DDoS'da Son Nokta!

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, Bazı kıskançlar 500.000Mbitlik saldırı korumalarını aşabiliyorlar...
ister nitrado olun ister batihost heryerde geçerlidir. saldırıya başladığında Tab'a bakarsanız oyuncuların neti x e iniyor veya düşüyor.
bunun tek bir çözümü var: atan kişi mahkemeye vermek değilde başka bir heykır a para verip ev adresini bulup buçaklamak daha ideal gibi görünüyor!
[TABİKİDE ŞAKA]
18 yaşından küçük olduğum için yapabileceğim çok bir şey yok. ne yapabilirim? @Celebrex sen bilirisn belki ha? hani o hep yaptığın şeyin çözümü?

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
programın ismini yazarken ne düşündünki ?

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazılımın ismini lütfen siler misin onun yerine yıldız koy lütfen :/

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0
Bilinmeyen bir şey mi ki ben hep bunla ddos atarım :/

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Program ismini bilerek verdin sanırım? ki türk DDOS cularımız çoğalsın değil mi? şurada rahatız DDOS diye bir şey yok Türkiye'de var fakat çok az var. Tebrikler, eğer böyle bir program var ise Türkiye'de DDOS %40 artacaktır emin ol...

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0
Program ismini bilerek verdin sanırım? ki türk DDOS cularımız çoğalsın değil mi? şurada rahatız DDOS diye bir şey yok Türkiye'de var fakat çok az var. Tebrikler, eğer böyle bir program var ise Türkiye'de DDOS %40 artacaktır emin ol...
Bu bir program değil kaç kere sölemem gerek bu bir işletim sistemi aynı şey windows dada yapılır ama IP Banlamasını engellemek için yazılım indirmeniz lazım

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu bir program değil kaç kere sölemem gerek bu bir işletim sistemi aynı şey windows dada yapılır ama IP Banlamasını engellemek için yazılım indirmeniz lazım
Arkadaşın aslında demek istediği başlık sahibi hemen bu ismi verince, bazı akıllı küçük arkadaşlarımız, zaten bu konuya meraklı ancak nereden başlayacağını bilmeyen veya bu konuyu zor bulan kişileri bir bakıma cesaretlendirmiş ve bir başlama noktası vermiş olduğundan bassediyor, sizinde dediğiniz gibi aynı şeyi windowsda da yapabirdi belki ama bu kişilerin zaten bilgisi olmadığı için kendileri sıfırdan uğraşsalardı bir noktada pes edecekti çoğu, şimdi böyle olunca onların biraz daha ileri gidebilmesine olanak tanımış oldu konu sahibi. Arkadaşlarımızın endişleri ondan kaynaklı ve yerinde buluyorum.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
500.000mbit diye bir birim yok. authme db si siliniyor ise bu makinenin değil authme pluginin zayıfligindandir.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eğer genç olsaydım sana bu konu hakkında derin ve detaylı bilgiler verebilirdim.

kısaca anlatmam gerekirse hiçbir makineye 1 saat ddos atamazsın, ilk 5 dk da makine içerisindeki servisler cevap vermemeye başlar.

kabaca ben seni 1 saat dövebilirmiyim. hayır. ilk 5 dakika da sen yerde olursun zaten.

veya günlük 100 kişiye hizmet veren bir postaneye veya bankaya 100,000 kişi gelse ne olur? banka kendini kapatır.

ddos ile 25565 'e saldırı yapıldığında zaten minecraft player listener bir süre sonra sınıra geldiği için kendisini kapatır. yan içerde stack dolduğundan artık yeni oyuncu kabul etmemeye başlar. Bu kapıdaki zili sürekli çalmaya benzer. Bir süre sonra zil siz zile basmayı bıraksanız da çalmaya devam eder, çünkü sırada fazlasıyla çalınması gereken zil vardır. Bu tüm servisler için geçerlidir. Zaten saldırının adıda bu yüzden DDOS'dur.

OVH DVH saldırı korumaları daha spesifik saldırılar için koruma sağlar. Bir banka para yatırmaya gelen 5000 kişiye hadi kardeşim gidin para yatırmayın der mi? görevi zaten para almaktır. Minecraft player join olayını kabul eden thread lan girme dolu içerisi der mi ? veya dese bile sırada 10000 oyuncu varsa bu oyuncular gider mi?

Dışarıdan gelen bir saldırı da neden auhtme.db silinsin ki, ben silecek olsam system32 içindeli dll lerin hepsini silerdim. Saldıran kişi bunu yapabiliyorsa tüm evi ihma etmek yerine neden pencereyi kırmakla yetinir. Düşünsene lan ben senin minecraft sunucunu komple kapattım demek mi daha havalı yoksa kardeşim vds'e veda et, siliyorum demek mi?

Mesela benim müşterilerim arasında dedicated recep ismini verdiğim bir arkadaş var her türlü ts3 ortamında, her türlü batihost muhabbetinde lan ben iki komutla tüm batihost sunucularını çökertiyorum der ve bundan hayvanca zevk alır. Yaptığı şey Windows 2008 'e remote desktop açığından faydalanıp blue screen verdirmektir ki ilk update işleminde windows bu açığı zaten kapatır ve batihost artık windows 2012 vermektedir çoğu kişiye.

Olay kabaca ve kısaca budur.

İnsanlar detayını bilmediği şeyleri araştırmazlar ve derler ki lan bu bana 500000mbit saldırı attı.

velhasıl kelam 500,000mbit diye bir birim yoktur.

Eğer saldırı almak istemiyorsanız arbor firewall alıp, sağlam rule lar tanımlarsınız olay biter.

ama XX TL lik minecraft server alıp, lan bu batihost un makinesi saldırı alıyor
demek oldukça gariptir.

konuyu dağıtmış olabilirim bir yandan da oğluma ders yaptırıyorum.

herkese iyi oyunlar.