Ddos koruması düzgün bir hosting arıyorum

Sizce hangi hostingi seçmeliyim?

• Kullanılan toplam oy
    11

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
@Arejact Gerekli Açıklama Tarafımızca Yapıldı ve Herhangi bir mesaj düzenlemesi tarafımca yapılmadı buna emin olabilirsiniz burada yetkilimiz "çakma" dediğinizi bize olarak algılayarak davranmış sizde açıklamanızı yaptığınıza göre konu kapanmış demektir iyi günler iyi akşamlar dilerim
1609162346886.png

Kesinlikle mesaj düzenlemesi yapılmamış.

1609162407210.png
Kayizere laf attığınız ortada.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bir firmanın başka bir firmayı yaşadığı bir olaydan dolayı bel altından vurarak ürününü pazarlamaya çalışması etik değildir. R10.net 'te şunu yapsanız muhtemelen temiz bir ban yerdiniz.Orada firmalar arası tartışmalar şikayet konuları hariç yasaktır. Tabi burası r10 değil ve moderatörlerin işlem yapmamış olmasıda hoş değil .X firması Y firmasından öne geçmek istiyorsa "özelliklerini+farklarını+fiyatlarını" gösterir, bakın bizde bu var "diğer firmalarda olmayan". Arkadaşın yaşadığı olay onun firması ile alakalı ve buradaki binlerce insan firmaları tarafsız gözle değerlendirip kendi kararlarını verebilirler. Size zahmet ticaretin etiklerine ve en önemlisi onuruna uyun. Bizim daha yeni donanımımız var vb bahsederek ürününüzü pazarlamak size kalmış ama başka bir firmayı halka açık bir yerde "saçma" diyerek kötüleyen bir 3.cül bir firmanın ticari dürüstlüğünden ve etik kavramından şüphe duyarım.
--------------------------
Uygun fiyata DDOS korumalı sunucu almak isterseniz

Netinternet Firewall : Layer 3 / 4 Koruma
SecPoint Firewall : Layer 3 / 4 / 7 Koruma
Sophos Firewall : Layer 3 / 4 Koruma
Voxility : Yurtdışı Layer 3 / 4 / 7 Koruma
TTDDoS : Yurtiçi Layer 3 / 4 Koruma
Sunduğumuz korumalar bunlar:
Ek olarak :
Ekli dosyayı görüntüle 187480
DDOS koruma kontrol paneli.

Ekli dosyayı görüntüle 187481
Gelen saldırıları görüntüleme paneli.

Oto Format + Oto Teslim + TR Lokasyon + Ryzen 9 3900x Kalitesi + ücretsiz mc eklenti paketi + webscript + konu tasarımı (birkaç gün sonra Turbo VDSler 5900x olacaklar), uygun fiyata hizmet almak isterseniz sitemize uğrayabilirsiniz. Yeni firmalardan almakla ilgili çekinceleri olanlara sitemize kaydolup destek talebi açmaları halinde 24 saat test sunucusuda sağlıyoruz.R10.net ticari puanlarımız ve referanslarımızda mevcuttur. Fiyatlarımızda çoğu firmadan uygundur. Uzun süre sorunsuz hizmet almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.
DDOS yememek istiyorsanız bu kadar uğraşmaya para vermeye gerek yok çakma aegislerde var işe yarayan ve oyuncuları geçirten.

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
DDOS yememek istiyorsanız bu kadar uğraşmaya para vermeye gerek yok çakma aegislerde var işe yarayan ve oyuncuları geçirten.
Kurumsal müşterilerede hizmet veriyoruz biz. Dediğiniz kadar kolay olsaydı bu dünyada binlerce veri merkezi Mikrotik ve Voxility cihazlarına milyonlarca dolar yatırmazdı, sırf bu işi yapan siber güvenlik için cihaz üreten şirketler olmazdı. Unutmayın , OVH'ın korumasını bile kaba kuvvetle düşürecek kadar devasa saldırılar atılıyor bu piyasa. Bir "Bilgisayar Mühendisi" olarak söylüyorum, bu olay profesyonelce yapmanın en iyi yolu düzgün bir veri merkezi ve düzgün firewall cihazları ile çalışmaktır.

Çokta resmi konuşuyorum son zamanlarda ^^ Aslında daha samimi biriyimdir ama 2 forumdada ortam gergin . Resmi takılacağız bir süre ^^

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kurumsal müşterilerede hizmet veriyoruz biz. Dediğiniz kadar kolay olsaydı bu dünyada binlerce veri merkezi Mikrotik ve Voxility cihazlarına milyonlarca dolar yatırmazdı, sırf bu işi yapan siber güvenlik için cihaz üreten şirketler olmazdı. Unutmayın , OVH'ın korumasını bile kaba kuvvetle düşürecek kadar devasa saldırılar atılıyor bu piyasa. Bir "Bilgisayar Mühendisi" olarak söylüyorum, bu olay profesyonelce yapmanın en iyi yolu düzgün bir veri merkezi ve düzgün firewall cihazları ile çalışmaktır.

