CUBE TURK - Eğlence yeniden başlıyor.. | MODERATÖR ALIM

M_vL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
:uyku: Günde kaç saat aktif kalabilirim? (Maksimum: 3) 7/24
:şapka: Yaşınız kaç? (En az 15) 15
:cay: Biraz kendinizi anlatın! Ben yaklaşık 4 yıldır minecraft oynuyorum şu an lise de yazılımcılık okuyorum şuana kadar 10 dan fazla sunucuda skripter ve admin oldum suan kanadada oturuyorum annem gil istanbulda bi tane yatılı okulda okuyorum o yüzden fulll acıgım komutlarda cok iyiyim bayadır oynuyorum Ve böle işde :D Bu sw ye katılmayı isdiyorum ... Haytımda En sevmedigim şey küfür vea Argodur Yersiz Argo ama
:ha: Kaç yıldır bu oyunu oynuyorsunuz? 4 yıl + 5 yıl
Alınma ihtimaliniz +3 arttırıldı.

iPysXfoiy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay be kaybettim ha yak be yak senle neler yapcakdık cube turk serverimiz büyüyecekdi
ben mod olcakdım oy sakiiiii benim secilmem +3 fazlalaşmışdı bee yak yak şu an bunu dinliyorum
dedimki dedimki eyyy cubeturkk sana diyorum senle güzel günlerimiz olcakdı
Sad VİOLİN

PioneTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:uyku: Günde kaç saat aktif kalabilirim? ( 5 - 6 Saat )
:şapka: Yaşınız kaç? ( 16 )
:cay: Biraz kendinizi anlatın! Öncelikle, Büyüklere Saygım Küçüklere Sevgim Sonsuzdur, 3 Yıldır Minecraft ile ilgileniyorum, Moderatörlük Komutlarının %80'ini biliyorum. Server'da ki açıkları beraber kapatabileceğimize inanıyorum. Tabi sizin gibi birinin serverinde açıklık olucağını zannetmiyorum.
:ha: Kaç yıldır bu oyunu oynuyorsunuz? 3

M_vL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Vay be kaybettim ha yak be yak senle neler yapcakdık cube turk serverimiz büyüyecekdi
ben mod olcakdım oy sakiiiii benim secilmem +3 fazlalaşmışdı bee yak yak şu an bunu dinliyorum
Sad VİOLİN
Dediğinden anlamadım. Ama yarın kimse başvurmazsa, seçilen olabilirsin.

M_vL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
:cay: Biraz kendinizi anlatın! Öncelikle, Büyüklere Saygım Küçüklere Sevgim Sonsuzdur, 3 Yıldır Minecraft ile ilgileniyorum, Moderatörlük Komutlarının %80'ini biliyorum. Server'da ki açıkları beraber kapatabileceğimize inanıyorum. Tabi sizin gibi birinin serverinde açıklık olucağını zannetmiyorum.
Alınma ihtimaliniz +2 arttırıldı.

PioneTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sad VİOLİN
Bu Tip, Yazılarla Alınacağınızı Zannetmemenizi Tavsiye ederim.

M_vL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
:uyku: Günde kaç saat aktif kalabilirim? (Maksimum: 3) 7/24
:şapka: Yaşınız kaç? (En az 15) 15
:cay: Biraz kendinizi anlatın! Ben yaklaşık 4 yıldır minecraft oynuyorum şu an lise de yazılımcılık okuyorum şuana kadar 10 dan fazla sunucuda skripter ve admin oldum suan kanadada oturuyorum annem gil istanbulda bi tane yatılı okulda okuyorum o yüzden fulll acıgım komutlarda cok iyiyim bayadır oynuyorum Ve böle işde :D Bu sw ye katılmayı isdiyorum ... Haytımda En sevmedigim şey küfür vea Argodur Yersiz Argo ama
:ha: Kaç yıldır bu oyunu oynuyorsunuz? 4 yıl + 5 yıl
Discord sunucusuna bekleniyorsunuz.

* 3 gününüz bulunuyor 3 gün içerisinde iletişime geçmezseniz, başvuru silinir.
* Discord adresi:

M_vL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yedeğe alındınız.

iPysXfoiy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya dostum giremedim hata verdi siz ekleseniz :D

M_vL

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu 500'e yakın görüntülenmiş. :asık: