DarkCraftTR 1.7.X / 1.8.X Survival Server ==> Meslek - KoyluTakas - Ipeksi Spawner - Timber Mod

iLynFrost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

DarkCraftTr 1.7.X / 1.8.X Survival Server
Meslek - KöylüTakas - İpeksi Spawner - Timber Mod
Sunucu Adresi : Oyna.DarkCraftTr.Com

İşlemci : Intel Xeon E5 2420

Ram : 6 GB
İşletim Sistemi : Windows Server 2012
Lokasyon : Türkiye

Sunucu Adresi : Oyna.DarkCraftTr.Com
Sunucu Slot Sayısı : 64
Sunucu Sürümü : 1.7.X / 1.8.X

Sunucumuzda Claimde PvP Kapalıdır
(Yakında Claimde PvP Açılacaktır.)

Her oyuncunun 2 adet Sethome hakkı vardır.
Her oyuncunun 3 Meslek hakkı vardır.
Köylü Takas Aktiftir.
Timber Mod Aktiftir.
Arena Aktiftir.
Mob Arena Aktiftir.

Ayrimcilik/dislama yasaktir!
Irkcilik yapmak kesinlikle yasaktir.Sebebi suresiz bandir.!
Kufur kesinlikle yasaktir!
Reklam yapmak Kesinlikle yasaktir!!
Yetkilileri bos yere rahatsiz etmek yasaktir!
Yetkililerden esya/para istemek yasaktir!

Amacımız Size Asıl Survival Tadını Tattırmaktır , Ve Size Eğlence Sunmaktır
Ve Bu Esnada En İyi Survival Sunucusu Olmaktır ,
Herşeye Rağmen DarkCraftTR Sunucumuzu Geliştirmeye Devam Ediceğiz,

Edit Eşya Satışı Kesinlikle yoktur.

Ayrıca VIP'ler tam kararındadır. Yapmış olduğumuz oyun düzenlemeleri VIP almadan da VIP gibi oynama zevkini tattıracaktır.

--> Nasıl Para Kazana Bilirim ? <--
Markete item satarak , meslek yaparak veya sadece oyunda aktif olarak para kazana bilirsiniz.

Uyarı

Hiçbir yönetici size şifrenizi sormaz ve istemez. Serverimizde kullandığınız şifreler size aittir. Üçüncü şahıslarla paylaşmanız durumunda olabilecek sorunlardan sorumlu değiliz.

Kurallara Uydugunuz Takdirde Herkese Iyi Bir Server Vereceksiniz.

Her Türlü Yapıcı Eleştirilerinizi Bekliyoruz.

Oyunumuzdaki Bütün Tasarımlar DarkCraftTr.com Sitesine Ait olup
kopyalanması çalınması yada kaynak gösterilmeden baska
sitelerde/forumlarda herhangi bir yerde değiştirilerek yada değiştirilmeden paylaşılması yasaktır.

PewdoFTW [KURUCU]
DarkCraft
[KURUCU]
DizY [BAŞ REHBER]

İletişim ;
dark.crafttr

Spawn

Orman

Arena

Mob Arena

Market

Atm

Köylü Takas

Son düzenleme:

MrHandsome

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
her şey İyi Güzel Warp Orman Biraz Sade Ve Claimde PvP Kapalı Olması Çok Saçma Oluyor... Önerilerimi Dikkate Alırsanız Sevinirim

DarkCraft002

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Görüşleriniz İçin Teşekürler. Düzenlemeye Çalısacagız

DarkCraft002

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
teşekürler ama buldimiz zaten iyi ve sizin görüşleriniz ile daha iyi olmaya çalısacagız.

MetallicLion

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim alım var mı ?.Bide şu /warp yazınca warpların yazı olarak değil de tablo olarak gelmesini sağlayan plugin vardı (mesela odun resmi var orman yazıyor tıklıyon ormana gidiyon) biraz kötü bir betimleme ama server'a baktım warplar 10 tane falan var bu plugin'i yüklersen oyuncular daha rahat eder

DarkCraft002

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Tesekürler MrallicLion Alım vardır tabikide o pulugin vardı silindi ugrasırız.

iLynFrost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
rehber olabilirmiyim
şu an Rehber Alımı yapmıyoruz Ama alım oldugunda size dönüş yapabiliriz.
her şey İyi Güzel Warp Orman Biraz Sade Ve Claimde PvP Kapalı Olması Çok Saçma Oluyor... Önerilerimi Dikkate Alırsanız Sevinirim
Önerileriniz için teşekkür ederim öncelikle,

server yeni olduğu için claimde kapalı tutmayı düşündük 1 kaç gün sonra tamamen açılabilir.
Warp orman için ise sade olmasını özellikle düşündük

@DarkCraft002 Build Gelişmeli Akbank Espirisi Güzeldi Bu Yüzden 5/10 (10 üzerinden 5 :D)

Diğer 5 puan için de ne yapmamız gerektigini belirtirseniz sevinirim

Kardeşim alım var mı ?.Bide şu /warp yazınca warpların yazı olarak değil de tablo olarak gelmesini sağlayan plugin vardı (mesela odun resmi var orman yazıyor tıklıyon ormana gidiyon) biraz kötü bir betimleme ama server'a baktım warplar 10 tane falan var bu plugin'i yüklersen oyuncular daha rahat eder

Menu olayını listeye ekledim en kısa sürede düzenleme yapılacaktır.

BySnowman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Azcık emeğe saygın varsa bizden aldığın resimleri değiştirirsin. Sunucu özelliklerinin aynısını bile bizden kopyala yapıştır ile yapmışsın. İnanmayan arkadaşlar benim konumdaki resim linkleriyle bu konudaki linklerini karşılaştırabilir. Ben konumu açmak için 8 saat uğraştım, siz ise direk kopyala yapıştır yaparak emeğimizi hiçe sayıyorsunuz. Bu mesajı atmadan önce serverinize gelip uyarıda bulundum. Siz bana " uza kardeşim " diyerek uyarımı göze almadınız. Bundan sonrasını siz düşünün.

DarkCraft002

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Azcık emeğe saygın varsa bizden aldığın resimleri değiştirirsin. Sunucu özelliklerinin aynısını bile bizden kopyala yapıştır ile yapmışsın. İnanmayan arkadaşlar benim konumdaki resim linkleriyle bu konudaki linklerini karşılaştırabilir. Ben konumu açmak için 8 saat uğraştım, siz ise direk kopyala yapıştır yaparak emeğimizi hiçe sayıyorsunuz. Bu mesajı atmadan önce serverinize gelip uyarıda bulundum. Siz bana " uza kardeşim " diyerek uyarımı göze almadınız. Bundan sonrasını siz düşünün.

Biz kimsenin emegine saygıszlık etmeyiz konu benzerlıgı yuzunden bunları dıyemezsınız

KeremFxLeader

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Durduk Yerde Ban Yememin Sebebi Nedir Acaba! Spawn'da Durup Dururken Ban Yedim Tavsiye Etmiyorum Serveri! + Build Geliştirilmeli Ve Ben girdiğim sırada Servere Bot saldırısı yapılıyordu!

DarkCraft002

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Durduk Yerde Ban Yememin Sebebi Nedir Acaba! Spawn'da Durup Dururken Ban Yedim Tavsiye Etmiyorum Serveri! + Build Geliştirilmeli Ve Ben girdiğim sırada Servere Bot saldırısı yapılıyordu!

Hile Kulandığı İçin Ban Yiyen Arkadaş Ve Sonrası Herkes Görüyor Merak Etme sen :D