerde birçok sıkıntı yaşarsın.

1.9.9'da o özelliğin olması lazım ancak kasalarını baştan ayarla.
Dirwk crates klasörünün atsam olmaz mı

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Dirwk crates klasörünün atsam olmaz mı

Nasıl yani anlamadım hocam? Sen klasörü ve jarını sil. En güncel sürümü yükle ve tekrardan ayarla. İtem kısmını yapıştırırsın üst kısımlarda değişiklik var ama, yani eski klasörü kullanırsan kabul etmez.

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl yani anlamadım hocam? Sen klasörü ve jarını sil. En güncel sürümü yükle ve tekrardan ayarla. İtem kısmını yapıştırırsın üst kısımlarda değişiklik var ama, yani eski klasörü kullanırsan kabul etmez.
dün bir arkadaş attı onun ile en güncel sürümü indirdim ondan sonra böyle oldu onu anlamadım

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
dün bir arkadaş attı onun ile en güncel sürümü indirdim ondan sonra böyle oldu onu anlamadım

Dostum dediğim gibi, klasörü ve jarı sil. Plugin yeni klasör oluştursun, sonrasında kasalarını tekrar ayarla. ChestLines kısmı gelecektir, sonrasında buraya durumu yazarsın.

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasörü Sildim ve yeniden oluşması için serveri kapa aç yapdım fakat hala öyle bir şey yok sen link atsan da ordan mı indirsem crazycrate yi ? Son Sürüm indirdim eminim

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Klasörü Sildim ve yeniden oluşması için serveri kapa aç yapdım fakat hala öyle bir şey yok sen link atsan da ordan mı indirsem crazycrate yi ? Son Sürüm indirdim eminim

Link attım zaten, sürüm 1.9.9

Belki yanlış bir şeye bakıyorsundur? Kasalarının olduğu Crates klasörünün içine gir ve bir tane kasanın .yml dosyasını aç.
Ctrl + f yap ve ChestLines yaz, bulursun. Ctrl f yapmadan bile görünüyor zaten, sanırım sen yanlış yere girmişsin.

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Link attım zaten, sürüm 1.9.9

Belki yanlış bir şeye bakıyorsundur? Kasalarının olduğu Crates klasörünün içine gir ve bir tane kasanın .yml dosyasını aç.
Ctrl + f yap ve ChestLines yaz, bulursun. Ctrl f yapmadan bile görünüyor zaten, sanırım sen yanlış yere girmişsin.
md_5 paste
Bu Kasalarımdan biri event kasası bunun üzerinden değiştirirsen sevinirim sonra bana atarsın bende diğer kasalara uygularım
değişim olayını yapamadım dediğini anladım simdiden saol

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
md_5 paste
Bu Kasalarımdan biri event kasası bunun üzerinden değiştirirsen sevinirim sonra bana atarsın bende diğer kasalara uygularım
değişim olayını yapamadım dediğini anladım simdiden saol

Bu eski config. :hmm1:

Sen tamamen klasörü tekrar sil ve tekrar oluşsun, sonrasında basic crate gibi crazycratesin kendi 2 3 tane kasası gelecektir. Onların bir tanesi üzerinden editleyerek yap ancak elinle yap. Eski configi yapıştırırsan tabi gelmez o kısım.

Süleyman_Kaan_Yakaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o düzeltme işini yapamadım denedim de olmadı sana bir tane event kasası attım eski yenisine göre editlersen diğer kasaları hallederim ben Event kasası md_5 paste