Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hesabima turnuva oyuncusu girdi overwatchdan ucurdular dahada oynamadim en son
supreymdim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hiçbir oyunda hile yapmadım (sadece minecraft oda hileyi ilk öğrendiğim zamanlardı bıraktım ._.)
Sen Hile Kullanmıyo Olabilirsin Fakat Bir Virüs Yada Topluluktan İndirdiğin Bir Map ( Dosya ) Senin Cs:Go Daki Oyun İçi/Oyun Dışı Sürekli Etkileşimdeyse Bunuda Hile Olarak Algılıyor

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0
Sen Hile Kullanmıyo Olabilirsin Fakat Bir Virüs Yada Topluluktan İndirdiğin Bir Map ( Dosya ) Senin Cs:Go Daki Oyun İçi/Oyun Dışı Sürekli Etkileşimdeyse Bunuda Hile Olarak Algılıyor
Bilmiyorum artık orasını belkide bende bir şey var belki :D onu sölemek istemiyorum hani gusül almayınca ne olursun .s.s

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar yaklaşık 4 kere durduk yere VAC ban yedim :D artık yeminim var lanet olsun o oyuna "yoksa wolftü cs:go dan daha mı iyi ?"
bu sorunun tartışılması lazım bu VAC sistemi varya hiçbir işe yaramıyor manüel olarak atıyolar hep banı -__- (en son ban yediğinde ağlamıştı* paraya mı üzüldüm HAYIR ! zaman harcadım okadar ama harbiden açık bir şekilde sölüyorum wolfteam kadar rezil bir oyun bile bu aptalca oyundan daha iyi)
Wöftü hırrr hırrr qurtların aşqı büyüqtür

xUmutAuthors

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O skor tablosuyla en az nova olman gerekir nasıl o rankdasın anlatırmısın?

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Silver 1 ölmek bile zor olmalı ama yine almış baya kill en azından silver sonlarda olmak gerek :D
Yeni silver oldum ayrıca bu ilk böyle toplu kill alışım değil genelde 20 kill alıyorum ayrıca p90 , m4a1 ve awp silahlarının yardımı çok oldu :)