Çokta resmi konuşuyorum son zamanlarda ^^ Aslında daha samimi biriyimdir ama 2 forumdada ortam gergin . Resmi takılacağız bir süre ^^
Ben biraz daha basit yöntemler arıyorum (: Aegis kur yeter işte.

rxcloudtech

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir firmanın başka bir firmayı yaşadığı bir olaydan dolayı bel altından vurarak ürününü pazarlamaya çalışması etik değildir. R10.net 'te şunu yapsanız muhtemelen temiz bir ban yerdiniz.Orada firmalar arası tartışmalar şikayet konuları hariç yasaktır. Tabi burası r10 değil ve moderatörlerin işlem yapmamış olmasıda hoş değil .X firması Y firmasından öne geçmek istiyorsa "özelliklerini+farklarını+fiyatlarını" gösterir, bakın bizde bu var "diğer firmalarda olmayan". Arkadaşın yaşadığı olay onun firması ile alakalı ve buradaki binlerce insan firmaları tarafsız gözle değerlendirip kendi kararlarını verebilirler. Size zahmet ticaretin etiklerine ve en önemlisi onuruna uyun. Bizim daha yeni donanımımız var vb bahsederek ürününüzü pazarlamak size kalmış ama başka bir firmayı halka açık bir yerde "saçma" diyerek kötüleyen bir 3.cül bir firmanın ticari dürüstlüğünden ve etik kavramından şüphe duyarım.
--------------------------
Uygun fiyata DDOS korumalı sunucu almak isterseniz

Netinternet Firewall : Layer 3 / 4 Koruma
SecPoint Firewall : Layer 3 / 4 / 7 Koruma
Sophos Firewall : Layer 3 / 4 Koruma
Voxility : Yurtdışı Layer 3 / 4 / 7 Koruma
TTDDoS : Yurtiçi Layer 3 / 4 Koruma
Sunduğumuz korumalar bunlar:
Ek olarak :
Ekli dosyayı görüntüle 187480
DDOS koruma kontrol paneli.

Ekli dosyayı görüntüle 187481
Gelen saldırıları görüntüleme paneli.

Oto Format + Oto Teslim + TR Lokasyon + Ryzen 9 3900x Kalitesi + ücretsiz mc eklenti paketi + webscript + konu tasarımı (birkaç gün sonra Turbo VDSler 5900x olacaklar), uygun fiyata hizmet almak isterseniz sitemize uğrayabilirsiniz. Yeni firmalardan almakla ilgili çekinceleri olanlara sitemize kaydolup destek talebi açmaları halinde 24 saat test sunucusuda sağlıyoruz.R10.net ticari puanlarımız ve referanslarımızda mevcuttur. Fiyatlarımızda çoğu firmadan uygundur. Uzun süre sorunsuz hizmet almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.
Evet Haklısınız ve Eğer Yukarıda Gözükmekte Olan SS hakkında bunu yazıyorsanız yukarıda belirttiğimiz gibi orada yazılan yazının amacı bir firmaya bel altından vurmak veya kötü söylemde bulunmak değildir. (açıklamaları dikkatli okuduysanız anlamışsınızdır iyi günler dilerim.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
aga sat evi arabayı gel mangala bırak hostingdir sunucudur kim uğraşacak
rabisu öneririm

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Çok paranız var ise nitrado alın. Çok kaliteli ve işini iyi bilen bir firma ama çok pahallı.

celikbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evvett. Bir sunucu açmayı dşünüyorum ve hostingler hakkında baya bilgi edindim. Şuanda govizyondayım ama bazı sebeblerden dolayı sunucu işlerini bıraktım ama hosting arıyorum. Neden diye soracak olursanız belirli süre boyunca oradan küçük çaplı bir vds alacağım sonradan paketi yükselteceğim.
Şuanda aklımda Govizyon, Anadolu Host, Nacss Host ve AwmBilişim var
Şuanda kafam GOvizyona yatkın çünkü Ddos koruması olarak viper koruması var ve önemli bir etken
Bütçem: Aylık 100 lira
Vds ram beklentim: 8-10 gb ram eğer perfonmans sunucu ise 5-6 gb ram
Not: Başka hostingler önermek istiyorsanız diğer diye bir kısım bıraktım orayı işaretleyip önerdiğiniz hostingi söylerseniz güzel olur :)
Merhaba Halley0,

Çelik Bilişim Hizmetleri, müşterilerine ve de diğer insanlara DDoS koruması ile tanıtacak adımlar atmak için çabalıyoruz ve de sizlere yeni yaptığımız, geliştirdiğimiz DDoS koruma sisteminden bahsetmek istiyorum.

Network ağı üzerine şu anda Mikrotik kurmuş bulunmaktayız eminim ki ilk defa duyuyorsunuzdur :) bu sayede Sunucunuza atılan DDoS network ağına etki etmektedir yani direkt veri merkezine yönlenmekte bu sayede sunucunuz etkilenmemekte. Fakat işi bilen arkadaşlarım "Eğer saldırı geldiği zaman direkt veri merkezine yönlendiriyorsanız sunucuya girişler yapılmaz?" Evet fakat biz Cloud(bulut) Alt yapısı oluşturmuş bulunmaktayız bu sayede kendi DNS sunucularımıza yönlendirme yapılınca saldırı boyunca sadece Alan Adından girişler aktif kalacak vede sadece sayısal ip için girişler kapatılacaktır.

Bu sistem tamamen Network Uzmanı Anıl.sh tarafından geliştirilmiştir.

Eğer bu sistemi diğer firma sahipleri sizde öğrenmek isterseniz whatsapp dan bana ulaşabilirsiniz her hangi bir ücret v.b zaten talep etmiyoruz :)

usakhost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam En iyi DDoS korumasına şuanda hostingevim sahip onlardan alın derim